BEST WESTERN TRAVEL CARD®

Best Western Travel Card – podróżuj bezstresowo!

Poznaj Travel Card, wyjątkową kartę, która pozwoli Ci swobodnie załatwiać formalności związane z usługami hotelowymi w ponad dwudziestu obiektach pod szyldem Best Western na terenie Polski oraz dalej, w kilku tysiącach hoteli na świecie. Niezależnie od tego, czy szukasz oferty biznesowej czy indywidualnej, jest kilka powodów, które sprawiają, że nasza Travel Card jest świetnym wyborem.

Jesteś klientem indywidualnym? Best Western Travel Card to idealne rozwiązanie gdy szukasz prezentu dla zapalonego podróżnika. Doskonale sprawdzi się jako podarunek na urodziny, Boże Narodzenie czy rocznicę ślubu, a dzięki opcji personalizacji możliwe jest dopasowanie wyglądu karty do charakteru obdarowywanej osoby. Wyjazd w góry, nad morze czy weekendowa ucieczka na Podlasie? My zadbamy o komfort, a wybór miejsca i daty bezstresowego wyjazdu zależy już tylko od obdarowanego!

Jesteś klientem biznesowym? Travel Card to świetna propozycja w ramach premii czy formy pozapłacowej motywacyjnej dla pracowników. Doskonale sprawdzi się także w roli prezentu dla partnerów biznesowych. Co więcej, Travel Card może być także rozwiązaniem dla małych oraz średnich przedsiębiorstw w zakresie kontroli wydatków podczas podróży służbowych.

Jak dokładnie działa Best Western Travel Card? To proste! Kartę można zamówić tutaj lub w hotelach Best Western. Karta Travel Card jest bezterminowa.

Saldo karty można sprawdzić i doładować na stronie travelcard.bestwestern.com. Karty zakupione w hotelu można doładować w dowolnym obiekcie Best Western.

Uczestnicy programu Best Western Rewards® regulujący opłaty za pobyt za pomocą kart Travel Card mogą dodatkowo zbierać punkty lub mile lotnicze według kwalifikowanych stawek.

 

Travel Card

 

Pełne warunki użytkowania Travel Card znajdują się tutaj.

Dalej podróżującym pozostaje już tylko bezstresowy wyjazd!

 

Menu

 Polski
Menu