Odblokuj niesamowite nagrody dzięki Paszportowi Nagród! Zdobądź 2000 punktów bonusowych za pobyt w jednym z naszych markowych hoteli Best Western w dowolnym kraju uczestniczącym w programie. Limit 2 pobytów (maksymalnie 4 000 punktów bonusowych)

 

Ciesz się nadchodzącym sezonem, otrzymując nagrodę za wybór pobytu u nas!

Ciesz się ekskluzywną ofertą punktów bonusowych, której po prostu nie można przegapić. To idealna okazja dla każdego, kto planuje ucieczkę, niezależnie od tego, czy jest to długi weekend w uroczym europejskim mieście, czarujące krainy Bliskiego Wschodu lub Turcji, czy też odmładzająca ucieczka do słonecznego afrykańskiego raju.

Zarejestruj się TERAZ i przygotuj się na niezapomnianą podróż! Członkowie programu Best Western Reward®, którzy w okresie od 25 września do 6 listopada 2023 r. zatrzymają się w dowolnym hotelu Best Western® Hotels & Resorts na Bliskim Wschodzie lub w Turcji, mogą zdobyć oszałamiającą premię w wysokości 2 000 punktów za pobyt (limit 2 pobytów, maksymalnie 4 000 punktów).

Gdziekolwiek zdecydujesz się pojechać, ciesz się przyjemnością zdobywania dodatkowych punktów bonusowych dodawanych do Paszportu Reward. Zarejestruj się TERAZ i wkrocz do świata, w którym podróż jest równie niezwykła jak cel podróży.

  • Należy pamiętać, że członek BWR powinien zalogować się na swoje konto i zarejestrować się w kraju, do którego podróżuje, aby uzyskać promocję na wybrany pobyt.
  • Należy odczekać 7-10 dni roboczych od daty kwalifikującego się pobytu, aby punkty promocyjne zostały dodane do konta Best Western Rewards. Dzięki punktom bonusowym szybciej zdobędziesz darmowe noclegi.

 

Thank you for registering!

Start saving by booking online now!

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

Jesteś już Członkiem?

log-in

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać specjalną ofertę
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Zarejestruj się teraz
or

Jeszcze nie jesteś Członkiem?

Dołącz teraz

Dołącz do naszego DARMOWEGO programu, a automatycznie zostaniesz zarejestrowany aby otrzymać wyjatkową ofertę. 

Dołącz teraz

Confirmation registered promotion name

Confirmation registered promotion message

Confirmation registered message
Confirmation registered button

promotion name

promotion message

registered message
ROGISTER NOW
There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

 

Zasady i warunki

Członkowie programu Best Western Rewards® ("BWR®"), którzy (a) zarejestrują się w promocji "Paszport Punktów Rewards" na stronie bestwestern.com/Rewards_Passport_INT lub w inny dozwolony sposób (np, w recepcji dowolnego hotelu marki Best Western®), (b) ukończą kwalifikujący się pobyt** między 25 września 2023 r. a 6 listopada 2023 r. ("Okres Promocji") w dowolnym uczestniczącym*** hotelu marki Best Western, otrzymają 2 000 Punktów BWR za ukończenie kwalifikującego się pobytu. W czasie trwania promocji obowiązuje limit dwóch (2) pobytów na członka programu lojalnościowego. Rejestracja w promocji i rejestracja/członkostwo w programie BWR są wymagane przed pierwszym kwalifikującym się noclegiem. Kwalifikujące się pobyty nocne ukończone przed rejestracją w promocji i rejestracją/członkostwem w BWR nie będą wliczane do spełnienia wymagań promocji. Rejestracji w programie BWR można dokonać na stronie bestwesternrewards.com

Promocja jest niezbywalna. Promocja nie łączy się z innymi ofertami, promocjami lub zniżkami. Promocja może zostać anulowana lub zmieniona bez powiadomienia. Obowiązują wszystkie zasady programu BWR. Pełny regulamin programu BWR znajduje się na stronie bestwesternrewards.com

Promocja jest ważna dla członków programu Best Western Rewards®, którzy zatrzymają się w hotelu marki Best Western w Irlandii, Afryce, Hiszpanii, Izraelu, Kazachstanie, Gruzji, na Ukrainie, w Polsce, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii lub na Litwie.

"Kwalifikujący się pobyt" dla celów niniejszej promocji definiuje się jako każdy pobyt obejmujący jedną lub więcej kolejnych nocy w tym samym uczestniczącym hotelu marki Best Western, w cenie kwalifikującej się do naliczania punktów, z wyjątkiem nocy zarezerwowanej za pośrednictwem internetowego biura podróży, nocy zarezerwowanej za pośrednictwem organizatora wycieczek lub nocy zarezerwowanej po specjalnej obniżonej cenie (więcej informacji na temat kryteriów kwalifikacyjnych można znaleźć w zasadach programu BWR na stronie bestwesternrewards.com). Wielokrotne zameldowanie/wymeldowanie w tym samym obiekcie w odstępie krótszym niż 24 godziny między wymeldowaniem a zameldowaniem będzie liczone tylko jako jeden kwalifikujący się pobyt. Kwalifikujące się pobyty, które mają miejsce w okresie promocji, muszą zostać zakończone 6 listopada 2023 r. lub wcześniej, aby zostały uwzględnione w promocji.

Promocja jest ważna w następujących krajach uczestniczących: Francja, Włochy, Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Luksemburg, Afryka, Kazachstan, Gruzja, Izrael, Ukraina, Polska, Finlandia, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia, Litwa, Turcja i Bliski Wschód Szwecja, Norwegia, Dania.

  • Należy pamiętać, że członkowie BWR powinni zalogować się na swoje konto i zarejestrować się w kraju, do którego podróżują, aby uzyskać promocję na wybrany pobyt.
  • Należy odczekać 7-10 dni roboczych od daty kwalifikującego się pobytu, aby punkty promocyjne zostały dodane do konta Best Western Rewards. Dzięki punktom bonusowym szybciej zdobędziesz darmowe noclegi.

Każdy hotel marki Best Western jest niezależnym właścicielem i operatorem. Best Western i znaki Best Western są znakami usługowymi lub zastrzeżonymi znakami Best Western International, Inc. ©2023 Best Western International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu

 Polski
Menu