Stadion Narodowy - przewodnik wydarzeń kulturalnych i sportowych

Rozsuwany dach, podświetlana biało-czerwona fasada i aż 58 500 siedzących miejsc na trybunach. Stadion Narodowy w Warszawie – od 2015 roku funkcjonujący jako PGE Narodowy – to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc tego typu w regionie. Stadion Narodowy w Warszawie to wielofunkcyjny obiekt sportowy zbudowany w miejscu dawnego Stadionu Dziesięciolecia. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło w styczniu 2012 roku i od tego czasu niezmiennie przyciąga tłumy gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Stadion Narodowy

Wydarzenia na PGE Narodowy

Narodowy to obiekt, który gromadzi fanów sportu, widowisk muzycznych i artystycznych, ale nie tylko. Poza wydarzeniami, podczas których widownia może podziwiać gwiazdy popkultury, jak np. koncert Eda Sheerana (11.08.2018), stadion gości też szereg wystaw i targów, jak np. Snow Expo, czy wydarzeń specjalnych.

Ciekawostki o Stadionie Narodowym

PGE Narodowy niezaprzeczalnie stanowi bardzo popularne miejsce, zakorzenione w świadomości wielu Polaków. Nie oznacza to jednak, że brak jest ciekawostek, które mogą zaskoczyć niejedną osobę. Przykładowo, na stadionie można zorganizować ślub oraz wesele, urodziny dla najmłodszych członków rodziny czy spotkania i konferencje służbowe.

Best Western Hotel Portos Hotele w Warszawie Travel Card

Baza noclegowa w pobliżu

Tym, którzy decydują się na połączenie jednego z odbywających się na stadionie wydarzeń z pobytem w Warszawie, z pewnością przyjdą z pomocą hotele Best Western. Noclegi w pobliżu PGE Narodowego proponują m. in. Best Western Hotel Felix oraz Best Western Hotel Portos, które dzięki dogodnej komunikacji będą stanowić doskonałą bazę noclegową dla tych, którzy planują pobyt na PGE Narodowym.


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • Koniec Lata W Mieście? Najciekawsze Wydarzenia We Wrześniu
    Jak co roku wakacje i sezon urlopowy minęły w mgnieniu oka. Na letnie wypady za miasto czy długie, ciepłe wieczory spędzone na świeżym powietrzu trzeba będzie długo poczekać. Sieć hoteli Best Western podsuwa pomysły na przyjemne wykorzystanie ostatnich chwil pięknej pogody i podpowiada, gdzie będą organizowane najciekawsze eventy na koniec lata.
  • Sezon Festiwali Muzycznych… Czas Start!
    Każdy prawdziwy fan muzyki wyczekuje na ten czas z wytęsknieniem. Niezapomniana zabawa, nowe znajomości i odpoczynek. W Polsce najgorętsza pora roku może oznaczać tylko jedno - sezon na letnie festiwale muzyczne w pełni wystartował.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu