Hotele w Krakowie
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
 • 1 Noc

Hotele w Krakowie

Kraków to jedno z najbardziej rozpoznawalnych turystyce miast w Polsce. Miejscowość uznawana jest za perłę Małopolski, którą każdy szanujący się podróżnik powinien odwiedzić. Kraków uzyskał prawa miejsce w XIII wieku. Miasto przez blisko 200 lat było uznawane za stolicę Polski (do 1795 roku). Kraków przyciąga turystów unikatowymi zabytkami i miejscami m.in. Zamkiem Królewskim na Wawelu, Starym Miastem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO czy klimatycznym Kazimierzem.

Kraków jest bardzo istotnym punktem na mapie biznesu. Wiele dużych firm posiada w mieście swoje siedziby główne. To co przyciąga inwestorów to m.in. siła nabywcza blisko 1,5 mln osób mieszkających w krakowskiej aglomeracji oraz intensywnie powstająca infrastruktura i baza hotelowa.

Do Krakowa można dotrzeć prze rozbudowaną sieć dróg krajowych (4, 7, 44, 52, 75, 79 czy 94), liniami kolejowymi (szybkie połączenia międzymiastowe i międzynarodowe), a także korzystając z lotniska Kraków-Balice. Jeśli szukasz hotelu w Krakowie sprawdź koniecznie obiekty Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Kraków

Powiązane artykuły z Krakowem

Przygotowanie i obsługa konferencji.Przygotowanie i obsługa konferencji.
Odpowiednie miejsce może stanowić podstawę udanej konferencji i w znaczący sposób wpłynąć na jej jakość oraz odbiór wśród gości. Tym, dla których przygotowanie i obsługa spotkań biznesowych stanowią wyzwanie, z podpowiedzią przychodzi sieć Best Western.

Nietypowe i mało znane miejsca w Krakowie, które warto odwiedzić.
Kraków to miejsce magiczne. Idealne zarówno pod względem weekendowego odpoczynku, a także tygodniowego urlopu. Właśnie dlatego, wielu turystów odwiedza Kraków nawet kilka razy w roku. Jeden z naszych gości w Krakowie był już 15 razy i twierdzi, że wciąż ma w tym mieście wiele do odkrycia. W artykule podpowiadamy, co robić w Krakowie, jeśli wydaje Ci się, że zobaczyłeś w nim już wszystko?

Największy średniowieczny rynek i jeden z najpiękniejszych placów Europy.
Przez wieki Rynek Główny Krakowa był nie tylko ośrodkiem handlu czy siedzibą miejskiej administracji, ale przede wszystkim miejscem spotkań mieszkańców miasta. Dziś to niesamowity pomnik historii, który był świadkiem najważniejszych wydarzeń w burzliwiej historii Polski. Sieć hoteli BEST WESTERN przygotowała listę najważniejszych zabytków w pobliżu Rynku i podpowiada, co warto zobaczyć w stolicy Małopolski.

Sztuka na leżaku, czyli letni teatr plenerowy.
Mimo że sezon wakacyjny nie rozpieszcza koneserów sztuki liczbą spektakli i premier, to lato w mieście potrafi dostarczyć ogrom wrażeń artystycznych. We wszystkich większych miastach, takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków czy Gdańsk, kultura triumfuje podczas plenerowych festiwali teatralnych. Hotele Best Western podpowiadają, które można odwiedzić jeszcze w tym roku, a które należy wziąć pod uwagę planując przyszłoroczny sezon.

Dostępne hotele w Krakowie


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Kraków

 • Rynek Główny
 • Stare Miasto
 • Bazylika Mariacka
 • Katedra Wawelska
 • Zamek Królewski na Wawelu
 • Kościół świętego Piotra
 • Ulica Floriańska
 • Kazimierz
 • Kopalnia Soli w Wieliczce
 • Oświęcim

Hotele w Krakowie

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western

3.2 Mile / 5.1 km

pl

Best Western Plus

2.9 Mile / 4.7 km

pl

Best Western

5.0 Mile / 8.1 km

pl

PLN

239.00

Wybierz hotel

Best Western Premier

4.8 Mile / 7.8 km

pl

PLN

279.00

Wybierz hotel

Best Western

45.7 Mile / 73.5 km

pl

PLN

274.50

Wybierz hotel

Menu

 Polski
Menu