Nowoczesny świat podroży biznesowych

podróż służbowa technologia Świat biznesu nieustannie się zmienia, a wraz z nim zmienia się rzeczywistość podróży biznesowych. Czym więc cechuje się nowoczesny „Business Traveler” ? Dowiesz się czytając ten artykuł.

Technologia to konieczność

Wyobraź sobie, że przybyłeś do nowego miasta ale nie masz przy sobie telefonu. W takiej sytuacji, nie wiesz nawet jak dotrzeć do hotelu, jaki tramwaj wybrać i w którą stronę się kierować. Dzisiejsi podróżni potrzebują telefonów komórkowych, a zwłaszcza zainstalowanych na nich aplikacji, które pozwalają im zaplanować wydatki, sprawdzić emaile, zarezerwować stolik w restauracji itp.

Sieci społecznościowe

Czasy, w których do walizki zabierano tzw. Rolodex dawno już minęły. Wymiana wizytówek to już tylko formalność, ponieważ istnieje LinkedIn i inne portale, dzięki którym nawiązywanie połączeń jest o wiele łatwiejsze. Oczywiście, spotkania twarzą w twarz są nadal najskuteczniejszą formą kontaktu z Klientem ale z coraz większą liczbą Klientów kontaktujemy się za pomocą kanałów internetowych.

Boom "Bleisure"

Podczas podróży służbowych, staramy się nie tylko zrealizować cele biznesowe ale także poznać miejsce, w którym przebywamy. Program Best Western Rewards to umożliwia. Podróżujący w interesach otrzymują punkty za każdy pobyt, które mogą zamienić na bezpłatne noclegi i dodać je do podróży służbowych w ponad 100 krajach na całym świecie. Dzięki temu zyskują więcej czasu na zwiedzanie!

Gdzie jest Wi-Fi?

Podobnie jak muchy lecą do żarówki, tak podróżni w interesach nigdy nie oddalają się od hotspotów. Właśnie dlatego, we wszystkich Hotelach Best Western goście bez przeszkód mogą korzystać z WIFI.

Poznawanie lokalnej kultury

Coraz więcej osób podróżujących służbowo korzysta z okazji, aby odkryć lokalne atrakcje i znaleźć rozrywkę wyjątkową dla odwiedzanego miasta. Poproś personel recepcji Hotelu Best Western o polecenie miejsc, które warto w danym regionie odwiedzić i jak najlepiej wykorzystać swoją wizytę.

Best Western Hotel Edison Hotele w Poznaniu Travel Card

Do widzenia, krawacie!

Jeśli uważasz, że na lotniskach jest mniej podróżujących w interesach niż w ostatnich latach, nie masz racji. Biznesmeni coraz częściej rezygnują z tradycyjnego krawata i garnituru, wybierając styl tzw. casual elegant.

Mamy nadzieję, że artykuł był dla Ciebie interesujący. Pamiętaj, że podróżowanie w celach biznesowych w nowoczesnym stylu to także korzystanie z programów lojalnościowych, takich jak Best Western Rewards. Jeśli chcesz stać się jego członkiem, a posiadasz już elitarny status w innym programie lojalnościowym, o nic się nie martw! Dopasujemy odpowiedni dla Ciebie status członkowski BW oraz damy Ci dostęp do specjalnych rabatów, dodatkowych punktów i innych udogodnień.


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • 5 Porad, Jak Poradzić Sobie Na Spotkaniu Networkingowym
    Imprezy networkingowe to świetna okazja, aby poszerzyć swoją sieć kontaktów biznesowych. Dla wielu osób opanowanie stresu podczas takich spotkań jest bardzo dużym wyzwaniem, dlatego tak wielu z nich rezygnuje z uczestnictwa w tego typu meetingach.
  • Jak Optymalizować Wydatki Na Podróże Służbowe?
    Podróżowanie w celach biznesowych jest nieodłącznym elementem rozwijania biznesu, ale nie musi oznaczać konieczności rozbijania banku. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby zoptymalizować budżet podróży służbowych.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu