Jak podróżować taniej?

Nie musisz rozbijać banku, aby podróżować w wysokim standardzie. Przestrzegaj poniższych zasad, a oszczędzić trochę pieniędzy, nie musząc jednocześnie rezygnować z przeżywania wyjątkowych chwil.

Jak Podróżować Taniej, Nie Rezygnując Z Wysokiego Standardu?

 

 • Bezpłatne wydarzenia - Odwiedzając nowe lokalizacje, szukaj bezpłatnych letnich koncertów, filmów, pokazów sztuki, festiwali i innych atrakcji. Dzięki temu, „od środka” poznasz lokalny klimat, temperament ludzi oraz kulturę danego regionu.

 • W ciągu tygodnia - Bądź elastyczny w swoich planach podróży - podróżowanie w dni powszednie na ogół umożliwia Ci skorzystanie z atrakcyjniejszych ofert turystycznych.

 • Do podjadania - Niezależnie od tego, czy jedziesz, czy latasz, spakuj proste przekąski. Nie będziesz musiał wydawać na nie pieniędzy będąc za granicą, oszczędzając więcej pieniędzy na główne posiłki.

 • Własna butelka - Podróżuj z butelkami wielokrotnego użytku. Czteroosobowa rodzina, podczas wakacji, wydaje średnio 25 euro lub więcej dziennie na zakup wody i napoji.

 • Odpowiedni hotel - Wybierz hotel, który oferuje bezpłatne udogodnienia i zapewnia dodatkowe benefity, które jednocześnie zwiększają Twój budżet podróży.

 • Best Western zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu w każdym hotelu w Ameryce Północnej, a także oferuje bezpłatne śniadanie w większości lokalizacji. Te proste udogodnienia składają się na znaczne oszczędności w trakcie każdego urlopu.

Dołącz do programu Best Western Rewards, w którym za każdy Twój nocleg, otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na bezpłatne noclegi, mile lotnicze i inne nagrody.

Best Western Hotel Edison Hotele w Poznaniu Travel Card


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
 • Pięć Aplikacji Niezbędnych W Podroży
  Planując podróż nie skupiaj się tylko na tym, co zabierzesz do walizki ale także, w jakie aplikacje możesz wyposażyć swój telefon, aby nadchodzący trip był łatwiejszy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę aplikacji, które powinieneś mieć na swoim urządzeniu podczas podróży.
 • Białystok - Perła Północno-Wschodniej Polski
  Białystok, stolica i równocześnie największe miasto północno-wschodniej Polski, założył w 1320 roku książę litewski Giedymin. To wyjątkowe miasto jest miejscem, gdzie zachód spotyka się ze wschodem, oraz łączą się różnorodne tradycje kulturowe, ponieważ od wieków przedstawiciele różnych wyznań i narodowości mieszkają razem na tych ziemiach.

Popularne artykuły

 
 
 

Menu

 Polski
Menu