Utrzymanie statusu Elite

Best Western® Hotels & Resorts dba o swoich gości i ceni członków programu Best Western Rewards. W dowód uznania za lojalność, członkowie zachowają swój obecny status Elite do 31 stycznia 2022 roku bez konieczności spełniania niezbędnych kwalifikacji.

Członkowie programu, których status został obniżony pod koniec 2019 r., zostali przywróceni  do poprzedniego poziomu i utrzymają ten status do 31 stycznia 2022 r. bez konieczności spełniania niezbędnych kwalifikacji.

Wszyscy członkowie BWR na całym świecie kwalifikują się do ochrony statusu Elite i nie są wymagane żadne działania z ich strony. Status zostanie zachowany dla wszystkich członków niezależnie od ich obecnego poziomu, zapewniając ochronę zarówno nowym, jak i wieloletnim klubowiczom. BWR to jedyny branżowy program lojalnościowy, w którym punkty nigdy nie tracą ważności, co oznacza, że ​​nieprzewidywalne okoliczności, które mogłyby uniemożliwić członkom wykorzystanie ciężko zdobytych punktów, nie mają na to wpływu.

Członkowie, którzy chcą pomóc osobom poważnie dotkniętym przez wirusa, mogą podarować punkty na rzecz funduszu charytatywnego BWHR, Best Western for a Better World®, który zobowiązał się do wspierania osób dotkniętych wirusem na całym świecie.  

Kiedy będziecie Państwo ponownie gotowi do podróży, my będziemy gotowi dzięki ulepszonym protokołom sprzątania, nowym ofertom śniadaniowym i elastycznym zasadom anulowania. Mamy nadzieję zobaczyć Państwa ponownie.

Menu

 Polski
Menu