Executive Residency℠

  • 1 Noc

Poczuj sie jak w domu


Executive Residency by Best Western

Wiemy, że podróże w celach biznesowych mogą być męczące. Dlatego Executive Residency by Best Western oferuje osobom podróżującym służbowo idealne połączenie hotelu i domu.

Pokoje typu studio i apartamenty zostały starannie zaprojektowane  i zapewniają przestrzeń do snu, przyrządzania posiłku, pracy i relaksu. Dobrze wyposażony aneks kuchenny zawiera płytę grzewczą, zlew, kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę co pozwala na swobodę przygotowywania posiłków. Darmowy szybki internet pomaga utrzymać kontakt z biurem lub rodziną.

Wiele hoteli Executive Residency by Best Western oferuje usługę umiarkowanego wyboru potraw i napojów jak również wiele przestrzeni na zewnątrz obiektu do wypoczynku, po wyczerpujacym dniu pracy

Jesli mają Państwo w planach dluższy wyjazd slużbowy lub nawet jeden nocleg poza domem, najlepszym wyborem będzie pobyt w Executive Residency by Best Western.

Apartamenty zaprojektowane z myślą o życiu, pracy i zabawie

Business Travel News Survey

executive residency logo 450

Wyposazenie i udogodnienia dostepne w Executive Residency by Best Western Hotels*:

  • Pokoje typu studio i zapartamenty zaprojektowane z myślą o dluższych pobytach
  • W pełni wyposażony aneks kuchenny z plytą grzewczą, zlewem, kuchenką mikrofalową oraz lodówką
  • Bezpłatny szybkie Internet
  • Przestrzenie dedykowane dla snu, spożycia posiłków, pracy oraz wypoczynku
  • Tereny zieleni poza obiektem pozwalajace na kontakt z naturą
 
Executive Residency
Executive Residency

*Udogodnienia i usługi mogą różnić się w zależności od lokalizacji hotelu. W celu uzyskania informacji o wszystkich udogodnieniach i usługach dla wybranego obiektu, prosimy o sprawdzenie jego listy udogodnień i usług.

Menu

 Polski
Menu