Rozpocznij swoją nagradzającą podróż: Zdobądź 5 000 punktów bonusowych za dowolne 2 noclegi

 

Zarejestruj się TERAZ i przygotuj się na niezapomnianą podróż!

Członkowie Best Western Rewards®, którzy zatrzymają się w dowolnym uczestniczącym hotelu marki Best Western® Hotels & Resorts w Irlandii, Afryce, Hiszpanii, Izraelu, Kazachstanie, Gruzji, na Ukrainie, w Polsce, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii lub na Litwie w okresie od 18 września do 20 listopada 2023 r., mogą zdobyć oszałamiającą premię w wysokości 5 000 punktów za każde ukończone 2 noce, oddzielne lub następujące po sobie (limit 4 razy dla 20 000 punktów bonusowych).

Zarejestruj się TERAZ i wkrocz do świata, w którym podróż jest równie niezwykła, jak cel podróży.

  • - Należy pamiętać, że członek BWR powinien zalogować się na swoje konto i zarejestrować się w kraju, do którego podróżuje, aby uzyskać promocję na wybrany pobyt.
  • - Należy odczekać 7-10 dni roboczych od daty kwalifikującego się pobytu, aby punkty promocyjne zostały dodane do konta Best Western Rewards. Dzięki punktom bonusowym szybciej zdobędziesz darmowe noclegi.

 

Thank you for registering!

Start saving by booking online now!

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

Jesteś już Członkiem?

log-in

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać specjalną ofertę
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Zarejestruj się teraz
or

Jeszcze nie jesteś Członkiem?

Dołącz teraz

Dołącz do naszego DARMOWEGO programu, a automatycznie zostaniesz zarejestrowany aby otrzymać wyjatkową ofertę. 

Dołącz teraz

Comience su viaje con recompensa: gane 5.000 puntos de bonificación en todas las estancias de 2 noches

Comience su viaje con recompensa: gane 5.000 puntos de bonificación en todas las estancias de 2 noches

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

 

Zasady i warunki - Promocja jesienna 2023 INTL

Członkowie programu Best Western Rewards® ("BWR") ("Członkowie programu lojalnościowego") (a) którzy zarejestrują się w promocji na stronie bestwestern.com/rewardsrushintl lub w inny dozwolony sposób (np, w recepcji dowolnego hotelu marki Best Western®), (b) otrzymają 5 000 punktów premiowych BWR ("Punkty Premiowe") za każde dwa (2) kwalifikujące się noclegi* w hotelu marki Best Western w Irlandii, Afryce, Hiszpanii, Izraelu, Kazachstanie, Gruzji, na Ukrainie, w Polsce, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii lub na Litwie, w okresie od 18 września 2023 r. do 20 listopada 2023 r. ("Okres Promocji"). Członek programu lojalnościowego może zdobyć 5000 Punktów Premiowych maksymalnie cztery (4) razy w Okresie Promocji. Łączna liczba Punktów Premiowych przyznanych w ramach niniejszej promocji nie może przekroczyć 20 000 Punktów Premiowych na jednego Uczestnika programu lojalnościowego.

Rejestracja w promocji i rejestracja/członkostwo w BWR są wymagane przed pierwszą kwalifikującą się nocą. Kwalifikujące się noclegi ukończone przed rejestracją w promocji i rejestracją/członkostwem w BWR nie będą wliczane do spełnienia wymagań promocji. Rejestracji w programie BWR można dokonać na stronie bestwesternrewards.pl

Przedłużenie, zastąpienie lub wymiana nie są dostępne. Promocja nie podlega przeniesieniu.  Promocja nie łączy się z innymi ofertami, promocjami lub zniżkami.  Promocja może zostać anulowana lub zmieniona bez powiadomienia. Obowiązują wszystkie zasady programu BWR. Pełny regulamin programu BWR znajduje się na stronie bestwesternrewards.pl. Punkty bonusowe zostaną naliczone po upływie 2 tygodni od kwalifikującego się pobytu.

* "Kwalifikujący się nocleg" dla celów niniejszej promocji definiuje się jako co najmniej jeden nocleg w dowolnym hotelu marki Best Western w Irlandii, Afryce, Hiszpanii, Izraelu, Kazachstanie, Gruzji, na Ukrainie, w Polsce, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii lub na Litwie, w cenie uprawniającej do uzyskania punktów bazowych BWR, z wyjątkiem noclegów zarezerwowanych za pośrednictwem internetowego biura podróży, zarezerwowanych za pośrednictwem organizatora wycieczek lub zarezerwowanych po specjalnej obniżonej cenie (więcej informacji na temat kryteriów kwalifikacyjnych można znaleźć w zasadach programu BWR). Kwalifikujące się noclegi, które mają miejsce w Okresie Promocji, muszą zostać zakończone 20 listopada 2023 r. lub wcześniej, aby zostały zaliczone na poczet promocji.

Każdy hotel marki Best Western® jest niezależnym właścicielem i operatorem. Best Western i znaki Best Western są znakami usługowymi lub zastrzeżonymi znakami Best Western International, Inc. ©2023 Best Western International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu

 Polski
Menu