Best Western Hotels
 • Mój BEST WESTERN REWARDS
 • Moja rezerwacja


Przegląd

Best Western Hotel w Juracie – idealny odpoczynek!

 

Położony w Juracie Best Western Hotel Jurata zlokalizowany jest w uroczym zakątku Półwyspu Helskiego, niespełna 350 metrów od piaszczystej plaży. Otoczony sosnowym lasem nowoczesny obiekt, dedykowany jest zarówno do pobytów wakacyjnych, jak i organizacji konferencji czy spotkań biznesowych. Hotel Jurata posiada 45 przestronnych, klimatyzowanych i komfortowo wyposażonych pokoi. Całkowity potencjał usługowy obejmuje 147 miejsc noclegowych. Na terenie hotelu Jurata znajdują się basen, sauny, jacuzzi oraz siłownia, do których dostęp dla gości hotelowych jest bezpłatny. Dodatkowo Goście otrzymują w pakiecie bezpłatny parking, windę w budynku, usługę depozytu w recepcji hotelowej oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Polecamy także kawiarnię, w której można zamówić smaczny posiłek. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Best Western Hotel Jurata – dogodne warunki

 

Hotel posiada: 32 pokoje dwuosobowe, 10 pokoi trzyosobowych oraz 3 apartamenty z oddzielną sypialnią. Pokoje są klimatyzowane, posiadają indywidualny panel sterowania. W każdym z nich znajdują się telewizor LCD, mini lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, oraz deska do prasowania z żelazkiem. W łazienkach zamontowano nowoczesne kabiny prysznicowe, a na wyposażeniu znajduje się suszarka do włosów.

 

Best Western Hotel Jurata – odpoczynek nad morzem!

 

Ponadto na terenie hotelu Best Western Hotel Jurata goście znajdą salę do gry w bilard, piłkarzyki, kącik zabaw dla dzieci, boisko wielofunkcyjne (siatkówka, koszykówka, tenis ziemny), stół do gry w tenisa stołowego, bezpieczny plac zabaw na świeżym powietrzu oraz wiatę grillową. Za dodatkową opłatą Goście mogą skorzystać z usług gabinetu kosmetycznego, wypożyczyć rowery oraz kije do nordic walking, a także skorzystać z toru do gry w kręgle.

 

Hotel Best Western w Juracie dla biznesu

 

Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy wysokiej klasy zaplecze konferencyjne. Powierzchnia sal konferencyjnych to w sumie około 178m2 (1 duża sala z możliwością podziału na 2 mniejsze sale). Sale konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt AV. Usytuowano je na parterze budynku oraz wyposażono w szereg rozwiązań multimedialnych, które pozwolą profesjonalnie i kompleksowo zorganizować niestandardowy event, szkolenie czy też dużą konferencję. Niewątpliwą zaletą sali jest możliwość podzielenia jej na 2 mniejsze części za pomocą systemu ścian przesuwnych. Na przyległym terasie z chęcią zorganizujemy poczęstunek dla uczestników wydarzenia.  

 

Best Western Hotel Jurata – wszędzie blisko

 

Dystans dzielący hotel od molo z widokiem na panoramę Zatoki Puckiej można pokonać podczas piętnastominutowego spaceru. W odległości 800 metrów od hotelu Jurata Bryza zlokalizowana jest stacja kolejowa. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowie recepcja hotelowa, czynna 24 godziny na dobę.

Best Western Hotel Jurata gwarantuje wspaniały pobyt dla całej rodziny w wysokim standardzie. Każdy Gość może liczyć na kompleksową obsługę. Udogodnienia takie, jak wewnętrzny basen, plac zabaw dla dzieci, jacuzzi i siłownia ze specjalistycznym sprzętem sprawią, że to będzie niezapomniany wypoczynek, bez względu na pogodę, o każdej porze roku.

Udogodnienia

  • Hotel dla niepalących – 45 pokoi
  • Pokoje dla niepełnosprawnych – 2
  • Internet bezprzewodowy na terenie całego hotelu.
  • Stanowisko komputerowe z szybkim łączem internetowym oraz drukarką 24 h/ dobę
  • Zewnętrzny parking bezpłatny
  • Śniadanie wliczone w cenę
  • Wysokie krzesełka w Kawiarni i Jadalni (Sala Sosnowa)
  • Wewnętrzny basen pod nadzorem ratownika
  • Przebieralnia basenowa z zamykanymi szfkami
  • Sauna sucha i parowa
  • Gabinet Kosmetyczny
  • Jacuzzi
  • Możliwość zamówienia masażu
  • Siłownia ze specjalistycznym sprzętem do ćwiczeń (m.in. bieżnia, rower stacjonarny, atlas, steper), dostępna w godzinach 8:00-22:00
  • Usługa pralnicza dla gości dostępna w niedziele, wtorki i czwartki 9:00 – 18:00
  • Usługa szybkiego wymeldowania
  • Usługa późnego wymeldowania, dostępna na życzenie za opłatą
  • Maszyna do czyszczenia obuwia
  • Gabinet kosmetyczny
  • Bezpieczny, zewnętrz plac zabaw dla dzieci
  • Tor do gry w kręgle, Billard, Piłkarzyki, Stół do tenisa stołowego wewnątrz i na zewnątrz Boisko wielofunkcyjne
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Wiata grillowa
  • Usługa zrobienie kserokopii oraz przesłanie faxu-usługi dostępne 24 h/ dobę.
  • Sala konferencyjna 178 ( z możliwością podziału na 2 mniejsze) wyposażona w sprzęt audiowizualny
  • Hotel przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • Sklep z pamiątkami przy Recepcji

Informacje o okolicy

Atrakcje

300 m - Wieża widokowa w Juracie zlokalizowana jest na szczycie dawnej wieży ciśnień. Wejście na górę wiedzie schodkami wokół wieży. Z góry roztacza się piękny widok na okolicę. Wstęp na wieżę jest bezpłatny.

400 m - Kossakówka Pracownia Cafe Jurata, ul. Świętopełka 13. W tym miejscu w latach 1937-1939 tworzył Wojciech Kossak. Jest to miejsce szczególnie polecane osobom wrażliwym na piękno otaczającego świata. Jest to połączenie kawiarni z galerią sztuki ze względu na możliwość podziwiania prac malarskich.

1 km - Molo w Jurata, ul. Międzymorze. Drewniane molo o długości 320 metrów znajdujące się na południowym wybrzeżu Juraty (od strony Zatoki Puckiej). Wybudowane zostało w latach siedemdziesiątych XX w. Molo stanowi przedłużenie deptaku Międzymorze.

1km - Fontanna Juraty w centrum Juraty - fontannę odsłonięto 22 lipca 2006 roku,
w 75 rocznicę powstania kurortu. Przedstawia ona figurę królewny Juraty – córki Króla Mórz. Fontanna znajduje się na niewielkim skwerku, tuż przy wejściu na molo.

1,5 km - Park linowy Jurata, ul. Wojska Polskiego 5. Park znajduje się na terenie parking Domu Pracy Twórczej PAN. Dostępne są trzy tory: łatwy, trudny i ekstremalny. Istnieje możliwość wynajęcia instruktora. Park linowy czynny jest w lipcu i sierpniu.

4 km - Muzeum pod strzechą Jastarnia, ul. Mickiewicza 115.

Muzeum „Pod Strzechą” to prywatna kolekcja zbiorów Juliusza Strucka, który przez lata zgromadził wychodzące już z użytku sprzęty rybackie. Wśród zbiorów znajdują się między innymi przyrządy do chwytania wron i mew, siekiery do cięcia lodu, rybackie buty, sieci, wełny, liny i kołowrotki do sznurka, bez których nie wypływało się w morze. Oprócz zapoznania się ze sprzętem codziennego użytku można także wysłuchać ciekawych i barwnych opowieści z życia rybackiego, historii wypraw w ciemne otchłanie morza oraz legend kaszubskich. Po muzeum oprowadza osobiście pan Juliusz, który we wspaniały sposób demonstruje zastosowanie niektórych przedmiotów z jego kolekcji. Wśród ciekawszych eksponatów można wyróżnić ławę do strugania drewnianych butów, bale za pomocą której polowano na foki
a także szelki do wciągania sieci i uspokajacz fal. Muzeum usytuowane jest na pierwszym piętrze rybackiej chaty, w której parter zajęty jest przez warsztat szkutniczy. Zgodnie z tradycją rodzinną od trzech pokoleń w warsztacie powstają tradycyjne łodzie żeglowne wykonywane z drzewa dębowego i modrzewiowego. Muzeum „Pod Strzechą” to idealne miejsce, w którym można zapoznać się z tradycją życia rybaków morskich.

4 km - Chata rybacka Jastarnia, ul. Rynkowa 10. Muzeum „Chata Rybacka”, to autentyczna chata, zbudowana na planie prostokąta, pochodząca z 1881 roku. Chata usytuowana jest na kamieniach polnych spoczywających na piachu. Mieszana konstrukcja ścian i dachu nadaje jej wyjątkowy charakter w skali całego półwyspu. Wystrój wewnętrzny chaty jest oryginalnym wyposażeniem tradycyjnej rybackiej checzy wraz z obejściem gospodarczym. W oborze warto zwrócić uwagę na narzędzia użytkowe, wykorzystywane do uprawy ziemi. Z typowo rybackich przyrządów należy zapoznać się z żakami, czyli sieciami używanymi do połowu węgorzy, bodor, liczne kosze do ryb, a także pływaki, ciężarki i czerpaki do wody.

4,5 km - Latarnia morska w Jastarni została wybudowana w 1938 roku. Miała ona 25 metrów wysokości. Na początku II Wojny Światowej została jednak wysadzona przez saperów, gdyż stanowiła punkt orientacyjny. Obecna latarnia morska powstała w 1950 roku i jest to najniższy tego rodzaju obiekt na polskim wybrzeżu. Jej całkowita wysokość to około 17 metrów. Jest jedną z dwóch polskich latarń morskich wykonanych wyłącznie z metalu. Latarnia jest pomalowana w biało-czerwone pasy i nie jest udostępniona do zwiedzania.

6 km - Supermarket Biedronka w Jastarni Biedronka to sieć sklepów należąca do spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska, której właścicielem jest portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins. Biedronka generuje 65% dochodów JMP

7 km - Lądowisko Jastarnia,

Lądowisko zlokalizowane jest na wylocie z Jastarni w kierunku Kuźnicy. Jastarnickie lądowisko, nazywane także lotniskiem, ma trawiaste podłoże. Oferuje loki widokowe nad Mierzeją Helską oraz skoki spadochronowe. Dostępne jest zarówno do lotów czarterowych jak i turystycznych.

10 km - Muzeum Obrony Wybrzeża. Muzeum utworzone w 2006 roku w opuszczonych obiektach dawnej, niemieckiej, wyposażonej kiedyś w największe na świecie stacjonarne armaty baterii Schleswig-Holstein 406 mm pokazuje, na stanowisku B-2 "Bruno" i na Wieży kierowania ogniem kilkadziesiąt ciekawych ekspozycji dotyczących obrony Wybrzeża, ekspozycja obejmuje okres przedwojenny, okupację niemiecką i okres powojenny. Muzeum przypomina, czym był i jakie miał znaczenie Rejon Umocniony Hel. Przez kolejne lata Muzeum Obrony Wybrzeża (MOW) rozrosło się w Helski Kompleks Muzealny, na który składają się m.in.: stanowisko nr 4 baterii im. Heliodora Laskowskiego wraz z podziemną ekspozycją, strzelnica, Muzeum Kolei Helskich, Muzeum przyrodniczo- etnograficzne.

11 km - Fokarium w Helu z atrakcją karmienia fok /span> Fokarium w Helu jest częścią Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Powstało w celu odtworzenia i ochrony kolonii fok szarych w rejonie południowego Bałtyku. Wszystkie urodzone w fokarium młode osobniki wypuszczane są na wolność. Dla odwiedzjących udostępniony jest również budynek mieszczący sale ekspozycyjną oraz edukacyjną poświęconą bałtyckim ssakom. W podziemiach można przez specjalne szyby obserwować podwodne igraszki fok.

11 km - Bulwar Nadmorski im. Kazimierza DemelaHel, ul. Morska

11 km - Wrak kutra Bryza K18 Hel, Zatoka pucka

Wrak kutra Bryza K18 został celowo zatopiony przez władze Helu jako atrakcja turystyczna dla nurków. Leży na głębokości 18 metrów, 200 metrów od brzegu na wysokości helskiego fokarium. Na Bryzie zostało ukrytych 99 okolicznościowych medali, nr 01 dostała Pani Maria Kaczyńska.

11 km - Park Wydmowy, Hel, ul. Portowa

Park Wydmowy mieści się u brzegu Zatoki Puckiej, przy ulicy Portowej, czyli niemal
w śródmieściu Helu, i jest czynny całą dobę – wstęp do niego jest bezpłatny. Najatrakcyjniejszym miejscem nadmorskich spacerów jest pomost główny rozciągający się wzdłuż brzegu zatoki, od Portu Wojennego do bulwaru. Helski Park Wydmowy, podobnie jak cały cypel Mierzei Helskiej, jest także znakomitym punktem do prowadzenia obserwacji ornitologicznych. Roślinność wydmowa objęta jest ścisłą ochroną, zatrzymuje piasek niesiony przez wiatr, co doprowadza do jego akumulacji, dzięki czemu wydma przyrasta. Wydmy są wrażliwe na antropogeniczne zniszczenia, dlatego należy je podziwiać z poziomu przeznaczonych do tego kładek i pomostów.

11 km - Muzeum Rybołówstwa Hel, ul. Bulwar Nadmorski 2. Muzeum Rybołówstwa w Helu położone jest tuż przy helskim porcie, w zabytkowym poewangelickim kościele z XV w. Na wystawach w Muzeum Rybołówstwa prezentowane są zagadnienia związane z historią Bałtyku, rybołówstwem na Zatoce Gdańskiej i Zalewie Wiślanym, dziejami samej Mierzei Helskiej, a także ze współczesnymi problemami związanymi z gospodarką morską.Z wieży widokowej o wysokości 21m rozciąga się piękny widok na panoramę portu, miasta od strony Zatoki Puckiej.

11 km - Torfowe Kłyle Jastarnia, nad zatoką pucką

Na trasie wyznaczono i opisano 3 stanowiska: – WIEŻA WIDOKOWA (szuwary) – BRZEG ZATOKI PUCKIEJ – LAS DĘBOWY (dąbrówka).Trasa do Wieży Widokowej ma utwardzoną powierzchnię i jest dostępna dla rowerów. Pozostała część trasy trudna, wyłącznie piesza. Koniec trasy przy wylocie ulicy Polnej w Jastarni. Długość ścieżki około 1,9 km. Zachodnia część największej równiny nadzatokowej na półwyspie, w rejonie Jastarni nosi nazwę Torfowych Kłyli. Nazwa ta w języku kaszubskim oznacza wyrobi-ska (doły) torfowe zalane wodą. Torfowe Kłyle są zatorfioną równiną, w przewadze bezleśną. Bagienny i pobagienny krajobraz tej części Mierzei Helskiej silnie kontrastuje ze zbiorowiskami nadmorskich
i nadzatokowych wydm. Obszar Torfowe Kłyle jest ostoją bogatej awifauny, zwłaszcza w okresie wiosennych i jesiennych wędrówek ptaków. W dużej mierze decyduje o tym mozaika siedlisk jakie znajdują się na tym terenie.

11 km – Supermarket Polomarket w Helu

Polomarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. sieć została założona w 1997 roku

11 km – Sklep Sportowy 4 F w Helu

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Od ponad 12 lat wspieramy zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu.

11 km – Supermarket Polomarket w Helu

Polomarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. sieć została założona w 1997 roku

11 km – Sklep Sportowy 4 F w Helu

4F to marka, która oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Naszym znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Od ponad 12 lat wspieramy zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu.

12 km – Baza Nurkowa „Diving Baltic” - Baza nurkowa czynna jest cały rok. Umożliwia nurkowanie na wrakach zatoki puckiej oraz na morskich. Dysponuje pełnym wyposażeniem technicznym umożliwiającym przygotowanie nurkowań na każdym poziomie zaawansowania.

12 km - Bunkier Makabra XX wieku Hel, Kuracyjna (droga prowadząca do wejścia na plażę numer 67). Bunkier powstał w roku 2014. Prezentowane są w nim zdjęcia, filmy, instalacje ukazujące grozę wojny, jej bezsens i tragiczne skutki. Wystawa ma oddziaływać na emocje
i wywołać wstrząs u zwiedzających tak by odczarować etos wojny prezentowany w filmach, czy serialach, które nie pokazują cierpienia, zniszczenia i tragedii ludzkiej. Wystawa nie jest przeznaczona dla dzieci, ze względu na drastyczne treści prezentowane w niej.

12,5 km - Latarnia morska Hel. Pierwsza Latarnia morska w Helu została wybudowana w roku 1826. Światowej w 1939 roku, W czasie obrony Helu, 19 września 1939 roku została wysadzona w powietrze przez polskich saperów dla utrudnienia namiarów dla ciężkiej artylerii niemieckiej ostrzeliwującej Hel. W 1942 roku, w czasie okupacji niemieckiej, latarnię odbudowano. Po wojnie, przez wiele lat była zamknięta dla zwiedzających, a od 1 sierpnia 1994 roku jest dostępna w sezonie do zwiedzania. Jest to ośmiokątna wieża z czerwono - brunatnej cegły, zwężająca się ku górze, zakończona galerią pod stożkowym dachem, na którym znajduje się wiele różnorodnych anten. Latarnia ma 41,5 m wysokości, a jej światło
(i taras widokowy) umieszczone na wysokości 38,5 m widać nawet z odległości 18 Mm (ok.36 km).

12,5 km - Kopiec Kaszubów Hel. W przedwojennej Polsce mówiono ”Gdynia – okno na świat”, dziś mówi się że „Hel to początek Polski”. Sięgający trzech metrów kopiec Kaszubów odsłonięto na samym końcu Cypla Helskiego. Pomysł "usypania" kopca wyszedł od samorządu helskiego i od Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Monument ufundowały oddziały Zrzeszenia oraz Klub Studentów "Pomorania". A półwysep zaroił się od Kaszubów, którzy przypłynęli i zjechali na Hel ze wszystkich zakątków regionu. Na całym półwyspie rozbrzmiewała muzyka i wszelkie odmiany języka kaszubskiego. W Helu pojawili się Kaszubi z południa i północy, ze wschodu i zachodu, wszyscy z własnymi pocztami sztandarowymi.

23 km – Supermarket Lidl we Władysławowie

Lidl Stiftung & Co. KG – założona w Niemczech sieć sklepów dyskontowych, działająca w 26 krajach europejskich. Główna siedziba firmy znajduje się w Neckarsulm. Nazwa sieci pochodzi od nazwiska Ludwiga Lidla, emerytowanego nauczyciela.

23 km – Drogeria Rossman we Władysławowie

Dirk Rossmann GmbH, znana jako Rossmann – jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech założona przez Dirka Rossmanna w 1972 roku

25 km - Muzeum Motyli Władysławowo, ul. Hallera 19

Ekspozycja udostępniona zwiedzającym zawiera zbiory motyli i owadów pochodzących
z całego świata. Wystawa obejmuje ponad 70 gablot entomologicznych, w których zgromadzono ponad 3000 okazów: motyli, chrząszczy, pluskwiaków, straszyków a także pająków, skorpionów i innych stawonogów. Poza zbiorami entomologicznymi obejrzeć można kolekcję monet, zabawek, pamiątek i pułapek związanych z “owadzią tematyką”. Dla znawców tematu czeka do rozwiązania interaktywny test o motylach i 6 krótkich filmów edukacyjnych o życiu motyli. Na miejscu sklepik z pamiątkami, oczywiście związanymi z owadami. Prywatne muzeum motyli istnieje w tym miejscu od 2000 roku.

27 km - Wieża widokowa Władysławowo.

W budynku „Domu Rybaka” na ostatnim, IX piętrze (45 m n.p.m.) znajduje się główny taras widokowy. Dla bardziej wymagających na wysokości 63 m n.p.m. udostępniono taras górny potocznie określany jako KULA. Z obu tarasów podziwiać można przepiękną panoramę Władysławowa i okolic a także: Morze Bałtyckie, Zatokę Pucką oraz przylądek Rozewie
i Mierzeję Helską. Przy sprzyjających warunkach pogodowych widoczna jest również Gdynia.

27 km - Hallerówka Władysławowo, ul. Morska 6

Hallerówka to drewniana willa wybudowana w 1922 r., która należała do gen. Józefa Hallera oraz jego rodziny. W 1981 r. przekazano go Zarządowi Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na siedzibę oraz działalność muzealną. Od czerwca 2013 r. obiekt stał się oddziałem Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy w Pucku. Obecnie znajduje się tam stała ekspozycja pt. „Dla Ciebie Polsko i dla Twej Chwały. Życie i służba gen. J. Hallera (1873-1960)” na która składają się przede wszystkim pamiątki poświęcone generałowi oraz żołnierzom z Błękitnej Armii. Do najcenniejszych zbiorów należą rzeczy osobiste generała podarowane przez jego synową Izabellę Haller.

30 km - Ocean Park Władysławowo.

Ocean Park we Władysławowie, to spotkanie z największymi wielorybami, przerażającymi rekinami, żółwiami olbrzymimi, przesympatycznymi delfinami, wesołymi orkami, oraz czterdziestką innych zwierząt morskich i oceanicznych. Zwiedzanie Ocean Parku pozwoli na przyswojenie ciekawych informacji o żyjących w głębinach naszych oceanów rybach i ssakach w sposób lekki i przyjemny. Uzupełnieniem spaceru jest szeroki wachlarz atrakcji, z których może skorzystać każda osoba niezależnie od wieku. Każdy, kto zawita do Ocean Parku przeżyje niezapomniane chwile.

Rekreacja

Indoor pool

Hot tub

Playground

0.3 kilometer(s) from beach, wide and sandy

0 kilometer(s) from forest, surrounding the hotel

1 kilometer(s) from bicycle routes, along the main road

1 kilometer(s) from pier, wooden pier

1 kilometer(s) from wind and kite, in all seaside towns

Punkty referencyjne

2 kilometry z Jastarnii

6 kilometrów z dyskontu Biedronka w Jastarni

23 kilometry z drogerii Rossmann we Władysławowie

23 kilometry z dyskontu Lidl we Władysławowie

25 kilometrów z Władysławowa

29 kilometrów z Fabryki produkcyjnej Dr. Oetker Polska Łebcz/Władysławowo

30 kilometrów z Jastrzębia Góra

35 kilometrów z Pucka

57 kilometrów z Kaszubska Pomorska Szkoła Wyższa w Wejherowie

62 kilometry z Gdyni

62 kilometry z Akademii Morskiej w Gdyni

64 kilometry z Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni

64 kilometry z Akademii Marynarki Wojennej w Gdynia

 

Inne Hotele Best Western w tej lokalizacji

Best Western Plus Business Faltom Hotel

 

Restauracje

Na terenie Hotelu:

 • Sala Sosnowa (Jadalnia) – w formie bufetu serwowane śniadania i obiadokolacje

 • Kawiarnia – dania z karty

1 km – Restauracja „Winiarnia” - kuchnia oparta jest na rybach bałtyckich, świeżych warzywach, prawdziwych zupach, ręcznie wyrabianych makaronach, wyjątkowych, domowych ciastach i deserach.

1 km – Smażalnia „Złota Rybka” - ryby, tradycyjna kuchnia polska, naleśniki francuskie

 

Mapy i kierunki

·

Z: Dworzec kolejowy w Gdyni

Kieruj się na ul. Morską i kontynuuj jazdę przez 6 km. Następnie kieruj się przez plac Konstytucji na południowy wschód i skręć w prawo w ul. Dworcową/ Plac Gdynian Wysiedlonych,

Następnie skręć w prawo w Podjazd i kontynuuj prosto. Skręć w zjazd Szczecin/Hel

Kieruj się na ul. Morską i kontynuuj jazdę przez 5,6 km, a następnie drogą DW468. Po 33 km jedź drogą 216 przez kolejne 26 km, następnie skręć w lewo w ul. Świętopełka do Best Western Hotel Jurata.

Z: Sopot

Kieruj się aleją Niepodległości/DW468 na północ w stronę ul. 23 Marca. Skręć w lewo
w ul. Jacka Malczewskiego. Kontynuuj wzdłuż ul. Sopocka przez 2 km. Kolejno Skręć w lewo w ul. Wielkopolska/DW474 i kieruj się w stronę Władysławowa. Skręć w prawo kierunek: S6. Wjedź na S6 i kontynuuj prze 8 km. Następnie kontynuuj wzdłuż Morska/DK6. Skręć w prawo w Pucka/DW216 i jedź przez 23 km w kierunku Juraty. Na rondzie pierwszy zjazd
w Starowiejska/DW216 i jedź przez 19 km. Na kolejnym rondzie drugi zjazd
w ul. Mickiewicza/DW216 i jedź przez 6 km, następnie skręć w lewo w ul. Świętopełka do Best Western Hotel Jurata.

Z: Gdańsk od ul. Armii Krajowej

Zjedź z aleja Armii Krajowej/DW501 na: S6. Kieruj się na Hucisko na północny zachód. Kontynuuj wzdłuż Nowe Ogrody. Zawróć na ul. Strzelecka i skręć w prawo w ul. 3 Maja. Kolejno skręć w prawo w aleja Armii Krajowej/DW501 i kontynuuj jazdę przez 8 km. Wybierz prawy pas, aby wjechać na S6 wjazdem kierunek: Szczecin/Gdynia. Wjedź na S6 i jedź przez 22 km. Kontynuuj wzdłuż Morska/DK6, jedź przez 10 km. Skręć w prawo w ul. Pucka/DW216. Na rondzie pierwszy zjazd w ul. Starowiejska/DW216 i kontynuuj przez 19 km. Na kolejnym rondzie drugi zjazd w ul. Mickiewicza/DW216 i jedź przez kolejne 6 km, następnie skręć
w lewo w ul. Świętopełka do Best Western Hotel Jurata.

Z: Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Zjedź z ul. Spadochroniarzy, Radarowa i Galaktyczna na: S6. Kieruj się Spadochroniarzy na północ w stronę Juliusza Słowackiego/Droga Wojewódzka 472, po 900 m. Skręć w prawo
w Radiowa. Po 1 km kontynuuj wzdłuż Galaktyczna. Na rondzie pierwszy zjazd w ul. Wodnika. Wjedź na S6 przez zjazd, kierunek: Szczecin/Gdynia.Następnie wjedź na S6. Po 15 km kontynuuj wzdłuż Morska/DK6 przez kolejne 10 km.Skręć w prawo w Pucka/DW216
i kontynuuj jazdę przez 23 km. Na rondzie pierwszy zjazd w ul. Starowiejska/DW216.

Po 18 km na kolejnym rondzie drugi zjazd w ul. Mickiewicza/DW216 i jedź przez 6 km, następnie skręć w lewo w ul. Świętopełka do Best Western Hotel Jurata.

Z: Hel
Kieruj się ul. Wiejską na północ, a następnie skręć w prawo w ul. Komandora Porucznika Przybyszewskiego. Skręć w lewo w Dworcowa/DW216 i kontynuuj jazdę przez 10 km.

Następnie skręć w prawo w ul. Świętopełka do Best Western Hotel Jurata.

 

Kontakt

Swietopelka 11
84-141, Jurata, Poland

 • Telefon: +48 58 675 21 40
 • Fax: +48 58 675 24 20

Ogólne informacje o hotelu

 • GPS latitude: 54.680856
 • GPS longitude: 18.721932
 • Liczba pokoi hotelowych: 45
 • Pokoje dla niepalących: 45
 • Ocena hotelu: 3 gwiazdki
 • Zameldowanie: 14:00:00
 • Wymeldowanie: 12:00:00
 • Małe psy akceptowane


Udogodnienia

 • Hotel dla niepalących – 45 pokoi
 • Pokoje dla niepełnosprawnych – 2
 • Internet bezprzewodowy na terenie całego hotelu.
 • Stanowisko komputerowe z szybkim łączem internetowym oraz drukarką 24 h
 • dobę

Hotele Best Western zapraszają do Polski, Finlandii, Łotwy i Litwy, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych!

Trip Advisor for Best WesternOpinie podróżnych są teraz na naszej stronie internetowej. Szukaj logo Tripadvisor dla uzyskania więcej informacji!