Najlepsze co-workingowe biura na świecie. Gdzie spotykają się biznesmeni z całego świata?

Praca zdalna i w systemie home office zyskuje coraz to liczniejszych zwolenników. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracującą mamę, która chce pogodzić obowiązki domowe z pracą, biznesmenów czy chociażby freelancerów, miejsca co-workingowe są doskonałym pomysłem na oddzielenie życia prywatnego od pracy. Która biura co-workingowe na świecie są najlepsze?

Najlepsze co-workingowe biura na świecie. Gdzie spotykają się biznesmeni z całego świata?

Wspólna przestrzeń pracy – czyli jak działają biura co-workingowe?

Obecnie, coraz to więcej osób przekonuje się o korzyściach wynikających z pracy zdalnej. Pracodawcy również dostrzegają w tym potencjał, ponieważ koszty utrzymania klasycznych biur i zakładów pracy są większe, a pracownik niejednokrotnie okazuje się bardziej wydajny w pracy zdalnej. Ostatnio coraz większą popularność zyskują tzw. miejsca co-workingowe, czyli takie, które zrzeszają osoby pracujące zdalnie. Każdy zainteresowany może przyjść i przekonać się o zaletach co-workingu. Miejsca co-workingowe łączą w sobie elementy biura z ciepłą, domową atmosferą, ofertą kawy, darmowy dostęp do wi-fi i materiałów potrzebnych dla każdego człowieka biznesu. Dzięki pojawieniu się miejsc co-workingowych, osoby pracujące zdalnie mogą pracować niemal wszędzie. Biura co-workingowe są już obecne w każdej większej aglomeracji na całym świecie. Jak działają, jak pracuje się na wspólnej przestrzeni?

Business Link w Warszawie. Sale konferencyjne, strefy relaksu i kawiarnie w jednym miejscu!

Umiejscowiony w sercu Warszawy na Stadionie Narodowym budynek biurowy łączy w sobie wszystkie cechy potrzebne dla biznesmenów, firm oraz wolnych strzelców. Przestrzenie biurowe są doskonale przystosowane do funkcjonowania firm. Business Link oferuje największy na rynku zespół obsługi klienta, by usprawnić i ułatwić pracę. Jest to też świetne miejsce do poznawania partnerów biznesowych i przyszłych pracowników. Business Link PGE Narodowy to miejsce pełniące też funkcję tymczasowego biura. Oprócz biur znajdziemy tu sale konferencyjne, strefę dla relaksu, kawiarnie i tarasy z zielenią. Możliwość dostępu 24 godziny na dobę, wsparcia mentorów, elastycznej umowy najmu, kawy, herbaty i wielu innych udogodnień. W pobliżu Business Link w Warszawie znajduje się Best Western Hotel Felix.

Mortimer House w Londynie. Praca w stylu art-deco.

Wśród licznych miejsc co-workingowych w Londynie, najbardziej wyróżnia się Mortimer House w artystycznej, sławnej dzielnicy Fitzrovia. Mortimer House to robiący wrażenie, sześciopiętrowy budynek utrzymany w nowoczesnym stylu art-deco. Obiekt mieści w sobie biura, sale konferencyjne, sale spotkań, kilka niezwykłych tarasów, przestronny salon, siłownię i znacznie więcej. Na parterze znajduje się otwarta dla gości restauracja z wyjątkową kuchnią śródziemnomorską. Mortimer House promuje zdrowe podejście do obowiązków zawodowych i idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym. Każdy, kto zamierza odbyć podróż do Londynu, od teraz może poczuć się jak londyński biznesmen. Mortimer House to doskonały wybór dla wszystkich, chcących w zasmakować pracy w wybornym towarzystwie i eleganckim otoczeniu.

The Pod Works w Tacomie w stanie Waszyngton. Co-working dla rodziców z dziećmi!

Praca zdalna za oceanem? Tę dogodność oferuje The Pod Works w Tacomie, w stanie Waszyngton. To niewielkie miasto położone tuż przy granicy z Kanadą to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą zasmakować pracy w miłej atmosferze. Jest to szczególne miejsce dla pracujących rodziców, którzy nie mają z kim zostawić dzieci. Pracujące mamy nie muszą się martwić, że ich pociechy będą przeszkadzać w pracy, bowiem The Pod Works oferuje szereg kreatywnych zajęć i aktywny wypoczynek dla dzieci. To, co wyróżnia The Pod Works na tle innych miejsc co-workingowych to możliwość dostępu do obiektu 24 godziny na dobę, przestrzenie biurowe z WI-FI, pyszną kawą, przekąskami. W Pod Works znajdziemy też bibliotekę, salę zabaw dla dzieci i wiele innych udogodnień. Wszystkie pracujące mamy będą zachwycone z możliwości i udogodnień, jakie oferuje The Pod Works.

Hubud na wyspie Bali w Indonezji. Biuro dla podróżujących biznesmenów!

Z pewnością każdy z nas wyobrażał sobie kiedyś pracę z dala od zatłoczonych biur, gdzieś na rajskiej wyspie. Obecnie jest to możliwe! Na indonezyjskiej wyspie Bali znajdziemy Hubud, pierwszy obiekt co-workingowy na Bali. Hubud oferuje możliwość wykonywania pracy przez podróżujących biznesmenów z całego świata. To nie tylko miejsce co-workingowe, ale też przestrzeń nastawioną na wspólną naukę. Budynek wyróżnia się oknami otwierającymi się na ocean, przez które można poczuć bryzę i delektować się pięknym otoczeniem. Hubud oferuje lokalną kawę (zob. 9 Najbardziej Znanych Kawiarni Na Świecie Oraz W Polsce) i wyciskane soki, organiczną, przepyszną kuchnię, a także wycieczki. Hubud należy do chlubnej listy 10 najlepszych miejsc co-workingowych na świecie! To doskonałe miejsce dla wszystkich cyfrowych nomadów, którzy chcą połączyć pracę z wypoczynkiem i niezapomnianą przygodą.

The Durlacher w Laramie w stanie Wyoming. Przestrzeń co-workingowa o krok od lokalnych kawiarenek, sklepów i restauracji.

Miejscem godnym poświęcenia uwagi jest The Durlacher znajdujący się w amerykańskim mieście Laramie, w stanie Wyoming. Obiekt położony w centralnej części miasta, o krok od lokalnych kawiarenek, sklepów, barów i restauracji. Charakteryzuje się otwartą przestrzenią, szybkim łączem internetowym i dostępem 24 godziny na dobę. Obiekt ponadto oferuje urządzenia biurowe, sale konferencyjne, a nawet piątkowe, zakrapiane alkoholem poczęstunki. Obiekt The Durlacher wyróżnia się bogatą wartością historyczną i wyjątkową atmosferą.

The Assembly w San Francisco w stanie Kalifornia. Co-working w Dolinie Krzemowej.

Ciekawym miejscem co-workingowym jest The Assembly znajdujący się w amerykańskim mieście San Francisco, w stanie Kalifornia. Obiekt położony jest w Dolinie Krzemowej, niezwykłym miejscu, często wybieranym na pobyt służbowy przez pracujące kobiety z całego świata. Obiekt dawniej służył za kościół. The Assembly wyróżnia się jasną, otwartą przestrzenią do pracy, pięknymi, stylowymi biurkami i ławkami. Miejsce jest doskonałe zarówno dla tych, którzy wolą pracować sami jak i tych, którzy cenią sobie współpracę. The Assembly to głównie klub fitness, jednak skupia się też na zrzeszaniu pracujących kobiet, które mogą połączyć pracę z dbaniem o sylwetkę.

Acme Works w Toronto w Kanadzie. Co-working w zgodzie z ideą eco!

Jeżeli szukasz miejsca do pracy w Kanadzie, świetny obiekt znajduje się w stołecznym Toronto. Acme Works to obiekt promujący elastyczne podejście do obowiązków służbowych i możliwość pracy w dogodnych dla siebie godzinach. Acme Works oferuje strefę kawową, darmowe WI-FI, urządzenia biurowe, wydzieloną przestrzeń kuchenną i możliwość poznania niesamowitych ludzi z całego świata. Obiekt jest miejscem co-workingowym otwartym zarówno dla biznesmenów, pracowników etatowych jak i freelancerów. Wyróżnia się również tym, że jest wybitnie nastawiony na ekologię - przy budowie obiektu wykorzystano materiały odnawialne i recyklingowe.

 Hotele w Krakowie Travel Card

Praca w miejscu co-workingowym

Niewątpliwie praca w obiektach co-workngowych daje dużo możliwości. Niezależnie od aktualnego miejsca przebywania, wszyscy pracujący zdalnie mogą skorzystać z zalet, jakie oferuje co-working. Jest to sposób na utrzymanie równowagi pomiędzy pracą a wypoczynkiem.


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • Dzień Z Życia Biznesmena
    Organizacja spotkania biznesowego w hotelu zazwyczaj związana jest z wieloma czynnikami wpływającymi na jakość pracy. Poza przestrzeniami konferencyjnymi oraz pomieszczeniami do warsztatów w grupach, hotele klasy biznes oferują szereg udogodnień, które sprawiają, że efektywna praca podczas wyjazdu służbowego jest nie tylko możliwa, lecz także bardzo komfortowa.
  • Przygotowanie I Obsługa Konferencji
    Odpowiednie miejsce może stanowić podstawę udanej konferencji i w znaczący sposób wpłynąć na jej jakość oraz odbiór wśród gości. Tym, dla których przygotowanie i obsługa spotkań biznesowych stanowią wyzwanie, z podpowiedzią przychodzi sieć Best Western Hotels & Resorts.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu