7 sposobów, aby Twoja samochodowa podróż była bardziej luksusowa

Wycieczki samochodowe to nadal najlepszy sposób, aby w trakcie podróży zobaczyć i poznać dużo nowych miejsc. Dzięki poniższym wskazówkom, Twój samochodowy trip będzie nie tylko wspaniałą, turystyczną przygodą ale także okazją do prawdziwego odpoczynku dla Ciebie i dla Twojej rodziny.

7 Sposobów, Aby Twoja Samochodowa Podróż Była Bardziej Luksusowa

Umyj samochód przed podróżą

Twoja podróż powinna rozpocząć się od wizyty w samochodowej myjni. Zanim zapakujesz samochód do pełna swoimi bagażami, zadbaj oto, aby pojazd w którym spędzisz sporo czasu był czysty zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Sprawi to, że Tobie i Twoim współpasażerom będzie podróżować się przyjemniej. Co więcej, wyrzucenie zbędnych przedmiotów z samochodu spowoduje, że przestrzeń samochodu powiększy się.

Przekąski jako nagroda

Nieograniczony dostęp do przekąsek jest rzadkością w domu i te same zasady powinny obowiązywać na drodze. Potraktowanie najsmaczniejszych przekąsek jako nagrody za dobre zachowanie da dzieciom powód do bycia dobrym, oprócz "ponieważ tak powiedziałem". Inną taktyką może być dozowanie smakołyków w punktach orientacyjnych i znacznikach mil. To pomaga dzieciom, które borykają się z pojęciem czasu, zrozumieć, aby zrozumiały jak długo spędzą czas w samochodzie.

Wierzcie lub nie, jest to również przydatna sztuczka dla dorosłych. Racjonowanie żywności w czasie, poprawia energię i trawienie.

Zróżnicowana rozrywka

Cztery filmy z rzędu lub 10 godzin audiobooków wystarczą, aby najbardziej wytrwali stali się nieco zmęczeni i znużeni. Zmieniaj swoją rozrywkę, grając w gry, muzykę i podejmując działania zachęcające do interakcji. Filmy są świetną rozrywką, ale nie pozwól im oderwać się od pięknej scenerii tuż przy autostradzie.

Planuj przystanki w fajnych miejscach

Spożywanie posiłków w parkach to świetny sposób na uspokojenie młodych nerwów i sprawienie, że podróż będzie zabawniejsza dla wszystkich zaangażowanych. Kiedy trudno jest znaleźć parki, poszukaj miejsca z fast foodem i miejscem zabaw. Zabierz ze sobą linę do skakania, hula-hoop lub frisbee, aby każdy przystanek był trochę bardziej rozrywkowy.

Połóż koce i poduszki na wierzchu

Najlepszym sposobem, aby podróż była bardziej luksusowa, jest trzymanie ciepłego koca i miękkiej poduszki w pobliżu. Pasażerowie powinni jak najlepiej wykorzystać okazję do wygodnego wypoczynku. Jeźdźcy będą spać mocniej, gdy są okryci.

Best Western Hotel Mariacki Hotele w Katowicach Travel Card

Wykorzystaj puntky Best Western Rewards.

Twoja podróż samochodowa będzie jeszcze bardziej wygodniejsza i luksusowa jeśli zaplanujesz noclegi w hotelach Best Western Polska.  Skorzystaj z programu Best Western Rewards i zrealizuj swoje punkty uzyskane za zarezerwowanie noclegu po drodze. Czy wiesz, że możesz też wymienić swoje punkty na wynajęty samochód?


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • Jak Pozostać Pełnym Energii W Podróży?
    Niezależnie od tego, czy korzystasz z pociągu, samolotu, czy samochodu, podróżowanie może okazać się dla Ciebie prawdziwym pożeraczem energii. Jak sprawić, aby podróże nie były takie nużące? Oto krótka lista 5 porad.
  • 4 Sposoby Na Oszczędzanie Pieniędzy Z Best Western Rewards
    Osoby podróżujące w interesach to chyba najbardziej wymagająca grupa osób na świecie. Właścicielom firm zależy nie tylko na wysokiej jakości usług hotelowych, ale także na możliwości optymalizacji kosztów podróży.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu