Logo BWR Gold

Zdobądź do 20 000 punktów bonusowych

po 4 pobytach!

 

 

 

Zarejestruj się przed pobytem! 

Członkowie Best Western Rewards®, którzy zatrzymają się między 5 grudnia 2022 a 5 lutego 2023 w dowolnym hotelu marki Best Western® w Polsce, mogą zdobyć do 20 000 punktów bonusowych po ukończeniu czterech (4) kwalifikujących się pobytów.

Członkowie otrzymają 2000 punktów bonusowych po zrealizowaniu pierwszego pobytu kwalifikowanego, 4000 punktów bonusowych po zrealizowaniu drugiego pobytu kwalifikowanego, 6000 punktów bonusowych po zrealizowaniu trzeciego pobytu kwalifikowanego oraz 8000 punktów bonusowych po zrealizowaniu czwartego kwalifikowanego pobytu . 

Należy pamiętać, że członek klubu BWR powinien zalogować się na swoje konto i zarejestrować się w kraju, do którego podróżuje, aby uzyskać promocję na wybrany pobyt.

Prosimy odczekać 7-10 dni roboczych po kwalifikującym się pobycie, aby punkty promocyjne trafiły na Twoje konto Best Western Rewards. Dzięki punktom bonusowym szybciej zdobędziesz darmowe noclegi.

 

 

  • 1 Noc

 

Thank you for registering!

Start saving by booking online now!

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

Jesteś już Członkiem?

log-in

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać specjalną ofertę
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Zarejestruj się teraz
or

Jeszcze nie jesteś Członkiem?

Dołącz teraz

Dołącz do naszego DARMOWEGO programu, a automatycznie zostaniesz zarejestrowany aby otrzymać wyjatkową ofertę. 

Dołącz teraz

Congratulations

You Are Now Registered!

BOOK NOW

Stay 2 Nights and Get 8,000 Bonus Points

Register Today

ROGISTER NOW
There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

 

Terms and Conditions

2022-2023 Poland Reward Rush 4 Promotion

Terms and Conditions

 

Członkowie Best Western Rewards® ("BWR®") ("Rewards Member(s)"), którzy (a) zarejestrują się w promocji na stronie bestwestern.pl/; bestwestern.com lub w inny sposób dozwolony (np. w recepcji dowolnego hotelu marki Best Western®), (b) zrealizują maksymalnie cztery (4) kwalifikujące się pobyty*, między 5 grudnia 2022 r. a 5 lutego 2023 r. ("Okres Promocji") w dowolnym hotelu marki Best Western w Polsce, mogą zdobyć do 20 000 punktów bonusowych BWR.

Istnieje limit 20 000 punktów bonusowych BWR, które Członek Rewards może zdobyć w Okresie Promocji. Członkowie Rewards otrzymają 2 000 punktów bonusowych po zakończeniu pierwszego kwalifikującego się pobytu, 4 000 punktów bonusowych po zakończeniu drugiego kwalifikującego się pobytu, 6 000 punktów bonusowych po zakończeniu trzeciego kwalifikującego się pobytu oraz 8 000 punktów bonusowych po zakończeniu czwartego kwalifikującego się pobytu. Preferencje w naliczaniu punktów dla członków programu Rewards muszą być ustawione na punkty. Rejestracja w promocji oraz zapisanie się/członkostwo w BWR jest wymagane przed pierwszym kwalifikującym się pobytem zaliczanym do promocji. Pobyty kwalifikujące się do promocji, które zostały zrealizowane przed rejestracją w promocji i zapisaniem się do programu BWR nie będą zaliczane do spełnienia warunków promocji. Rejestracji BWR można dokonać odwiedzając stronę bestwesternrewards.com.

Nie ma możliwości przedłużenia, zastąpienia lub wymiany. Promocja jest niezbywalna.  Promocja nie łączy się z żadną inną ofertą, promocją lub zniżką.  Promocja może zostać anulowana lub zmieniona bez uprzedzenia. Obowiązują wszystkie zasady programu BWR. Odwiedź stronę bestwesternrewards.com, aby zapoznać się z pełnym regulaminem programu. Punkty BWR zostaną naliczone po upływie 7-10 dni roboczych od daty kwalifikującego się pobytu.

* "Uprawniony pobyt" dla celów niniejszej promocji jest zdefiniowany jako pobyt jednego lub więcej kolejnych noclegów w tym samym hotelu marki Best Western, w cenie kwalifikującej się do zdobycia punktów, z wyjątkiem pobytu zarezerwowanego za pośrednictwem internetowego biura podróży, pobytu zarezerwowanego za pośrednictwem organizatora wycieczek lub pobytu zarezerwowanego w specjalnej obniżonej cenie (patrz zasady programu BWR w celu uzyskania dalszych informacji na temat kryteriów kwalifikujących). Wielokrotne zameldowanie/wymeldowanie w tym samym obiekcie, w którym odstęp między wymeldowaniem a zameldowaniem nie przekracza 24 godzin, będzie liczone tylko jako jeden pobyt kwalifikujący się do programu. Uprawnione pobyty, które mają miejsce w Okresie Promocji, muszą zostać zakończone w niedzielę 5 lutego 2023 r. lub wcześniej, aby zostały zaliczone do promocji.

Każdy hotel oznaczony marką Best Western® jest niezależnie prowadzony i zarządzany. Best Western i znaki Best Western są znakami usługowymi lub zarejestrowanymi znakami Best Western International, Inc ©2022 Best Western International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu

 Polski
Menu