Hotele w Krakowie
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
 • 1 Noc

Hotele w Krakowie

Kraków to jedno z najbardziej rozpoznawalnych turystyce miast w Polsce. Miejscowość uznawana jest za perłę Małopolski, którą każdy szanujący się podróżnik powinien odwiedzić. Kraków uzyskał prawa miejsce w XIII wieku. Miasto przez blisko 200 lat było uznawane za stolicę Polski (do 1795 roku). Kraków przyciąga turystów unikatowymi zabytkami i miejscami m.in. Zamkiem Królewskim na Wawelu, Starym Miastem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO czy klimatycznym Kazimierzem.

Kraków jest bardzo istotnym punktem na mapie biznesu. Wiele dużych firm posiada w mieście swoje siedziby główne. To co przyciąga inwestorów to m.in. siła nabywcza blisko 1,5 mln osób mieszkających w krakowskiej aglomeracji oraz intensywnie powstająca infrastruktura i baza hotelowa.

Do Krakowa można dotrzeć prze rozbudowaną sieć dróg krajowych (4, 7, 44, 52, 75, 79 czy 94), liniami kolejowymi (szybkie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe), a także korzystając z lotniska Kraków-Balice. Jeśli szukasz hotelu w Krakowie sprawdź koniecznie obiekty Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Kraków

Powiązane artykuły z Krakowem

Wakacje W Bielańsko-Tynieckim Parku Krajobrazowym W Okolicach Krakowa.
Spokojne wakacje spędzone głównie na łonie natury to idealny sposób na zresetowanie się po intensywnym czasie w pracy. Miejscem idealnym na tego rodzaju odpoczynek jest Bielańsko - Tyniecki Park Krajobrazowy w okolicach Krakowa.

Największy średniowieczny rynek i jeden z najpiękniejszych placów Europy.
Przez wieki Rynek Główny Krakowa był nie tylko ośrodkiem handlu czy siedzibą miejskiej administracji, ale przede wszystkim miejscem spotkań mieszkańców miasta. Dziś to niesamowity pomnik historii, który był świadkiem najważniejszych wydarzeń w burzliwiej historii Polski. Sieć hoteli BEST WESTERN przygotowała listę najważniejszych zabytków w pobliżu Rynku i podpowiada, co warto zobaczyć w stolicy Małopolski.

Bochnia I Wieliczka. Słynne Kopalnie Soli Blisko Krakowa, Które Musisz Odwiedzić.
Choć legendarne kopalnie soli oddalone są od Krakowa o kilka kilometrów, ich piękno, a także bogata historia przyciąga turystów z całej Polski i świata. Obie kopalnie robią wrażenie na każdym z nich, choć każda z nich, mimo oczywistych podobieństw, ma zupełnie inny charakter.

Zwiedzanie Okolic Krakowa Śladami Jana Pawła IIJak mawiał sam Karol Wojtyła - "Mój Kraków, miasto mojego życia, miasto naszych dziejów...". Jednak nie tylko dawna stolica Polski związana jest z osobą papieża, ale także wiele miast w jej okolicy – m.in. Wadowice, Łagiewniki i Kalwaria Zebrzydowska.

Dostępne hotele w Krakowie

Lato W Mieście: Co Warto Zobaczyć W Krakowie?
Lato na dobre zagościło w Polsce, a gorące temperatury nie pozwalają zapomnieć o zbliżającym się wielkimi krokami sezonie urlopowym. Wiele osób wciąż głowi się, gdzie warto wyjechać, aby zobaczyć coś ciekawego, zmienić otoczenie i przede wszystkim wypocząć.


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Kraków
 • Rynek Główny
 • Stare Miasto
 • Bazylika Mariacka
 • Katedra Wawelska
 • Zamek Królewski na Wawelu
 • Kościół świętego Piotra
 • Ulica Floriańska
 • Kazimierz
 • Kopalnia Soli w Wieliczce
 • Oświęcim

Hotele w Krakowie

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western

3.2 Mile / 5.1 km

pl

PLN

244.00

Wybierz hotel

Best Western Plus

2.9 Mile / 4.7 km

pl

PLN

514.00

Wybierz hotel

Best Western

5.0 Mile / 8.1 km

pl

PLN

229.00

Wybierz hotel

Best Western Premier

4.8 Mile / 7.8 km

pl

PLN

289.00

Wybierz hotel

Best Western

45.7 Mile / 73.5 km

pl

PLN

185.00

Wybierz hotel

Menu

 Polski
Menu