Hotele w Warszawie
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
 • 1 Noc

Hotele w Warszawie

Warszawa to największe pod względem ludności miasto w Polsce. Według legendy nazwa miejscowości pochodzi od imion Wars i Sawa. Warszawa otrzymała prawa miejskie w 1300r. Od 1815r. z przerwami uznawana za stolicę Polski.

Do głównych atrakcji turystycznych należą m.in. Zamek Królewski i plac Zamkowy, Stare Miasto, Nowe Miasto, ujazdów Łazienki Królewski oraz Pałac w Wilanowie. Oprócz miejsc, które są polecane w klasycznych przewodnikach coraz większa popularności zdobywają okolice brzegu Wisły m.in. bulwary wiślane oraz plaże. Miasto jest bardzo otwarte na rozwój biznesu oferując rozbudowaną infrastrukturę. Swoje przedstawicielstwa w Warszawie mają największe międzynarodowe firmy.  

Warszawa i jej okolice stanowią największy węzeł komunikacyjny w Polsce. Do miasta można dostać się połączeniami drogowymi (autostrada, drogi ekspresowe, drogi krajowe), kolejowymi (połączenia międzynarodowe i międzymiastowe) oraz korzystając z lotnisk Warszawa-Okęcie oraz Modlin. Jeśli szukasz hotelu w Warszawie sprawdź koniecznie obiekty Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Warszawa

Powiązane artykuły z Warszawą

Stadion Narodowy
Rozsuwany dach, podświetlana biało-czerwona fasada i aż 58 500 siedzących miejsc na trybunach. Stadion Narodowy w Warszawie – od 2015 roku funkcjonujący jako PGE Narodowy – to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc tego typu w regionie. Stadion Narodowy w Warszawie to wielofunkcyjny obiekt sportowy zbudowany w miejscu dawnego Stadionu Dziesięciolecia. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło w styczniu 2012 roku i od tego czasu niezmiennie przyciąga tłumy gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Tor wyścigów konnych Służewiec
Ekscytacja, adrenalina i niezwykłe rekordy - to codzienność Toru Wyścigów Konnych Służewiec, jednego z najbardziej rozpoznawalnych tego typu obiektów w Polsce. Czerwona kula wznosząca się w górę podczas rozpoczęcia biegu, zdrobniale nazywana bombą, dla wielu stanowi symbol sięgających zenitu emocji i niezwykłego widowiska.

Mało znane miejsca w Polsce, którymi się zachwycisz!
Meteorolodzy przewidują, że podczas najbliższych jesiennych tygodni czekają nas zarówno słoneczne, jak i pochmurne, deszczowe dni. Dla tych, którzy chcą wykorzystać każdy moment sprzyjającej aury, sieć Best Western przygotowała listę mało znanych, ale zachwycających atrakcji turystycznych na mapie Polski, które warto zobaczyć.

Sztuka na leżaku, czyli letni teatr plenerowy
Mimo że sezon wakacyjny nie rozpieszcza koneserów sztuki liczbą spektakli i premier, to lato w mieście potrafi dostarczyć ogrom wrażeń artystycznych. We wszystkich większych miastach, takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków czy Gdańsk, kultura triumfuje podczas plenerowych festiwali teatralnych. Hotele Best Western podpowiadają, które można odwiedzić jeszcze w tym roku, a które należy wziąć pod uwagę planując przyszłoroczny sezon.

Dostępne hotele w Warszawie


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Warszawa

 • Starówka
 • Zamek królewski
 • Zespół Pałacowo-Ogrodowy Łazienki
 • Pałac w Wilanowie
 • Pałac Kultury i Nauki
 • Muzeum Powstania Warszawskiego
 • Muzeum Historii Żydów Polskich Polin
 • Muzeum Narodowe w Warszawie
 • Centrum Nauki Kopernik
 • Bulwary nadwiślańskie
 • Muzeum Fryderyka Chopina
 • Stadion Narodowy
 • Wyścigi Konne Służewiec

Hotele Warszawa

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western

5.2 Mile / 8.4 km

pl

PLN

175.50

Wybierz hotel

Best Western

3.6 Mile / 5.7 km

pl

PLN

224.00

Wybierz hotel

Best Western

3.8 Mile / 6.1 km

pl

PLN

216.00

Wybierz hotel

Menu

 Polski
Menu