Best Western Hotels
  • Mój BEST WESTERN REWARDS
  • Moja rezerwacja


 Dołącz do najlepszych – już dziś przystąp do sieci hoteli Best Western

Best Western to największa sieć hoteli na świecie (World's Biggest Hotel Family®) – nasz ogólnoświatowy system tworzy ponad 4000 niezależnych hoteli w 100 krajach i regionach. BW Hotels Osuuskunta jest oddziałem Best Western International reprezentującym markę i zarządzającym hotelami w Finlandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Polsce.

Wybierz markę najlepszą dla swojego rynku

Best Western logo vertical RGB 72 DPI 4


Hotele marki Best Western należą do trzech kategorii. Zaspokajają one potrzeby i oczekiwania osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i rozrywkowych.

  •  BEST WESTERN PREMIER® to doskonały wybór dla przedsiębiorców prowadzących działalność na rynkach towarów ekskluzywnych. Każdy hotel wyróżnia się stylowymi wnętrzami i usługami dopasowanymi do wymogów klientów. Oferowane udogodnienia i funkcje, jak nowoczesne centrum biznesowe, hol, klub fitness oraz telewizory HD to gwarancja większej wygody i poziomu usług dla gości.
  • BEST WESTERN PLUS® to hotele klasy upper midscale. Każdy z hoteli zaspokaja oczekiwania wszystkich podróżujących, oferując zarówno w pełni urządzone pokoje, jak i standardowe udogodnienia dostępne w segmencie hoteli ekonomicznych. Wszystko to przyczynia się do zapewnienia gościom większej wygody.
  • BEST WESTERN® to hotele klasy midscale zapewniające gościom dobrą obsługę i gwarancję odpoczynku. Oprócz atrakcyjnych warunków pobytu zapewniony jest dostęp do darmowego szybkiego Internetu.

Dołącz do naszej sieci i korzystaj ze związanych z tym profitów

Każdy hotel sieci Best Western zachowuje odrębność administracyjną i finansową. Oznacza to, że czerpiąc korzyści z działalności pod międzynarodową marką, każdy z hoteli może zachwycić gości indywidualnym stylem odzwierciedlającym lokalne tradycje. Elastyczne warunki umów i atrakcyjne stawki sprawiają, że marka Best Western stanowi najlepszy wybór prowadzący do osiągnięcia sukcesu.

Korzyści płynące z członkostwa w sieci Best Western obejmują:
•    Krótsze niż zwyczajowo przyjęte w branży okresy współpracy
•    Najbardziej konkurencyjne opłaty członkowskie spośród oferowanych przez wiodące marki
 
Członkowie sieci Best Western korzystają z:

•    Nazwy marki rozpoznawanej na całym świecie
•    Dostępu do światowych kanałów dystrybucji, jak Amadeus, Galileo, Sabre oraz oficjalna strona internetowa sieci Best Western, jak również usług całodobowego call center zapewniającego obsługę w wielu językach.
•    Usług sprzedaży i marketingu w skali globalnej, krajowej i regionalnej
•    Wsparcia doświadczonych i profesjonalnych pracowników sieci
•    Łatwego w obsłudze systemu internetowego pozwalającego uzyskać dostęp do systemu rezerwacji i oferty sieci Best Western oraz uczestnictwa w programie lojalnościowym
•    Programu kontroli jakości, dzięki któremu na bieżąco informowani są o zmianach w zakresie obsługi klienta, oferowanych usług i udogodnień.
 
 Dołącz do nas już dziś: na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyślij wiadomość zawierającą opis hotelu, adres jego strony internetowej (jeżeli jest dostępna) oraz swoje dane kontaktowe.

Hotele Best Western zapraszają do Polski, Finlandii, Łotwy i Litwy, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych!

Trip Advisor for Best WesternOpinie podróżnych są teraz na naszej stronie internetowej. Szukaj logo Tripadvisor dla uzyskania więcej informacji!