South Africa

Nasze Hotele w RPA

RPA nie wymaga przedstawiania

Kapsztad, Garden Route, Park Narodowy Krugera i liczne winnice - ten kraj ma wszystko.

Dla wielu osób RPA jest pierwszym doświadczeniem z Afryką i nie bez powodu. Zacznij od zwiedzania tętniącego życiem nabrzeża V&A w Kapsztadzie, przed wjazdem kolejką gondolową lub wybierz się na pieszą wycieczkę na Górę Stołową, aby podziwiać spektakularne widoki, które w pogodne dni obejmują widoki na wyspę Robben i pasmo górskie 12 Apostołów.

Pozostałą część kraju najlepiej zwiedzać samochodem. Wybierz się na przejażdżkę do najbardziej wysuniętego na południowy zachód punktu Afryki, Przylądka Dobrej Nadziei, i zobacz osobiście z bliska przyjazne, afrykańskie pingwiny w kolonii pingwinów Boulders.

W słynnym Stellenbosch i okolicach znajdują się liczne winiarnie. Garden Route to jedna z najbardziej malowniczych dróg na świecie, rozciągająca się od Zatoki Mossel na zachodzie do rzeki Storms na wschodzie. Za każdym zakrętem oczekuj zachwycających widoków.

Żadna wizyta w RPA nie byłaby kompletna bez Safari, a nie ma lepszego miejsca niż Park Narodowy Krugera w północno - wschodniej części kraju. Wybierz się na wycieczkę lub wynajmij osobistego przewodnika, aby poszukać Wielkiej Piątki. Czeka Cię nie lada gratka!

Przeglądaj pobliskie miejsca docelowe

update the details of your stay including dates or occupancy

  • 1 Noc


Menu

 Polski
Menu