Hotele w Warszawie
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
 • 1 Noc

Hotele w Warszawie

Warszawa to największe pod względem ludności miasto w Polsce. Według legendy nazwa miejscowości pochodzi od imion Wars i Sawa. Warszawa otrzymała prawa miejskie w 1300r. Od 1815r. z przerwami uznawana za stolicę Polski.

Do głównych atrakcji turystycznych należą m.in. Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Nowe Miasto, ujazdów Łazienki Królewski oraz Pałac w Wilanowie. Oprócz miejsc, które są polecane w klasycznych przewodnikach coraz większa popularności zdobywają okolice brzegu Wisły m.in. bulwary wiślane oraz plaże. Miasto jest bardzo otwarte na rozwój biznesu oferując rozbudowaną infrastrukturę. Swoje przedstawicielstwa w Warszawie mają największe międzynarodowe firmy.  

Warszawa i jej okolice stanowią największy węzeł komunikacyjny w Polsce. Do miasta można dostać się połączeniami drogowymi (autostrada, drogi ekspresowe, drogi krajowe), kolejowymi (połączenia międzynarodowe i międzymiastowe) oraz korzystając z lotnisk Warszawa-Okęcie oraz Modlin. Jeśli szukasz hotelu w Warszawie sprawdź koniecznie obiekty Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Warszawa

Powiązane artykuły z Warszawą

Stadion Narodowy
Rozsuwany dach, podświetlana biało-czerwona fasada i aż 58 500 siedzących miejsc na trybunach. Stadion Narodowy w Warszawie – od 2015 roku funkcjonujący jako PGE Narodowy – to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc tego typu w regionie. Stadion Narodowy w Warszawie to wielofunkcyjny obiekt sportowy zbudowany w miejscu dawnego Stadionu Dziesięciolecia. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło w styczniu 2012 roku i od tego czasu niezmiennie przyciąga tłumy gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Tor wyścigów konnych Służewiec
Ekscytacja, adrenalina i niezwykłe rekordy - to codzienność Toru Wyścigów Konnych Służewiec, jednego z najbardziej rozpoznawalnych tego typu obiektów w Polsce. Czerwona kula wznosząca się w górę podczas rozpoczęcia biegu, zdrobniale nazywana bombą, dla wielu stanowi symbol sięgających zenitu emocji i niezwykłego widowiska.

Mało znane miejsca w Polsce, którymi się zachwycisz!
Meteorolodzy przewidują, że podczas najbliższych jesiennych tygodni czekają nas zarówno słoneczne, jak i pochmurne, deszczowe dni. Dla tych, którzy chcą wykorzystać każdy moment sprzyjającej aury, sieć Best Western przygotowała listę mało znanych, ale zachwycających atrakcji turystycznych na mapie Polski, które warto zobaczyć.

Sztuka na leżaku, czyli letni teatr plenerowy
Mimo że sezon wakacyjny nie rozpieszcza koneserów sztuki liczbą spektakli i premier, to lato w mieście potrafi dostarczyć ogrom wrażeń artystycznych. We wszystkich większych miastach, takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków czy Gdańsk, kultura triumfuje podczas plenerowych festiwali teatralnych. Hotele Best Western podpowiadają, które można odwiedzić jeszcze w tym roku, a które należy wziąć pod uwagę planując przyszłoroczny sezon.

Nad Wisłą W Warszawie: Atrakcje, Z Których Trzeba Skorzystać Nad Warszawską Częścią Rzeki
Z roku na rok przybywa atrakcji w okolicach warszawskiej Wisły. Mieszkańcy stolicy i turyści chętnie spacerują, odpoczywają i bawią się w przywiślańskich barach i klubokawiarniach, na świeżym powietrzu. Jednak czy to wszystko, co może zaoferować "królowa polskich rzek" i jej okolice?

Co Warto Zobaczyć W Południowej Części Warszawy?
Chcesz pozostać w pobliżu lotniska, a jednocześnie zależy Ci na zobaczeniu czegoś ciekawego? Masz w Warszawie przesiadkę, ale przy okazji chcesz zwiedzić stolicę? W tym artykule podpowiadamy, co warto zobaczyć w okolicy lotniska Chopina w Warszawie.

Ciekawe Miejsca Na Turystycznej Mapie Warszawskiej Pragi I Okolic
Wiosna w Warszawie trwa w najlepsze i choć w tym roku pogoda jest bardziej kapryśna niż w poprzednim – jest pewne, że za oknem będzie robić się już tylko cieplej. Właśnie dlatego, jeśli planujesz wiosenny lub letni weekend w stolicy, już teraz warto przygotować się na wyższe temperatury i zaplanować swój pobyt. W tym sezonie, zachęcamy do poznania atrakcji, które niekoniecznie znajdują się w ścisłym centrum Warszawy. Odkryj ciekawe miejsca na turystycznej mapie warszawskiej Pragi i okolic.

Dostępne hotele w Warszawie


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Warszawa
 • Starówka
 • Zamek królewski
 • Zespół Pałacowo-Ogrodowy Łazienki
 • Pałac w Wilanowie
 • Pałac Kultury i Nauki
 • Muzeum Powstania Warszawskiego
 • Muzeum Historii Żydów Polskich Polin
 • Muzeum Narodowe w Warszawie
 • Centrum Nauki Kopernik
 • Bulwary nadwiślańskie
 • Muzeum Fryderyka Chopina
 • Stadion Narodowy
 • Wyścigi Konne Służewiec

Hotele w Warszawie

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western

5.2 Mile / 8.4 km

pl

PLN

169.00

Wybierz hotel

Best Western

3.6 Mile / 5.7 km

pl

PLN

190.00

Wybierz hotel

Best Western

3.8 Mile / 6.1 km

pl

PLN

160.00

Wybierz hotel

Menu

 Polski
Menu