Wiosenne nagrody: Zanurz się w wiosnę z podwójnymi punktami za każdy pobyt!

Nie przegap szansy na rozkwit z Best Western tej wiosny! Niezależnie od tego, czy chcesz odkrywać tętniące życiem miasta Europy, dziką przyrodę Afryki czy egzotyczne miejsca na Bliskim Wschodzie, zanurz się w wiosnę i zdobądź podwójne punkty za każdy pobyt w dowolnym hotelu marki Best Western Hotels and Resorts®.

Zarejestruj się przed pobytem i delektuj się najpiękniejszymi aspektami kolorowego sezonu, uczyń swój wyjazd niezapomnianym dzięki Best Western Rewards®. Zatrzymaj się między 5 lutego a 5 maja 2024 r. w dowolnym hotelu marki Best Western® Hotels & Resorts w Irlandii, Afryce, Hiszpanii, Izraelu, Kazachstanie, Gruzji, na Ukrainie, w Polsce, Finlandii, Portugalii, Holandii, Belgii lub na Litwie i odblokuj nieograniczoną liczbę podwójnych punktów lojalnościowych.

  • Należy pamiętać, że członkowie BWR powinni zalogować się na swoje konto i zarejestrować się w kraju, do którego podróżują, aby uzyskać promocję na wybrany pobyt.
  • Punkty promocyjne zostaną dodane do konta Best Western Rewards w ciągu 7-10 dni roboczych od daty kwalifikującego się pobytu. Dzięki punktom bonusowym szybciej zdobędziesz darmowe noclegi.

 

Thank you for registering!

Start saving by booking online now!

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

Jesteś już Członkiem?

log-in

Zarejestruj się już dziś, aby otrzymać specjalną ofertę
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Zarejestruj się teraz
or

Jeszcze nie jesteś Członkiem?

Dołącz teraz

Dołącz do naszego DARMOWEGO programu, a automatycznie zostaniesz zarejestrowany aby otrzymać wyjatkową ofertę. 

Dołącz teraz

Comience su viaje con recompensa: gane 5.000 puntos de bonificación en todas las estancias de 2 noches

Comience su viaje con recompensa: gane 5.000 puntos de bonificación en todas las estancias de 2 noches

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

 

Zasady i warunki

2024 INTL Reward Rush 1 Promotion 

Unlimited Double Points 

Terms and Conditions 

Członkowie programu Best Western Rewards® ("BWR®") ("Członkowie programu lojalnościowego"), którzy (a) zarejestrują się w promocji na stronie bestwestern.com lub w inny dozwolony sposób (np, w recepcji dowolnego hotelu marki Best Western®) oraz (b) ukończą kwalifikujący się pobyt* w okresie od 5 lutego 2024 r. do 5 maja 2024 r. ("Okres Promocji") w dowolnym hotelu marki Best Western w Irlandii, Afryce, Gruzji, na Ukrainie, w Kazachstanie, Izraelu, Portugalii, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Polsce, Finlandii i na Litwie, otrzymają podwójne Punkty Premiowe BWR za ukończenie każdego kwalifikującego się pobytu.

Nie ma ograniczeń co do liczby podwójnych punktów BWR, które każdy Uczestnik może zdobyć w Okresie Promocji. Rejestracja w promocji oraz rejestracja/członkostwo w programie BWR są wymagane przed pierwszym kwalifikującym się pobytem. Kwalifikujące się pobyty ukończone przed rejestracją w promocji i rejestracją/członkostwem w BWR nie będą wliczane do spełnienia wymagań promocji. BWR można dokonać, odwiedzając stronę bestwesternrewards.com. Preferencje członków programu Rewards preferencje muszą być ustawione na Punkty, aby zdobyć nieograniczoną liczbę podwójnych punktów za kwalifikujące się pobyty ukończone w Okresie Promocji. 

Promocja nie łączy się z innymi ofertami, promocjami ani zniżkami. Brak możliwości przedłużenia, zastąpienia lub wymiany. Promocja jest niezbywalna. Promocja może zostać anulowana lub zmieniona  bez powiadomienia. Obowiązują wszystkie zasady programu BWR. Pełny regulamin programu znajduje się na stronie bestwesternrewards.com. zasady i warunki. Punkty promocyjne zostaną naliczone w ciągu około 7-10 dni roboczych od daty kwalifikującego się pobytu. punktów promocyjnych.

*"Kwalifikujący się pobyt" na potrzeby niniejszej promocji definiuje się jako pobyt obejmujący jedną lub więcej kolejnych nocy w tym samym hotelu marki Best Western. noclegów w tym samym hotelu marki Best Western w cenie uprawniającej do naliczania punktów, z wyjątkiem pobytu zarezerwowanego za pośrednictwem internetowego biura podróży, pobytu zarezerwowanego za pośrednictwem organizatora wycieczek i pobytu zarezerwowanego po specjalnej obniżonej stawce (więcej informacji na temat kryteriów kwalifikacyjnych można znaleźć w zasadach programu BWR na stronie bestwesternrewards.com). Wielokrotne zameldowanie/wymeldowanie w tym samym obiekcie w odstępie krótszym niż 24 godziny między wymeldowaniem a zameldowaniem będzie liczone tylko jako jeden kwalifikujący się pobyt. Kwalifikujące się pobyty, które mają miejsce w Okresie Promocji, muszą zostać zakończone 5 maja 2024 r. lub wcześniej, aby zostały zaliczone do promocji.

Każdy hotel marki Best Western® jest niezależnym właścicielem i operatorem. Best Western i znaki Best Western są znakami usługowymi lub zastrzeżonymi znakami Best Western International, Inc. ©2024 Best Western International, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu

 Polski
Menu