Dzień z życia Biznesmena w hotelu Best Western - jak zaplanować udany pobyt biznesowy

Dzień z życia BiznesmenaOrganizacja spotkania biznesowego w hotelu zazwyczaj związana jest z wieloma czynnikami wpływającymi na jakość pracy. Poza przestrzeniami konferencyjnymi oraz pomieszczeniami do warsztatów w grupach, hotele klasy biznes oferują szereg udogodnień, które sprawiają, że efektywna praca podczas wyjazdu służbowego jest nie tylko możliwa, lecz także bardzo komfortowa. Jak zaplanować prowadzenie biznesu z hotelu podpowiada sieć Best Western Hotels&Resorts.

Dobry początek dnia 

Poranek to dla wielu najistotniejsza pora dnia. Aby dobrze go rozpocząć, warto pomyśleć o odpowiednim posiłku. To nieoczywiste udogodnienie dla biznesu, które może wpłynąć na jakość całego dnia pracy. Z pomocą gościom, którzy w dalszej części dnia planują spotkania biznesowe i pracę umysłową, przychodzi m. in. Best Western Grand Hotel w Kielcach. Szefowie kuchni kieleckiego obiektu sieci pod kątem spotkań służbowych skonstruowali wyjątkowe menu oparte na zasadach Brainfood - w zależności od pory dnia i sezonu, jest ono komponowane i prezentowane tak, aby jedzenie wpływało pozytywnie na pracę oraz samopoczucie uczestników. Tym, którym trudno rozpocząć dzień podczas wyjazdów biznesowych z noclegiem, z pomocą przyjdą hotelowe recepcje oferujące budzenie o uzgodnionej wcześniej godzinie.

Odpowiednia przestrzeń do pracy

Planując odbywające się w ciągu dnia spotkania, warto zwrócić uwagę na odpowiednie zaplecze i jego organizację. Obiekty pod szyldem Best Western Hotels&Resorts proponują swoim gościom przestrzenie konferencyjne, których łączna powierzchnia bliska jest powierzchni 7 basenów olimpijskich. Warto również pamiętać, że przydatne okazać się mogą również pomieszczenia o przeznaczeniu innym, niż konferencyjne. Za przykład może posłużyć warszawski Best Western Hotel Felix, który do dyspozycji gości oddaje sześć kameralnych sali warsztatowych. W zależności od ustawienia pomieszczenia pracować może w nich 14 do 120 osób. Dodatkowy pokój biznesowy, przystosowany do organizacji rozmów rekrutacyjnych czy spotkań w mniejszym gronie. Specjalną salę VIP oraz salę do pracy warsztatowej posiada także warszawski Best Western Hotel Portos. W dedykowanych pomieszczeniach i salach konferencyjnych dla biznesmenów, praca w ciągu dnia będzie znacznie bardziej efektywna.

Praca indywidualna w pełnym komforcie

Hotele należące do sieci zadbały także o zagospodarowanie przestrzeni w pokojach tak, aby zapewnić w pełni komfortowe warunki tym gościom, którzy preferują pracę indywidualną. W Best Western Hotel Jurata na podróżnych czekają wygodne biurka, a krakowskie obiekty sieci - Best Western Galicya oraz Best Western Plus Kraków Old Town - w pokojach o podwyższonym standardzie mają do dyspozycji dodatkowe podkładki pod laptopa. Wśród obiektów idealnych dla osób, które chcą wcześniej przygotować się na spotkania biznesowe, jest także Best Western Prima we Wrocławiu, posiadający specjalne stanowisko komputerowe z dostępem do Internetu, drukarką i skanerem. Na wyciszoną strefę business z komputerami oraz niezbędnym do pracy sprzętem mogą liczyć także goście Q Hotel Plus Kraków, BW Premier Collection. Hotelowe recepcje chętnie pomogą także w kwestiach takich, jak możliwość wydruku, ksero czy wysłania faksu.

 Hotele w Kielcach Travel Card

A po dniu pełnym pracy…

Wyjazdy biznesowe z noclegiem dedykowane są głównie pracy, warto jednak pod koniec produktywnego dnia poszukać chwili na relaks i odprężenie się.  Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z dodatkowych udogodnień oferowanych przez hotele. W Best Western Plus Hotel Podklasztorze, po szeregu spotkań można skorzystać ze znajdującego się wewnątrz kompleksu basenu, a w katowickim hotelu Best Western Hotel Mariacki skosztować warzonego w dolnych kondygnacjach budynku piwa. Tym, dla których sposobem na relaks jest aktywność fizyczna, do gustu przypadną centra fitness i siłownie oferowane przez wiele obiektów w sieci, chociażby Best Western Premier Hotel Forum Katowice.


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • Przygotowanie I Obsługa Konferencji
    Odpowiednie miejsce może stanowić podstawę udanej konferencji i w znaczący sposób wpłynąć na jej jakość oraz odbiór wśród gości. Tym, dla których przygotowanie i obsługa spotkań biznesowych stanowią wyzwanie, z podpowiedzią przychodzi sieć Best Western Hotels & Resorts.
  • Balans Między Pracą, A Wypoczynkiem Na Wakacjach
    Jeśli prowadzisz firmę, bądź jesteś menadżerem średniego lub wysokiego szczebla, z pewnością zmagasz się z wiecznym brakiem czasu. Ktoś z zewnątrz mógłby pomyśleć, że to niemożliwe i że przecież zawsze możesz obarczyć nadmiarem obowiązków jednego ze swoich przełożonych. W praktyce jednak, w byciu menadżerem, nadmiar czasu to sytuacja wyjątkowo rzadka.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu