Business Advantage

bestwestern business advantage

 

 

Poznaj szczegóły

W celu uzyskania wiecej informacji o programie Best Western Business Advantage  prosimy o kontakt:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Call Center: 800-919-390

 

 

Program Best Western Business Advantage®

jest utworzony  dla małych i średniej wielkości przedsiębiorstw, oferuje najlepszą wartość, uznanie i nagradzanie

za każdy pobyt w hotelu Best Western.

 

Korzyści dla członków programu Best Western Business Advantage

Korzyść: Preferowany kod cenowy

  • Uprawnione firmy otrzymują 10% rabat w hotelach Best Western


Dowód uznania: Automatyczny status na poziomie Elite

  • Wlaściciel firmy oraz pracownicy otrzymują wyższy status  w bezpłatnym programie Best Western,  Best Western Rewards®

Nagrody: Punkty bonusowe i korzyści za każdy pobyt

  • Firma lub wlaściciele firmy otrzymuja 10% wiecej punktów  bonusowych za pobyty osób podróżujacych, które można przeznaczyć na przyszle pobyty biznesowe, firmowe programy motywacyjne  itp
  • Bezplatna rejestracja w programie Avis Preferred® w celu przyspieszenia procesu wypożyczenia samochodu
  • 24 godzinny internetowy dostęp do konta
  • Ekskluzywne promocje i oferty

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Z jakich ekskluzywnych ofert będę mógł dodatkowo korzystać jako uczestnik programu Best Western Business Advantage?

Od czasu do czasu uczestnikom programu oferujemy promocje specjalne i zniżki.

Jeśli zapiszę moją firmę do programu Best Western Business Advantage, czy faktury będą mogły być kierowane od razu do mnie, tak aby oddelegowani przeze mnie goście nie musieli używać własnych kart kredytowych?

Metoda bezpośredniego fakturowania uzgadniana jest z każdym obiektem oddzielnie, w związku z czym nie obsługujemy scentralizowanych rozwiązań w tym zakresie. W tej kwestii prosimy kontaktować się z hotelami, z których usług Państwo korzystacie.

Czy wszystkie punkty w systemie Best Western Rewards® mogłyby trafiać na jedno główne konto, tak aby otrzymywała je firma, a nie oddelegowani przez nią goście, skoro to firma płaci za ich nocleg?

Nasz program nagród polega na indywidualnym przyznawaniu punktów. Właściciel firmy otrzymuje 10% premii od wszystkich punktów przyznanych za pobyt oddelegowanych przez niego gości.

Dlaczego każdy z oddelegowanych gości musi mieć własne konto w systemie Best Western Rewards?

Jest to konieczne do skojarzenia gości z kontem właściciela firmy, tak aby 10% premii od zebranych przez nich punktów automatycznie trafiało do niego. Ponadto pozwala oferować gościom specjalne korzyści i nagrody za współpracę z Best Western.

Dlaczego należy podać adres e-mail każdego gościa oddelegowanego przez firmę?

Dzięki temu możemy udostępnić każdemu gościowi firmowy numer identyfikacyjny, stronę do rezerwacji noclegów oraz numer telefonu wymagany do otrzymania zniżki, jak również numer konta w systemie Best Western Rewards, na którym goście i firmy gromadzą punkty za pobyt w hotelach Best Western. Ponadto z adresów tych korzystamy do informowania gości i firm o zebranej przez nich ilości punktów, aktualizacjach programu i ofertach specjalnych.

Dlaczego we wszystkich hotelach Best Western nie obowiązuje jednakowa stawka?

Nasze hotele oferują ceny konkurencyjne w danym regionie, jak również zależne od pory roku.

Pytania? Prosimy o kontakt pod adresem: anna.swiezewska@bestwestern.com

Czy uczestnikom programu przesłane zostaną karty programu Best Western Rewards, na wypadek gdyby zapomnieli oni numer swojego konta?

Tak. Nowi uczestnicy programu Best Western Rewards, którzy przystąpili do niego wraz z rejestracją firmy w systemie Best Western Business Advantage, w ciągu 2 do 4 tygodni otrzymają kartę członkowską przesyłaną na adres powiązany z kontem. Ponadto wyślemy im email powitalny z potwierdzeniem rejestracji konta w programie Best Western Rewards.

Czy za przystąpienie do programu pobierana jest opłata?

Nie, w programie tym nie obowiązują żadne opłaty.

Czym różni się firmowy ID  (Corporate Account ID) od numeru Best Western Rewards i dlaczego potrzebne są oba te numery?

Firmowy numer identyfikacyjny konta pozwala zagwarantować, że otrzymają Państwo zniżkę, dokonując rezerwacji na stronie bestwestern.pl  lub telefonicznie, dzwoniąc do Centralnego Biura Rezerwacji. Numer Best Western Rewards konieczny jest, by zarówno goście, jak i właściciel firmy mogli otrzymywać punkty za pobyt w hotelach Best Western.

Czy jeśli w hotelu Best Western rezerwacji dokonają pracownicy, którzy dysponują firmowym numerem ID , nasza firma otrzyma punkty za ich pobyt, nawet jeśli nie są oni uczestnikami programu?

Nie, firmowy numer ID służy wyłącznie do przyznania gościowi zniżki. Aby otrzymać punkty za pobyt w hotelu Best Western, goście oddelegowani przez firmę muszą być zarejestrowani w programie Best Western Rewards i skojarzeni z kontem właściciela firmy. W programie Business Advantage właściciel firmy otrzymuje 10% premii od wszystkich punktów przyznanych za pobyt oddelegowanych przez niego gości, podczas gdy goście także zbierają punkty.

Ile punktów przyznawane jest za każdy nocleg?

Gość otrzyma 10 punktów Best Western Rewards za każdego dolara wydanego do zapłacenia za pokój w danej cenie (lub 10 punktów za każde 80 eurocentów). Właścicielowi przyznane zostanie 10% premii, oprócz punktów zebranych przez gości. Jeśli na przykład gość przebywa w hotelu przez dwie doby w cenie 100 USD za dobę, za cały pobyt otrzyma 2000 punktów (100 USD x 2 doby x 10 punktów = 2000 punktów). Z tego 10% (200 punktów) trafi na konto właściciela firmy.

Ile trzeba mieć punktów, aby wymienić je na bezpłatny nocleg?

Zależy to od obiektu, przy czym jest to co najmniej 8 000 punktów. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.bestwestern.pl gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o liczbie punktów uprawniającej do bezpłatnych noclegów, jak również innych sposobach wykorzystania zebranych punktów.

Wyjeżdżam do Ameryki Północnej. Czy tam także otrzymam identyczną zniżkę?

Programem Business Advantage objęte są nasze hotele na całym świecie, w tym również w Ameryce Północnej.

Co, jeśli któryś z gości oddelegowanych przez moją firmę nie posiada adresu email? Czy może dołączyć do programu?

Tak, może. Mimo że podanie adresu email przypisanego do konta nie jest wymagane, pozwala nam on przesyłać gościom informacje na temat rezerwacji, zniżek i punktów przyznawanych za pobyt w hotelach Best Western. Ponadto tą drogą informujemy gości i właścicieli firm o ich punktacji, aktualizacjach programu i ofertach specjalnych.

Pytania? Prosimy o kontakt pod adresem Anna.Swiezewska@bestwestern.com

Menu

 Polski
Menu