Costa Rica

Poznaj Kostarykę


Odkryj klejnot Ameryki Środkowej - Kostarykę, miejsce, które oferuje bogactwo dzikiej przyrody i zapierające dech w piersiach krajobrazy, od 750 mil ciągnących się plaż Pacyfiku i Karaibów po góry i wulkany.
Ciesz się tropikalnymi temperaturami idealnymi do podróży przez cały rok. Nie daj się zwieść niewielkim rozmiarom Kostaryki, bowiem ten mały, spokojny i bujny kraj jest domem dla 5% naturalnej bioróżnorodności naszej planety. Jego gęste lasy deszczowe i piaszczyste plaże są również pełne przygód dla podróżników, którzy przybywają, aby zobaczyć unikalne krajobrazy lub po prostu wygrzać się w słońcu i nacieszyć morzem. Odwiedź największą metropolię stolicy San José z niezwykłymi budynkami i wieloma uroczymi miejscami do zwiedzania, jak Teatro Nacional czy Fiera Verde de Aranjuez.

Znana z eko-turystyki Kostaryka ma wszystko: relaks, przygodę i dziką przyrodę, wszystko w zasięgu ręki i tylko czeka na Twoją wizytę. Turyści lubią pełne adrenaliny wycieczki po górach, jak również łagodniejsze wiosłowanie na desce czy piesze wędrówki, co sprawia, że Kostaryka jest idealnym miejscem dla każdego rodzaju poszukiwaczy przygód.

 
Przeglądaj pobliskie miejsca docelowe
  • 1 Noc


Menu

 Polski
Menu