South Africa

Nasze Hotele w RPA

RPA nie wymaga przedstawiania

Kapsztad, Garden Route, Park Narodowy Krugera i liczne winnice - ten kraj ma wszystko.

Dla wielu osób RPA jest pierwszym doświadczeniem z Afryką i nie bez powodu. Zacznij od zwiedzania tętniącego życiem nabrzeża V&A w Kapsztadzie, przed wjazdem kolejką gondolową lub wybierz się na pieszą wycieczkę na Górę Stołową, aby podziwiać spektakularne widoki, które w pogodne dni obejmują widoki na wyspę Robben i pasmo górskie 12 Apostołów.

Pozostałą część kraju najlepiej zwiedzać samochodem. Wybierz się na przejażdżkę do najbardziej wysuniętego na południowy zachód punktu Afryki, Przylądka Dobrej Nadziei, i zobacz osobiście z bliska przyjazne, afrykańskie pingwiny w kolonii pingwinów Boulders.

W słynnym Stellenbosch i okolicach znajdują się liczne winiarnie. Garden Route to jedna z najbardziej malowniczych dróg na świecie, rozciągająca się od Zatoki Mossel na zachodzie do rzeki Storms na wschodzie. Za każdym zakrętem oczekuj zachwycających widoków.

Żadna wizyta w RPA nie byłaby kompletna bez Safari, a nie ma lepszego miejsca niż Park Narodowy Krugera w północno - wschodniej części kraju. Wybierz się na wycieczkę lub wynajmij osobistego przewodnika, aby poszukać Wielkiej Piątki. Czeka Cię nie lada gratka!

Polecane miejsca docelowe w South Africa
Przeglądaj pobliskie miejsca docelowe
  • 1 Noc


Menu

 Polski
Menu