Best Western Hotels
  • Mój BEST WESTERN REWARDS
  • Moja rezerwacja


Organizacja spotkań w Best Western

Oferta Best Western adresowana jest zarówno do osób organizujących jedno, jak i kilka spotkań. Dlaczego? Ponieważ oprócz doświadczenia oferujemy kilka atrakcyjnych propozycji, które mogą zaspokoić oczekiwania tak osób poszukujących miejsca do promocji sprzedaży, jak i chcących zorganizować doroczne spotkanie lub szkolenie.

Best Meeting to wspólna oferta wszystkich hoteli należących do naszej sieci. Dzięki temu wiesz, czego możesz oczekiwać, a dokonanie rezerwacji jest łatwe. Wystarczy wypełnić formularz zapytania. Jeżeli w wybranej lokalizacji funkcjonuje więcej hoteli, Twoje zapytanie zostanie przesłane do wszystkich placówek, od których otrzymasz specjalnie dla Ciebie przygotowane oferty.

Czy chcesz uatrakcyjnić swój program? Może życzysz sobie, aby podano obiad? Uzupełniając formularz zapytania, możesz zgłosić wszystkie życzenia.

Przejdź do formularza  Planner site. 

Best Meeting

Informacje o pakiecie Best Meeting dostępne są u organizatorów spotkań biznesowych w hotelach należących do sieci. W ramach pakietu oferowane są najbardziej oczekiwane usługiBest Meeting i udogodnienia.
Niezależnie od liczby organizowanych w roku spotkań wybór hotelu Best Western pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu! Wyślij zapytanie na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeżeli w danej lokalizacji znajduje się kilka hoteli Best Western, otrzymasz ofertę od każdego z nich.

Elementy pakietu Best Meeting* (w wersji podstawowej):

  • catering: przerwa na kawę i po południu, lunch
  • bezpłatny dostęp do Internetu i rzutnika multimedialnego w sali konferencyjnej
  • wynajem sali konferencyjnej
  • orzeźwiająca schłodzona woda mineralna serwowana podczas spotkania
  • opiekun spotkania pozostający stale do dyspozycji

Jeżeli Twoja firma posiada umowę z Best Western, jej przedstawiciel organizujący spotkanie otrzyma specjalną zniżkę w ramach posiadanego pakietu. 

W ramach pakietu Best Meeting hotel może oferować inne usługi/udogodnienia. Stawki pakietu Best Meeting ustalane są w oparciu o dostępność. Ceny za organizację spotkań biznesowych w dni powszednie mogą się różnić od cen weekendowych, zależnie od zgłoszonego zapotrzebowania.

* Pakiet Best Meeting dotyczy spotkań, w których uczestniczy 8 lub więcej osób.

 

Hotele Best Western zapraszają do Polski, Finlandii, Łotwy i Litwy, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych!

Trip Advisor for Best WesternOpinie podróżnych są teraz na naszej stronie internetowej. Szukaj logo Tripadvisor dla uzyskania więcej informacji!