Pięć aplikacji niezbędnych w podroży

Planując podróż nie skupiaj się tylko na tym, co zabierzesz do walizki ale także, w jakie aplikacje możesz wyposażyć swój telefon, aby nadchodzący trip był łatwiejszy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę aplikacji, które powinieneś mieć na swoim urządzeniu podczas podróży.

Pięć Aplikacji Niezbędnych W Podroży

 

   • Tripit – dzięki tej aplikacji będziesz mógł łatwo zarządzać swoimi rezerwacjami w podróży. W jednym miejscu zgromadzisz szczegóły dotyczące noclegów w hotelach, lotów, wynajętego samochodu i zarezerwowanego obiadu w restauracji. W aplikacji możesz przechowywać wszystkie bilety, których użyjesz w podróży.

   • Tłumacz Google - wybierasz się do innego kraju? Nie martw się. Tłumacz Google pomoże Ci odkodować języki obce, a także pomoże Ci upewnić się, że nie zagubisz się w innym kraju. Nie każdy wie, że tłumacz Google tłumaczy również napisy znajdujące się na zrobionych przez nas zdjęciach. Gdy w danej restauracji podadzą Ci menu napisane w lokalnym języku, wystarczy, że zrobisz jego zdjęcie i prześlesz je do translatora.

   • Best Western To Go – w aplikacji naszej sieci znajdziesz ponad 4 200 lokalizacji na całym świecie. Za pośrednictwem aplikacji możesz także wymieniać punkty Best Western Rewards, a także rezerwować noclegi i zarządzać rezerwacjami.

   • Maps.me – dzięki tej aplikacji ściągniesz mapę każdego regionu bezpośrednio na telefon, dzięki czemu będziesz miał do niej dostęp niezależnie od tego, czy masz połączenie z Internetem, czy nie.

   • XE – aplikacja, która poda Ci aktualny kurs waluty kraju, w którym jesteś.  Przed podróżą, zaznacz w aplikacji waluty, które Cię interesują. Gdy będziesz już za granicą wystarczy, że odpalisz aplikację i za pomocą przycisku odśwież sprawdzisz aktualne ceny.

   • YR.NO – aplikacja służąca odczytywania prognozy pogody. Pogodę sprawdzisz na jeden lub dwa dni naprzód lub długoterminowo. Aplikacja uwzględnia nie tylko pomiary temperatury ale także opady deszczu i siłę wiatru.

   • Jeśli chcesz podzielić się swoimi ulubionymi aplikacjami, napisz o nich  w komentarzu, a także napisz jak wpłynęły na Twoje podróże.

Best Western Hotel Mariacki Hotele w Katowicach Travel Card


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
 • Białystok - Perła Północno-Wschodniej Polski
  Białystok, stolica i równocześnie największe miasto północno-wschodniej Polski, założył w 1320 roku książę litewski Giedymin. To wyjątkowe miasto jest miejscem, gdzie zachód spotyka się ze wschodem, oraz łączą się różnorodne tradycje kulturowe, ponieważ od wieków przedstawiciele różnych wyznań i narodowości mieszkają razem na tych ziemiach.
 • Jak Podróżować Ze Zwierzętami?
  Podróżowanie z rodziną może sprawiać wiele radości, szczególnie gdy podróżują z Wami futrzani przyjaciele. Taka podróż może wiązać się niestety także z pewnymi trudnościami. Aby je zminimalizować, zastosuj się do poniższych wskazówek.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu