Zostań na 3 noce i otrzymaj kartę podarunkową Best Western® o wartości €100

 

Zarejestruj się przed pobytem! Członkowie Best Western Rewards®, którzy w okresie od 4 grudnia 2023 r. do 4 lutego 2024 r. zrealizują 3 kwalifikujące się noclegi, oddzielne lub następujące po sobie, w dowolnym hotelu marki Best Western® Hotels & Resorts w Irlandii, Afryce, Hiszpanii, Izraelu, Kazachstanie, Gruzji, na Ukrainie, w Polsce, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii lub na Litwie, otrzymają kartę podarunkową Best Western o wartości 0.

Promocyjne karty podarunkowe Best Western tracą ważność 31 maja 2024 roku. Członek programu lojalnościowego może otrzymać maksymalnie jedną (1) kartę podarunkową Best Western o wartości 0 w okresie promocji.

Na otrzymanie karty podarunkowej należy poczekać do 2 tygodni od kwalifikującego się pobytu. Karta Podarunkowa zostanie wysłana drogą elektroniczną na adres e-mail Uczestnika (niezależnie od tego, czy Uczestnik zrezygnował z otrzymywania wiadomości od Best Western).

  • Należy pamiętać, że członek BWR powinien zalogować się na swoje konto i zarejestrować się w kraju, do którego podróżuje, aby uzyskać promocję na wybrany pobyt.
  • Należy odczekać 7-10 dni roboczych od daty kwalifikującego się pobytu, aby punkty promocyjne zostały dodane do konta Best Western Rewards. Dzięki punktom bonusowym szybciej zdobędziesz darmowe noclegi.

 

Thank you for registering!

Start saving by booking online now!

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

Jesteś już Członkiem?

log-in

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać specjalną ofertę
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Zarejestruj się teraz
or

Jeszcze nie jesteś Członkiem?

Dołącz teraz

Dołącz do naszego DARMOWEGO programu, a automatycznie zostaniesz zarejestrowany aby otrzymać wyjatkową ofertę. 

Dołącz teraz

Zostań na 3 noce i otrzymaj kartę podarunkową Best Western® o wartości $100

Confirmation registered promotion message

Confirmation registered message
Confirmation registered button

Zostań na 3 noce i otrzymaj kartę podarunkową Best Western® o wartości $100

promotion message

registered message
ROGISTER NOW
There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

 

Zasady i warunki

2023/ 2024 Winter Promotion

Terms and Conditions

 

Członkowie programu Best Western Rewards® ("BWR") ("Członkowie programu lojalnościowego"), którzy (a) zarejestrują się w promocji na stronie bestwestern.com lub w inny dozwolony sposób (np, w recepcji dowolnego hotelu marki Best Western®), (b) zrealizują co najmniej trzy (3) kwalifikujące się pobyty nocne* w okresie od 4 grudnia 2023 r. do 4 lutego 2024 r. ("Okres Promocji") w dowolnym hotelu marki Best Western w Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, Finlandii, na Litwie, w Holandii, Belgii, Afryce, Izraelu, Kazachstanie, Ukrainie, Gruzji oraz (c) posiadają ważny adres e-mail podany w profilu konta Uczestnika programu lojalnościowego w momencie rejestracji w promocji, otrzymają jedną (1) promocyjną kartę podarunkową Best Western® o wartości 100 USD/ EUR /CAD** ("Karta Podarunkowa"). W czasie trwania promocji obowiązuje limit jednej (1) karty podarunkowej o wartości 100 USD/EUR/CAD na członka programu lojalnościowego. Karty podarunkowe tracą ważność 31 maja 2024 roku.

Rejestracja w promocji oraz rejestracja/członkostwo w BWR są wymagane przed pierwszym kwalifikującym się noclegiem. Kwalifikujące się pobyty nocne ukończone przed rejestracją w promocji i rejestracją/członkostwem w BWR nie będą wliczane do spełnienia wymagań promocji. Rejestracji w programie BWR można dokonać na stronie bestwesternrewards.com.

Aby otrzymać kartę podarunkową, należy odczekać około dwóch (2) tygodni od zakończenia trzeciego kwalifikującego się noclegu. Karta Podarunkowa zostanie wysłana drogą elektroniczną na adres e-mail Uczestnika programu lojalnościowego (niezależnie od tego, czy Uczestnik programu lojalnościowego zrezygnował z otrzymywania wiadomości od Best Western). Karta Podarunkowa nie zostanie wysłana pocztą ani w żaden inny sposób niż na adres e-mail Uczestnika Programu lojalnościowego zarejestrowany w profilu konta Uczestnika Programu lojalnościowego. Karty podarunkowe tracą ważność 31 maja 2024 r. Data ważności będzie podana na Karcie Podarunkowej. Nie ma możliwości przedłużenia, zastąpienia ani wymiany. Karta Podarunkowa nie może zostać wykorzystana do opłacenia kwalifikującego się noclegu, podczas którego Uczestnik programu lojalnościowego zakwalifikował się do otrzymania Karty Podarunkowej w ramach niniejszej promocji. Karta Podarunkowa może zostać wykorzystana na kolejny pobyt po jej otrzymaniu. Pełny regulamin karty podarunkowej znajduje się na stronie travelcard.bestwestern.com.

Promocja jest niezbywalna. Promocja nie łączy się z innymi ofertami, promocjami lub zniżkami.  Promocja może zostać anulowana lub zmieniona bez powiadomienia. Obowiązują wszystkie zasady programu BWR. Pełny regulamin programu BWR znajduje się na stronie bestwesternrewards.com.

* "Kwalifikujący się nocleg" dla celów niniejszej promocji definiuje się jako nocleg w dowolnym hotelu marki Best Western w Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Polsce, Finlandii, na Litwie, w Holandii, Belgii, Afryce, Izraelu, Kazachstanie, na Ukrainie, w Gruzji, w cenie uprawniającej do naliczania punktów, z wyjątkiem noclegu zarezerwowanego za pośrednictwem internetowego biura podróży, noclegu zarezerwowanego za pośrednictwem organizatora wycieczek lub noclegu zarezerwowanego po specjalnej obniżonej cenie (więcej informacji na temat kryteriów kwalifikacyjnych można znaleźć w zasadach programu BWR na stronie bestwesternrewards.com). Kwalifikujące się pobyty nocne mogą być następujące po sobie lub oddzielne oraz w tym samym hotelu marki Best Western lub w różnych hotelach. Kwalifikujące się pobyty nocne, które mają miejsce w Okresie Promocji, muszą zostać zakończone 4 lutego 2024 r. lub wcześniej, aby zostały zaliczone na poczet promocji.

** Członkowie programu Rewards otrzymają kartę podarunkową wyłącznie w walucie USD, EUR lub CAD. USD dla mieszkańców Afryki, WNP, Gruzji, Izraela, Kazachstanu i Ukrainy. EUR dla mieszkańców Irlandii, Hiszpanii, Polski, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii i Litwy. CAD dla mieszkańców Kanady. Wszyscy pozostali członkowie programu lojalnościowego spoza tych krajów otrzymają kartę podarunkową w USD.

Każdy hotel marki Best Western® jest niezależnym właścicielem i operatorem. Best Western i znaki Best Western są znakami usługowymi lub zastrzeżonymi znakami Best Western International, Inc. ©2023 Best Western International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu

 Polski
Menu