Krok 1

Zarejestruj się dzisiaj

Nie jesteś członkiem? Dołącz już dziś, a zostaniesz automatycznie zarejestrowany.

Krok 2

Zatrzymaj się na 3 noce od 20 maja 2024 r. do 2 września 2024 r. w dowolnym obiekcie Best Western® w Irlandii, Afryce, Hiszpanii, Kazachstanie, Gruzji, na Ukrainie, w Polsce, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii, Izraelu, Turcji, na Bliskim Wschodzie lub na Litwie.

Krok 3

Zdobądź 10 000 punktów Rewards. (limit 20 000)

Thank you for registering!

Start saving by booking online now!

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

Jesteś już Członkiem?

log-in

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać specjalną ofertę
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Zarejestruj się teraz
or

Jeszcze nie jesteś Członkiem?

Dołącz teraz

Dołącz do naszego DARMOWEGO programu, a automatycznie zostaniesz zarejestrowany aby otrzymać wyjatkową ofertę. 

Dołącz teraz

Summer Promotion

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

Członek programu lojalnościowego może zdobyć 10 000 Punktów Premiowych maksymalnie dwa (2) razy w Okresie Promocji. Łączna liczba Punktów Premiowych przyznanych w ramach niniejszej promocji nie może przekroczyć 20 000 Punktów Premiowych na jednego Uczestnika programu lojalnościowego.

"Kwalifikujący się nocleg" na potrzeby niniejszej promocji definiuje się jako pobyt obejmujący co najmniej jeden nocleg w dowolnym hotelu marki Best Western, w cenie uprawniającej do uzyskania punktów BWR, z wyjątkiem noclegu zarezerwowanego za pośrednictwem internetowego biura podróży, zarezerwowanego za pośrednictwem organizatora wycieczek lub zarezerwowanego po specjalnej obniżonej cenie (więcej informacji na temat kryteriów kwalifikacyjnych można znaleźć w zasadach programu BWR). Kwalifikujące się noclegi, które mają miejsce w Okresie Promocji, muszą zostać zakończone 2 września 2024 r. lub wcześniej, aby zostały zaliczone do promocji.

Zasady i warunki

Letnia promocja 2024

Zasady i warunki

Członkowie programu Best Western Rewards® ("BWR") ("Członkowie programu lojalnościowego"), którzy (a) zarejestrują się w promocji na stronie bestwestern.com/rewardsrush2 lub w inny dozwolony sposób (np, w recepcji dowolnego hotelu marki Best Western®), (b) zdobędą 10 000 punktów premiowych BWR ("Punkty Premiowe") za każde trzy (3) kwalifikujące się noce* spędzone w dowolnym hotelu marki Best Western w Irlandii, Afryce, Hiszpanii, Kazachstanie, Gruzji, na Ukrainie, w Polsce, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii, Izraelu, Turcji, na Bliskim Wschodzie lub na Litwie w okresie od 20 maja 2024 r. do 2 września 2024 r. ("Okres Promocji"). Członek programu lojalnościowego może zdobyć 10 000 Punktów Premiowych maksymalnie dwa (2) razy w Okresie Promocji. Łączna liczba Punktów Premiowych przyznanych w ramach niniejszej promocji nie może przekroczyć 20 000 Punktów Premiowych na jednego Członka Premiowanego.

Rejestracja w promocji oraz rejestracja/członkostwo w BWR są wymagane przed pierwszą kwalifikującą się nocą. Kwalifikujące się noclegi ukończone przed rejestracją w promocji i rejestracją/członkostwem BWR nie będą wliczane do spełnienia wymagań promocji. Rejestracji w programie BWR można dokonać na stronie bestwesternrewards.pl.

Przedłużenie, zastąpienie lub wymiana nie są dostępne. Promocja nie podlega przeniesieniu.  Promocja nie łączy się z innymi ofertami, promocjami lub zniżkami.  Promocja może zostać anulowana lub zmieniona bez powiadomienia. Obowiązują wszystkie zasady programu BWR. Pełny regulamin programu BWR znajduje się na stronie bestwesternrewards.pl. Punkty bonusowe zostaną naliczone w ciągu dwóch (2) tygodni od zakończenia kwalifikujących się noclegów.

* "Kwalifikujący się nocleg" dla celów niniejszej promocji definiuje się jako pobyt obejmujący co najmniej jeden nocleg w dowolnym hotelu marki Best Western, w cenie uprawniającej do uzyskania punktów BWR, z wyjątkiem noclegu zarezerwowanego za pośrednictwem internetowego biura podróży, zarezerwowanego za pośrednictwem organizatora wycieczek lub zarezerwowanego po specjalnej obniżonej cenie (więcej informacji na temat kryteriów kwalifikujących można znaleźć w zasadach programu BWR). Kwalifikujące się noclegi, które mają miejsce w Okresie Promocji, muszą zostać zakończone 2 września 2024 r. lub wcześniej, aby zostały zaliczone do promocji.

Każdy obiekt BWH℠ Hotels jest niezależnym właścicielem i operatorem. Best Western i znaki Best Western są znakami usługowymi lub zastrzeżonymi znakami Best Western International, Inc. ©2024 Best Western International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu

 Polski
Menu