Best Western Hotels
  • Mój BEST WESTERN REWARDS
  • Moja rezerwacja


Best Western – z myślą o Twoich potrzebach

Wybór hotelu dostosowanego do rodzaju odbywanej podróży jest czymś naturalnym. Oferta Best Western skierowana jest zarówno do osób podróżujących służbowo, z rodziną lub przyjaciółmi, jak i poszukujących miejsca na spędzenie romantycznego weekendu. Hotele BEST WESTERN®, BEST WESTERN PLUS® i BEST WESTERN PREMIER® oferują udogodnienia i usługi najlepiej dopasowane do Państwa podróży.
  

  • Hotele BEST WESTERN® charakteryzują się wysokim standardem i jakością usług. Udogodnienia i atrakcyjne otoczenie gwarantują niezakłócony wypoczynek i miłe wrażenia.
  • Hotele BEST WESTERN PLUS® za niewiele wyższą cenę oferują dodatkowe usługi. Mimo że poszczególne miejsca różnią się od siebie, każde z nich zapewnia w pełni wyposażone pokoje i udogodnienia wprowadzone, by sprostać oczekiwaniom każdego gościa.
  • Dzięki wyjątkowemu stylowi i obsłudze troszczącej się o każdego gościa hotele BEST WESTERN PREMIER® na długo pozostają w pamięci odwiedzających. Luksusowe usługi i udogodnienia zapewniają każdemu z gości niezwykle udany pobyt.

 

Hotele Best Western zapraszają do Polski, Finlandii, Łotwy i Litwy, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych!

Trip Advisor for Best WesternOpinie podróżnych są teraz na naszej stronie internetowej. Szukaj logo Tripadvisor dla uzyskania więcej informacji!