Hotele w Warszawie
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
 • 1 Noc

Hotele w Warszawie

Różnorodność miasta i jego bogata oferta sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zabytkowe pałace i kościoły sąsiadują z nowoczesną architekturą, a zaciszne kawiarenki konkurują z rozbrzmiewającymi muzyką modnymi klubami. Bez względu na cel wizyty, stolica pozostawi niezapomniane wrażenie. Wybierz swój hotel w Warszawie i przeżyj niezapomniane chwile z Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Warszawa

Dlaczego warto zatrzymać się w hotelu w Warszawie?

Zabytkowe pałace i kościoły sąsiadują z nowoczesną architekturą, a zaciszne kawiarenki konkurują z rozbrzmiewającymi muzyką modnymi klubami. Bez względu na cel wizyty, Warszawa pozostawi niezapomniane wrażenie. W zależności od nastroju warto odwiedzić jedno z kilkudziesięciu muzeów lub udać się na spacer. Warto obejrzeć panoramę Warszawy z Pałacu Kultury i Nauki… A jeśli zmęczy nas gwar miasta można wyjechać poza Warszawę, zobaczyć ruiny zamków lub przejechać się zabytkową kolejką.

hotel warszawa 2019 konie na torze służewiec

Spacer uliczkami Starego i Nowego Miasta pozwala odpocząć od wielkomiejskiego gwaru. Nastrojowe zaułki, skwery i przytulne kawiarenki tworzą niepowtarzalną atmosferę, a dwa historyczne place - Rynek Starego i Rynek Nowego Miasta - w sezonie letnim stają się sceną dla występów muzycznych i teatralnych oraz galerią pod gołym niebem. Rezydencje królewskie związane ze znamienitymi polskimi władcami i doniosłymi wydarzeniami historycznymi. Składają się na nie wspaniałe zabytki architektury z licznymi dziełami sztuki oraz romantyczne ogrody i parki. Cenione przez spragnionych wypoczynku na łonie natury stanowią również przestrzeń dla interesujących wydarzeń artystycznych, które na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz stolicy.

Zamek królewski zbudowany w XV wieku był rezydencją książąt mazowieckich. Z chwilą przeniesienia stolicy z Krakowa, stał się siedzibą króla oraz władz. Był wielokrotnie przebudowywany, a podczas II wojny światowej zburzony. Odbudowano go w latach 1971-1988 wykorzystując ocalałe fragmenty.  Zespół Pałacowo-Ogrodowy Łazienki obejmuje park oraz liczne obiekty zabytkowe. W XVIII wieku Łazienki stały się najpiękniejszym układem przestrzennym Warszawy i jednym z najpiękniejszych w Europie, zachwycającym na równi zielenią jak architekturą.

hotel warszawa 2019 łazienki królewskie jesień

Pałac w Wilanowie to jeden z najcenniejszych zabytków polskiego baroku. Zbudowany dla króla Jana III Sobieskiego w końcu XVII wieku i rozbudowany przez kolejnych właścicieli, reprezentuje charakterystyczne założenie przestrzenne łączące tradycję polskiego dworu z włoską willą wiejską i francuskim pałacem. Pałac Kultury i Nauki wzniesiony w latach 1952-1955 jest najwyższym budynkiem w Warszawie. Mieści m.in. teatry, muzea, kino, basen oraz salę koncertową. Na 30. piętrze znajduje się najwyżej położony taras widokowy miasta.

Muzeum Powstania Warszawskiego otwarte w 60. rocznicę wybuchu walk powstańczych, jest wyrazem hołdu dla tych, którzy walczyli i ginęli za Polskę i jej stolicę. Mieści się w budynku dawnej elektrowni tramwajowej i jest jednym z najnowocześniejszych muzeów w Polsce. Nad gmachem góruje wieża, z symbolem Polski Walczącej, na szczycie której znajduje się taras widokowy. Muzeum Historii Żydów Polskich Polin opowiada o wspólnej 1000-letniej historii Polaków i Żydów. Zachwyca niezwykłą, pełną symboliki architekturą jak i samą ekspozycją w skład której wchodzi m.in. replika bogato zdobionego sklepienia XVII-wiecznej synagogi. Usytuowane w centrum dawnej dzielnicy żydowskiej i zarazem miejscu najcięższych walk powstania w getcie w 1943 r.

Muzeum Narodowe w Warszawie posiada bogaty zbiór eksponatów pochodzących ze wszystkich epok: od egipskich mumii aż po hity polskiego dizajnu i sztukę konsumpcyjną Natalii LL. Odbywają się tu również liczne wystawy czasowe, prezentujące sztukę z całego świata. Centrum Nauki Kopernik jest królestwem eksperymentów i rajem dla ciekawych świata. Tutaj każdy może odkrywać tajemnice natury, samodzielnie przeprowadzać doświadczenia i świetnie się przy tym bawić.

PGE Stadion Narodowy w Warszawie powstał na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™ w niecce dawnego Stadionu Dziesięciolecia. Znajduje się blisko Starego Miasta i ścisłego centrum. Widać go dobrze z wielu miejsc w Warszawie, doskonale prezentuje się z placu Zamkowego, a spacer spod Pałacu Kultury i Nauki pod sam stadion zajmuje niecałe pół godziny. Wisła wraz z naturalnym nabrzeżem tworzy nieformalną, wypoczynkowo-rozrywkową „dzielnicę” Warszawy. Obejmuje ona prawdziwe piaszczyste plaże, pas naturalnego lasu z rzadkimi gatunkami ptaków, bulwary spacerowe oraz liczne bary i kluby. Spacerując ulicami miasta trafiamy na miejsca, w których mieszkał lub bywał Fryderyk Chopin. W Warszawie znajduje się najbogatsza na świecie kolekcja chopinianów.

hotel warszawa 2019 stadion narodowy

Dostępne hotele w Warszawie

 1. Best Western Hotel Portos, ul. Mangalia 3A, 02-758 Warszawa
 2. Best Western Hotel Felix, ul. Omulewska 24, 04-128 Warszawa
 3. Best Western Hotel Poleczki, ul. Poleczki 40A, 02-822 Warszawa

 


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Warszawa

 • Starówka
 • Zamek królewski
 • Zespół Pałacowo-Ogrodowy Łazienki
 • Pałac w Wilanowie
 • Pałac Kultury i Nauki
 • Muzeum Powstania Warszawskiego
 • Muzeum Historii Żydów Polskich Polin
 • Muzeum Narodowe w Warszawie
 • Centrum Nauki Kopernik
 • Bulwary nadwiślańskie
 • Muzeum Fryderyka Chopina
 • Stadion Narodowy
 • Wyścigi Konne Służewiec

Hotele Warszawa

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western

5.2 Mile / 8.4 km

pl

PLN

193.50

Wybierz hotel

Best Western

3.6 Mile / 5.7 km

pl

PLN

192.00

Wybierz hotel

Best Western

3.8 Mile / 6.1 km

pl

PLN

184.00

Wybierz hotel

Menu

 Polski
Menu