Best Western Hotels
  • Mój BEST WESTERN REWARDS
  • Moja rezerwacja


 MIĘDZYNARODOWE OFERTY

Odwiedź Hiszpanię i Portugalię z ofertę SUPERSTAR SAVER!

Otrzymaj 10% rabat od ceny dnia!

Madrid

Rezerwuj Hiszpanię

Porto 1

Rezerwuj Portugalię

 Pobyt w Skandynawii – Dlaczego nie zostać dłużej?

Couple

Przeżyj wspaniałe chwile w Skandynawii ! Przy trzech noclegach nawet do 20% rabatu.

Z ponad 160 hoteli na pewno znajdziesz miejsce dopasowane do swoich potrzeb. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić jedną ze stolic, Oslo w Norwegii, Kopenhaga w Danii, Helsinki w Finlandii, czy Sztokholm w Szwecji, znajdziesz tam żywą i modną atmosferę, z ogromną różnorodnością ofert kulturalnych i rozrywkowych.

Zarezerwuj swój Skandynawski Wypoczynek teraz: przy pobycie minimum 3 noce , możesz zaoszczędzić 30% od najlepszej dostępnej ceny.

Wszystkie nasze stolice oferują światowej klasy skandynawską kuchnię, wystrój i architekturę. Skorzystaj z pięknej przyrody, ciesz się potężnymi górami i głębokimi fiordami oraz urokiem fantastycznych nadmorskich krajobrazów. Ogrom atrakcji i aktywności do odkrycia : wędrówki, spływy kajakowe, żeglarstwo i wędkarstwo, spacer śladami Wikingów…

A więc weź głęboki oddech, zrelaksuj się. Wybierz interesującą Cię destynację, datę i znajdź ofertę Skandynawski Wypoczynek na naszej stronie.

Oferta ta jest także ważna dla Polski, Litwy i Łotwy. Kraje gdzie bogata, stara historia łączy się z dzisiejszą nowoczesnością. 

http://www.bestwestern.se/best-holiday.aspx

http://book.bestwestern.se/en/

Hotele Best Western zapraszają do Polski, Finlandii, Łotwy i Litwy, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych!

Trip Advisor for Best WesternOpinie podróżnych są teraz na naszej stronie internetowej. Szukaj logo Tripadvisor dla uzyskania więcej informacji!