Best Western Hotels
 • Mój BEST WESTERN REWARDS
 • Moja rezerwacja


Best Western i biura podróży 

Współpracownikom z branży turystycznej zapewniamy:

 • ponad 4100 kontrolowanych pod względem jakości hoteli
 • scentralizowany system pobierania prowizji Best Cheque
 • konkurencyjne umowy dla pracowników sektora biznesowego i wypoczynkowego
 • Program Travel Card z atrakcyjną prowizją
 • Każdy pobyt w hotelu Best Western umożliwia uczestnikom programu Best Western Rewards® zdobycie 250 mil lotniczych w jednej z linii współpracujących z siecią. Zdobycie punktów nie wymaga odbycia lotu.
 • Udajesz się na wakacje? Sprawdź nasze zniżki dla pracowników posługujących się kodami IATA.

Możliwości zawierania umów w Best Western

Globalne stawki FIT

Best Western jest jedną z sieci hoteli na świecie oferującą globalny program FIT, w którym uczestniczy ponad 2400 hoteli z ponad 56 krajów. Uczestnictwo w programie GFIT warunkowane jest wyłącznie zawarciem umowy i obejmuje stawki netto zawierające podatek, scentralizowany system wystawiania rachunków i płatności oraz rezerwacje przez system GDS lub nasze centralne biura.

Best Business Worldwide (BBW)

Best Business Worldwide jest globalnym programem oferującym klientom nawet 20% zniżki. Program oferuje osobom podróżującym możliwość korzystania z pełnego wachlarza usług wszystkich hoteli sieci Best Western za jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek na rynku.

Współpraca lokalna i RFP

Lokalnie zawierane umowy konstruujemy tak, by były zgodne z potrzebami klientów. Aby dowiedzieć się więcej na temat RFP, skontaktuj się z działem sprzedaży.

Best Cheque

Globalny program pobierania prowizji Best Cheque pozwala zaoszczędzić czas i daje biurom podróży jeszcze więcej powodów do rezerwowania pobytu dla klientów w jednym z 4100 hoteli Best Western.

Kto kwalifikuje się do programu?

IATA/ARC/TIDS/CLIA i Best Western pseudo-IATA akredytowane biura podróży na całym świecie.

Korzyści z uczestnictwa w programie

 • Wszystkie stawki są prowizyjne (za wyjątkiem wskazanych stawek netto, wybranych wynegocjowanych planów grupowych i taryfowych oraz zniżek dla agentów).
 • Best Western gwarantuje prowizje w terminie do sześciu miesięcy od daty wyjazdu.

Zasady działania programu

Best Western gwarantuje wypłatę prowizji wszystkim akredytowanym biurom podróży IATA/ARC/TIDS/CLIA i Best Western pseudo-IATA na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy rezerwacja została dokonana przez system GDS za pomocą kodu dostępu „BW", strony agencji współpracujących z siecią Best Western, centralnego systemu rezerwacji Best Western czy bezpośrednio w obiekcie, biura podróży otrzymują skonsolidowane miesięczne sprawozdania z wyszczególnieniem każdej rezerwacji w danym obiekcie oraz gwarancją uiszczenia całości prowizji za pomocą jednego czeku.

Stawki dla biur podróży

Ze względu na naszą obecność na całym świecie i poświęcenie dla jakości i usług nasze hotele to doskonały wybór nie tylko dla Twoich klientów, lecz również dla Ciebie.

Kto kwalifikuje się do programu?

 • Akredytowane biura podróży na całym świecie.
 • Korzyści z uczestnictwa w programie

Zachęcamy pracowników biur podróży do podjęcia współpracy, dzięki której otrzymają oni 50% zniżki od standardowych stawek oferowanych przez uczestniczące w programie hotele ze Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 25% lub więcej zniżki w pozostałych krajach. Zniżki uzależnione są od dostępności i przeznaczone są wyłącznie dla pracowników biur podróży.

Zasady działania programu

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się bezpłatnie z Call Centre 00899 441 1669 i składając zapytanie na wybrane daty i lokalizacje.

Karta Best Western Travel Card ® dla pracowników biur podróży

Karta Best Western Travel Card, a w szczególności związany z nią program Best Western Advance, to oferta dla pracowników biur podróży obejmująca atrakcyjne stawki prowizji i gotowe produkty do sprzedaży.

Opcje

 • Pracownik biura może sprzedać doładowaną kartę Best Western Travel Card lub karty doładowane jednostkami Best Western Advance. Klient posiadający doładowaną walutą kartę Best Western Travel Card może opłacić dowolne usługi w hotelu Best Western. Jednostki Best Western Advance umożliwiają opłacenie rezerwacji obejmującej nocleg i śniadanie.
 • Pracownik biura podróży otrzymuje dostęp do łatwego w obsłudze internetowego systemu Best Western Travel Card, który umożliwia doładowanie każdej karty.
 • Zarówno waluta, jak i jednostki w ramach Best Western Travel Card gwarantują pracownikom biur podróży wypłatę atrakcyjnych prowizji.

Aby rozpocząć sprzedaż kart Best Western Travel Card, skontaktuj się z działem sprzedaży, pisząc pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Liczby podano w przybliżeniu i mogą one ulegać zmianie.

Hotele Best Western zapraszają do Polski, Finlandii, Łotwy i Litwy, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych!

Trip Advisor for Best WesternOpinie podróżnych są teraz na naszej stronie internetowej. Szukaj logo Tripadvisor dla uzyskania więcej informacji!