BIURA PODRÓŻY

Współpraca Best Western z biurami podróży

Współpracownikom z branży turystycznej sieć Best Western zapewnia:

 • ponad 4100 kontrolowanych pod względem jakości hoteli
 • scentralizowany system pobierania prowizji Best Cheque
 • konkurencyjne umowy dla pracowników sektora biznesowego i wypoczynkowego
 • Program Travel Card z atrakcyjną prowizją
 • Atrakcyjny program lojalnościowy Best Western Rewards który umożliwia zdobycie 250 mil lotniczych w programach lojalnościowych linii lotniczych współpracujących z siecią.
 • Udajesz się na wakacje? Sprawdź nasze zniżki dla pracowników posługujących się kodami IATA.

Zawieranie umów przez biura podróży z Best Western

Global Net Rate Program

Best Western jest jedną z sieci hoteli na świecie oferującą globalny program FIT, w którym uczestniczy ponad 2400 hoteli z ponad 56 krajów. Uczestnictwo w programie Global Net Rate Program uwarunkowane jest zawarciem umowy i obejmuje stawki netto z wliczonym podatkiem VAT, scentralizowany system płatności oraz rezerwacje dokonywane za posrednictwem Global Distribution System (GDS) lub naszego Call Center w Mediolanie.

Stawki GRP oraz FIT dla biur podóży

Sieć Best Western w Polsce oferuje stawki grupowe jak również FIT dedykowane dla biur podróży.

W przypadku zainteresowania otrzymanie oferty naszych hoteli prosimy o kontakt z. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Best Cheque

Globalny program pobierania prowizji BestCheque pozwala biurom podróży zaoszczędzić czas i jest dodatkowym argumentem o rezerwowania pobytów dla klientów biur podróży  jednym z 4100 hoteli Best Western na Świecie

Kto kwalifikuje się do programu?

IATA/ARC/TIDS/CLIA i Best Western pseudo-IATA akredytowane biura podróży na całym świecie.

Korzyści z uczestnictwa w programie

 • Prowizyjne stawki (z wyjątkiem wskazanych stawek netto, wybranych wynegocjowanych cen grupowych, większości stawek korporacyjnych oraz zniżek dla agentów).
 • Best Western gwarantuje wypłatę prowizji w terminie do sześciu miesięcy od daty wyjazdu gościa.

Zasady działania programu

Best Western gwarantuje wypłatę prowizji wszystkim akredytowanym biurom podróży IATA/ARC/TIDS/CLIA i Best Western pseudo-IATA na całym świecie.

Niezależnie od tego, czy rezerwacja została dokonana przez system Global Distribution System (GDS)  za pomocą kodu dostępu BW, naszego Call Center w Mediolanie czy beżposrednio w hotelu, agencje otrzymują skonsolidowane miesięczne sprawozdania z wyszczególnieniem każdej rezerwacji w danym hotelu oraz gwarancją uiszczenia całości prowizji za pomocą jednego dokumentu.

Zniżki dla biur podróży

Ze względu na naszą obecność sieci Best Western na całym świecie nasze hotele to doskonały wybór nie tylko dla Twoich klientów, lecz również dla Ciebie.

Kto kwalifikuje się do programu?

 • Akredytowane biura podróży na całym świecie

Zachęcamy pracowników biur podróży do dokonywania rezerwacji w hotelach po stawkach dla pracowników biur podróży, dzięki której otrzymają oni 50% zniżki od stawek RACK oferowanych przez uczestniczące w programie hotele ze Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 10% zniżki lub więcej pozostałych hotelach sieci na świecie . Zniżki uzależnione są od dostępności i przeznaczone są wyłącznie dla pracowników biur podróży.

Zasady działania programu

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z naszym Call Center w Mediolanie pod bezpłatnym menerem 00899 441 1669 i składając zapytanie na wybrane daty i lokalizacje.

Best Western Travel Card ® dla biur podróży

Best Western Travel Card to oferta dedykowana również dla pracowników biur podróży, która obejmuje atrakcyjne stawki prowizyjne.

Opcje/Możliwości

 • Pracownik biura może sprzedać załadowana przez sieć kartę Best Western Travel Card lub karty doładowane jednostkami tzw. Unitami. Klient posiadający załadowaną na karcie Travel Card konkretna kwotę w walucie takiej jak USD, EUR, PLN etc może płacić nią za dowolne usługi w hotelach sieci Best Western.
 • Zarówno waluta, jak i jednostki w ramach Best Western Travel Card gwarantują pracownikom biur podróży wypłatę atrakcyjnych prowizji.

W przypadku zainteresowania sprzedażą Best Western Travel Card, prosimy o kontakt z działem sprzedaży: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Menu

 Polski
Menu