Hotele w Juracie
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
  • 1 Noc

Hotele w Juracie

Jurata to niewielka miejscowość o charakterze kurortu położona w województwie pomorskim nad Morzem Bałtyckim. Często definiowana również jako osada nadmorska. Miejscowość została założona w 1928 roku. Od początku swojego istnienia stanowiła jedno z ulubionych miejsc letnich spotkań elit finansowych, intelektualnych i artystycznych z całej Polski.

Jurata ze względu na swój naturalny, turystyczny charakter oferuje bogatą infrastrukturę hotelową z licznymi miejscami noclegowymi. Najłatwiej do miejscowości trafić koleją (trasa Hel – Gdynia) oraz drogą wojewódzką 216. Jeśli szukasz hotelu w Juracie sprawdź koniecznie obiekty Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Jurata

Powiązane artykuły z Juratą

Plaże nad Bałtykiem, latarnia morska w Helu czy zoo w Gdańsku?
Słoneczne wakacyjne miesiące zachęcają do wypraw nad polskie morze, którego walory z roku na rok są coraz bardziej doceniane przez turystów z kraju i zagranicy. Pomorze bowiem to nie tylko piaszczyste plaże nad Bałtykiem, lecz także szereg atrakcji i historycznych miejsc. Wyprawa nad morze to także szansa by obejrzeć największe polskie porty czy Hel – początek Polski. Hotele Best Western podpowiadają, co warto zobaczyć podczas wyprawy nad Bałtyk.

Bałtyk przed sezonem
Polskie morze od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Co roku, szczególnie podczas wakacyjnych miesięcy, wczasowicze ściągają nad Bałtyk ze wszystkich zakątków Polski, aby nacieszyć się słońcem, wodą i naładować baterie. Jednak przed sezonem nadmorskie kurorty mają równie wiele do zaoferowania, w tym przede wszystkim spokój, ciszę i kilometry plaż tylko dla siebie. To ostatnie chwile na wyjazd w takich okolicznościach. Hotele Best Western podpowiadają, jak miło spędzić czas nad Bałtykiem poza sezonem.

Dostępne hotele w pobliżu Juraty

Best Western Hotel Jurata, ul. Świętopełka 11, Jurata
Best Western Plus Arkon Park Hotel, ul. Śląska 10, Gdańsk


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Jurata
  • Molo
  • Plaża
  • Fokarium w Helu

Hotele w Juracie

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western Plus

20.0 Mile / 32.2 km

pl

PLN

310.00

Wybierz hotel

Best Western

0.4 Mile / 0.6 km

pl

Menu

 Polski
Menu