4 sposoby na oszczędzanie pieniędzy z Best Western Rewards

Osoby podróżujące w interesach to chyba najbardziej wymagająca grupa osób na świecie. Właścicielom firm  zależy nie tylko na wysokiej jakości usług hotelowych, ale także na możliwości optymalizacji kosztów podróży.  Program Best Western Rewards pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i gromadzenie punktów, które można wykorzystać na przyszłe podróże, w celach biznesowych lub rekreacyjnych.

4 Sposoby Na Oszczędzanie Pieniędzy Z Best Western Rewards

Zdobądź elitarny status członka dzięki Status Match ... No Catch®

Jeśli należysz do programu lojalnościowego w innej sieci hotelowej,  możesz skorzystać z usługi Status Match…No Catch® i w ten sposób podwyższyć swój status w Best Western Rewards do Status Elite. Dzięki Status Elite będziesz otrzymywał więcej punktów za korzystanie z hoteli Best Western.

Zarejestruj się w programie Best Western Business Advantage

W ramach Best Western Rewards, istnieje program skierowany głównie do właścicieli małych firm – Best Western Business Advantage w ramach którego oni oraz ich pracownicy otrzymują 10% zniżki na noclegi w hotelach Best Western.

Wymień punkty na potrzeby biznesowe

Punkty Best Western Rewards można wymienić na takie rzeczy, jak przelot, wypożyczenie samochodów, gaz, jedzenie, rozrywka, a przede wszystkim bezpłatne noclegi. Dzięki temu osoby podróżujące służbowo mogą wykorzystywać punkty do sfinansowania przyszłych podróży służbowych, oszczędzając przy tym sporo gotówki.

Best Western Hotel Felix Hotele w Warszawie Travel Card

Sprawdzaj powiadomienia o transakcjach

Członkowie Best Western Rewards otrzymują regularne wiadomości e-mail z promocjami i promocyjnymi stawkami. Sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową! Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie pieniędzy w ramach programu Best Western Rewards. się za darmo i zacznij zbierać punkty już dziś.


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • 8 Rad, Które Pomogą Ci W Organizacji Podróży
    cześniej rezerwuj bilety lotnicze - To nie tajemnica, że linie lotnicze podnoszą ceny biletów, gdy zbliżają się święta i okres wakacyjny. Właśnie dlatego, warto zacząć szukać biletów lotniczych na 6 miesięcy przed planowaną datą urlopu.
  • Jak Pozostać Pełnym Energii W Podróży?
    Niezależnie od tego, czy korzystasz z pociągu, samolotu, czy samochodu, podróżowanie może okazać się dla Ciebie prawdziwym pożeraczem energii. Jak sprawić, aby podróże nie były takie nużące? Oto krótka lista 5 porad.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu