Jak podróżować ze zwierzętami?

Podróżowanie z rodziną może sprawiać wiele radości, szczególnie gdy podróżują z Wami futrzani przyjaciele. Taka podróż może wiązać się niestety także z pewnymi trudnościami. Aby je zminimalizować, zastosuj się do poniższych wskazówek.

Jak Podróżować Ze Zwierzętami?

  • Upewnij się, że twoje zwierzę ma obrożę, na której jest zawieszka z aktualnym numerem telefonu do Ciebie, na wypadek gdyby w jakiś okolicznościach doszło do zagubienia pupila.
  • Zabierz ze sobą miseczkę, do której będziesz nalewać wody na każdym postoju. Dzięki temu, Twoje zwierzę nigdy nie będzie spragnione.
  • Zabierz dowód z listą wszystkich szczepień. W wielu krajach, wstęp do parków z psem lub kotem możliwy jest tylko po okazaniu dokumentu potwierdzającego ważność niezbędnych szczepionek.
  • Sprawdź dostępność klinik weterynaryjnych w miejscu, do którego zmierzasz. Zawsze miej ją pod ręką.
  • Podróż pociągiem lub samochodem to dla każdego zwierzaka duże przeżycie. Przed wyjazdem, zapytaj weterynarza o środki uspokajające, które będziesz mógł podać.
  • Upewnij się, czy hotel, do którego jedziesz, jest przyjazny dla zwierząt oraz czy pobyt z nim jest możliwy. Hotele Best Western są przyjazne dla zwierząt, nie tylko psów ale także kotów, małp, węży i ptaków. Tak, wszystko się zgadza – małpy i węże także przyjmujemy! 😊

 Hotele w Krakowie Travel Card


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
 • Zadbaj O Dobry Sen W Podróży
  Jako podróżujący w interesach spędziłem wiele nocy w pokojach hotelowych i – prawdopodobnie tak jak Ty – miałem podczas takich podroży duży problem z zasypianiem. Było to tym bardziej frustrujące, że spanie w nocy jest niezbędne, aby następnego dnia być w pełni efektywnym, np. na spotkaniach biznesowych rano.
 • 4 Wskazówki, Które Poprawią Twoje Zdjęcia Z Wakacji
  Robienie zdjęć na wakacjach smartfonem stało się powszechne. O wiele łatwiej, w daleką podróż, zamiast ciężkiego aparatu fotograficznego zabrać mały smartfon wyposażony w dobry aparat. Jednak czy zdjęcia wykonywane telefonem mogą być dobre? Owszem, tak!

 
 
 

Menu

 Polski
Menu