Best Western Hotels
 • Mój BEST WESTERN REWARDS
 • Moja rezerwacja


Przegląd

Zapraszamy do hotelu Best Western Airport Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie znajdziecie Państwo komfortowe warunki do odpoczynku po długiej podróży.

Best Western Hotel Airport Modlin zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie międzynarodowego lotniska Warszawa - Modlin (5 km), niecałe 300 m. od dworca kolejowego w Nowym Dworze Mazowieckim i w odległości zaledwie 20 km od Warszawy. Świetnie rozwinięta infrastruktura transportowa pozwala na szybką i bezpieczną podróż w najważniejszych kierunkach. 

Hotel oddaje do dyspozycji 68 klimatyzowanych, utrzymanych w najwyższym standardzie pokoi jedno- i dwuosobowych, wyposażonych w łazienkę z prysznicem, telewizję satelitarną, telefon, bezprzewodowy Internet, sejf, kosmetyki oraz suszarkę do włosów.

Hotel dysponuje dużą przestrzenią parkingową. Można skorzystać z bezpłatnego parkingu miejskiego mieszczącego się przed hotelem, jak i zamkniętego parkingu hotelowego, który jest monitorowany przez całą dobę.

Hotel w pełni zaspokaja potrzeby osób podróżujących w celach biznesowych. Oddano do dyspozycji trzy klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w Internet bezprzewodowy, rzutnik, ekran, flipchart oraz ekrany telewizyjne w pełni kompatybilne ze sprzętem komputerowym.

Zapraszamy do skorzystania z usług hotelu Best Western Airport Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim!

Udogodnienia

  • Przestrzeń hotelowa całkowicie klimatyzowana i wolna od dymu papierosowego, 100% dla niepalących. Hotelowa restauracja serwująca bezpłatne
   śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz wyśmienite dania à la carte inspirowane tradycyjną kuchnią polską oraz kuchnią międzynarodową.
  • Goście mogą skorzystać z lobby baru czynnego przez 24 godziny na dobę serwującego zimne i gorące napoje, przekąski oraz alkohole. W hotelu można skorzystać z usługi masażu.
  • Hotel dysponuje windą przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Hotelowa recepcja pracuje 24h/24h, a wielojęzyczny personel biegle włada
   językami: polskim, angielskim, włoskim i francuskim. Za dodatkową opłatą goście mogą skorzystać z usług pralni tradycyjnej oraz chemicznej. W
   hotelu można skorzystać z usługi czyszczenia butów oraz usługi późniejszego wymeldowania. W razie nagłych wypadków dostępny jest lekarz na
   telefon.
   Hotel oferuje usługi kserograficzne, pocztowe i kurierskie oraz możliwość skorzystania z faksu i komputera. Na terenie całego budynku dostępny
   jest bezprzewodowy internet Wi-Fi. Do dyspozycji gości oddano trzy klimatyzowane sale konferencyjne mogące pomieścić do 80 osób, wyposażone w
   Wi-Fi, sprzęt multimedialny, modemy i porty danych.
  • W hotelu można zamówić usługi kateringowe oraz organizację imprez okolicznościowych. Za dodatkową opłatą goście hotelowi mogą skorzystać z
   transferu z/na lotnisko, dostępnego 24 godziny na dobę. Na terenie hotelu znajdują się: trzy parkingi w tym parking dla ciężarówek / RV.
  • Przy hotelu wydzielono boisko do siatkówki plażowej, miejsce z ogniskiem i funkcjonalnym grillem, letni ogródek piwny. Do dyspozycji gości oddano
   stół bilardowy. W hotelu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów oraz zorganizowania wycieczek po historycznej Twierdzy Modlin, spływów
   kajakarskich, rejsów katamaranem po malowniczej Narwi.
  • W nagłych wypadkach dostępny jest pracownik techniczny.

Informacje o okolicy

Atrakcje

Hotel Best Western Airport Modlin jest oddalony o 3 km od Parku Militarnego, skrywającego wiele charakterystycznych budynków często wykorzystywanych przez producentów i scenografów przy produkcjach filmowych. Wiele z tych obiektów można zobaczyć w takich megaprodukcjach polskiej kinomatografii, jak: “CK Dezerterzy” czy “Stawka większa niż życie”, a historyczny młyn, znajdujący się w bliskim sąsiedztwie hotelu, został uwieczniony w kadrach takich filmów, jak: “Czas Honoru” i “Bitwa Warszawska”. Nie lada atrakcję stanowi również słynna z działań wojennych podczas Kampanii Wrześniowej 1939 r., Twierdza Modlin. W tym kompleksie budynków można zwiedzić intrygujące powojenne podziemia, zobaczyć galerię zdjęć obrazujących Twierdzę Modlin kiedyś i obecnie, a także kolekcję pojazdów wojskowych z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej (PRL).

W okolicy Best Western Hotel Airport Modlin znajduje się wiele supermarketów, w których można kupić najpotrzebniejsze artykuły spożywcze i nie tylko. Do dyspozycji są: supermarket Lidl (0,5 km od hotelu), Biedronka (10 km) oraz market Auchan (10 km).

 

Rekreacja

 • Wszyscy miłośnicy konnej jazdy mogą skorzystać w miejscowości Bolszewica, oddalonej o 12 km od hotelu, ze stadniny koni, która oferuje lekcje konnej jazdy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz możliwość spróbowania swych sił, jako opiekun koni.
  Dla amatorów sportów wodnych przygotowano centrum kajakarstwa na rzece Wkrze, które znajduje się zaledwie 8 km od kompleksu hotelowego.
  W najbliższym otoczeniu hotelu, zaledwie 0,3 km, znajduje się funkcjonalny kryty basen, w którym można doskonale wypocząć i aktywnie spędzić czas.                                                          

Punkty referencyjne

 Hotel Best Western Airport Modlin to doskonały punkt wypadowy na drodze do wielu większych i mniejszych miast Polski oraz licznych przedsiębiorstw i firm.

Dzięki doskonałej infrastrukturze oraz sieci komunikacyjnej bez problemu można dojechać m.in. do:
Warszawy (20 km),
Sochaczewa (35 km),
Legionowa (10 km),
Grodziska Mazowieckiego (40 km),
Wyszkowa (55 km),
Serocka (28 km),
Nieporętu (25 km),
Płońska (35 km),
Łomianek (15 km),
Wyszogrodu (35 km),
Żyrardowa (50 km),
Zegrza (34 km),
Ożarowa Mazowieckiego (45 km),
Wołomina (51 km);

Firmy i instytucje zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie hotelu:
Reckitt Benckiser Poland S.A., producent detergentów i środków czystości (4 km),
EcoWipes, producent kosmetyków i artykułów higienicznych (4 km),
Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin (5 km),
CDS Polska Sp. z o.o. (10 km),
Bella, producent kasków motocyklowych (10 km),
Adal Sp. z o.o.. producent urządzeń i instalacji stosowanych w inżynierii powierzchniowej, systemów transportu technologicznego oraz urządzeń do montażu, zaciskania i testowania węży wysokiego ciśnienia (12 km),
Lekam Medical Limited, firma farmaceutyczna (13 km),
Eko Zysk Sp. z o.o., firma zajmująca się recyklingiem i segregacją odpadów (12 km),
ALPLA, producent opakowań z tworzyw sztucznych (3 km),
Drukpol S.A., firma specjalizująca się w produkcji opakowań giętkich, drukowanych w technologii Flexo (4 km),
Wydawnictwo Garmond, drukarnia (10 km),
Parker Poland Sp. z o.o., firma produkująca silniki i łodzie (10 km),
Adamed Sp. z o.o., firma farmaceutyczna (10 km),
EcoLights, doradztwo i produkcja przemysłu oświetleniowego (13 km),
Nova Oil Sp. z o.o., stacja benzynowa, (13 km);

Restauracje

Hotel Best Western Airport Modlin oddaje do dyspozycji swoich Gości Restaurację „Piano” zlokalizowaną na terenie obiektu hotelowego. Restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej z akcentami międzynarodowymi pod czujnym okiem profesjonalnego Szefa kuchni. Restauracja umożliwia organizację spotkań okolicznościowych w swoim obrębie, w tym m.in.: biznes lunch, romantyczne kolacje, jubileusze, urodziny, imieniny, komunie chrzciny czy wesela. Restauracja „Piano” to świetny serwis i bogata oferta cateringowa na różne okazje.

W wolnych chwilach Goście mogą skorzystać z czynnego przez całą dobę lobby baru, znajdującego się na terenie hotelu, który serwuje bogatą paletę zimnych i gorących napoi, pysznych przekąsek oraz alkoholi pochodzących z całego świata.

Zapraszamy!

 

 

Seminaria

Hotel Best Western Airport Modlin został zaadaptowany pod kątem osób podróżujących w celach biznesowych. W tym celu oddano do dyspozycji trzy klimatyzowane sale konferencyjne, w tym jedna sala typu VIP Room, wyposażone w Internet bezprzewodowy, rzutnik, ekran, flipchart oraz ekrany telewizyjne 52’ w pełni kompatybilne z sprzętem komputerowym

Mapy i kierunki

Z lotniska Modlin : 5 km od hotelu. Z lotniska skierować się na południowy-wschód 3,30 km wg wskazówek do centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Po przejechaniu mostu skręcić w lewo, w ulicę Warszawską 1.4km. Na rondzie skręcić w pierwszą ulicę w prawo, po przejechaniu 650m po prawej stronie pojawi się hotel Best Western Airport Modlin.

Od Północy: Jadąc drogą nr 7 w kierunku centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, po przekroczeniu mostu skręcić w lewo w ulicę Warszawską 1.40 km. Na rondzie skręcić w pierwszą ulicę w prawo, po przejechaniu 650m po prawej stronie pojawi się hotel Best Western Airport Modlin.

Od Południa: Jadąc drogą nr 7 w kierunku centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, po przekroczeniu mostu skręcić w prawo w ulicę Warszawską 1.40 km. Na rondzie skręcić w pierwszą ulicę w prawo, po przejechaniu 650m po prawej stronie pojawi się hotel Best Western Airport Modlin.

Kontakt

Ul. Paderewskiego 1c
05 100, Nowy Dwór Mazowiecki, Poland

 • Telefon: +48 227857100
 • Fax: +48 227857200

Ogólne informacje o hotelu

 • GPS latitude: 52.426
 • GPS longitude: 20.719
 • Liczba pokoi hotelowych: 58
 • Pokoje dla niepalących: 58
 • Ocena hotelu: 3 gwiazdki
 • Zameldowanie: 14:00:00
 • Wymeldowanie: 12:00:00
 • Zwierzęta akceptowane z ograniczeniami, wyłącznie małe i średnie zwierzęta.


Udogodnienia

 • Przestrzeń hotelowa całkowicie klimatyzowana i wolna od dymu papierosowego, 100% dla niepalących. Hotelowa restauracja serwująca bezpłatne
 • >śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz wyśmienite dania à la carte inspirowane tradycyjną kuchnią polską oraz kuchnią międzynarodową.
 • Goście mogą skorzystać z lobby baru czynnego przez 24 godziny na dobę serwującego zimne i gorące napoje, przekąski oraz alkohole. W hotelu można skorzystać z usługi masażu.
 • Hotel dysponuje windą przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Hotelowa recepcja pracuje 24h
 • 24h, a wielojęzyczny personel biegle włada

Hotele Best Western zapraszają do Polski, Finlandii, Łotwy i Litwy, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych!

Trip Advisor for Best WesternOpinie podróżnych są teraz na naszej stronie internetowej. Szukaj logo Tripadvisor dla uzyskania więcej informacji!