7 sposobów, aby Twoja samochodowa podróż była bardziej luksusowa

Wycieczki samochodowe to nadal najlepszy sposób, aby w trakcie podróży zobaczyć i poznać dużo nowych miejsc. Dzięki poniższym wskazówkom, Twój samochodowy trip będzie nie tylko wspaniałą, turystyczną przygodą ale także okazją do prawdziwego odpoczynku dla Ciebie i dla Twojej rodziny.

7 Sposobów, Aby Twoja Samochodowa Podróż Była Bardziej Luksusowa

Umyj samochód przed podróżą

Twoja podróż powinna rozpocząć się od wizyty w samochodowej myjni. Zanim zapakujesz samochód do pełna swoimi bagażami, zadbaj oto, aby pojazd w którym spędzisz sporo czasu był czysty zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Sprawi to, że Tobie i Twoim współpasażerom będzie podróżować się przyjemniej. Co więcej, wyrzucenie zbędnych przedmiotów z samochodu spowoduje, że przestrzeń samochodu powiększy się.

Przekąski jako nagroda

Nieograniczony dostęp do przekąsek jest rzadkością w domu i te same zasady powinny obowiązywać na drodze. Potraktowanie najsmaczniejszych przekąsek jako nagrody za dobre zachowanie da dzieciom powód do bycia dobrym, oprócz "ponieważ tak powiedziałem". Inną taktyką może być dozowanie smakołyków w punktach orientacyjnych i znacznikach mil. To pomaga dzieciom, które borykają się z pojęciem czasu, zrozumieć, aby zrozumiały jak długo spędzą czas w samochodzie.

Wierzcie lub nie, jest to również przydatna sztuczka dla dorosłych. Racjonowanie żywności w czasie, poprawia energię i trawienie.

Zróżnicowana rozrywka

Cztery filmy z rzędu lub 10 godzin audiobooków wystarczą, aby najbardziej wytrwali stali się nieco zmęczeni i znużeni. Zmieniaj swoją rozrywkę, grając w gry, muzykę i podejmując działania zachęcające do interakcji. Filmy są świetną rozrywką, ale nie pozwól im oderwać się od pięknej scenerii tuż przy autostradzie.

Planuj przystanki w fajnych miejscach

Spożywanie posiłków w parkach to świetny sposób na uspokojenie młodych nerwów i sprawienie, że podróż będzie zabawniejsza dla wszystkich zaangażowanych. Kiedy trudno jest znaleźć parki, poszukaj miejsca z fast foodem i miejscem zabaw. Zabierz ze sobą linę do skakania, hula-hoop lub frisbee, aby każdy przystanek był trochę bardziej rozrywkowy.

Połóż koce i poduszki na wierzchu

Najlepszym sposobem, aby podróż była bardziej luksusowa, jest trzymanie ciepłego koca i miękkiej poduszki w pobliżu. Pasażerowie powinni jak najlepiej wykorzystać okazję do wygodnego wypoczynku. Jeźdźcy będą spać mocniej, gdy są okryci.

Best Western Hotel Mariacki Hotele w Katowicach Travel Card

Wykorzystaj puntky Best Western Rewards.

Twoja podróż samochodowa będzie jeszcze bardziej wygodniejsza i luksusowa jeśli zaplanujesz noclegi w hotelach Best Western Polska.  Skorzystaj z programu Best Western Rewards i zrealizuj swoje punkty uzyskane za zarezerwowanie noclegu po drodze. Czy wiesz, że możesz też wymienić swoje punkty na wynajęty samochód?


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • Jak Pozostać Pełnym Energii W Podróży?
    Niezależnie od tego, czy korzystasz z pociągu, samolotu, czy samochodu, podróżowanie może okazać się dla Ciebie prawdziwym pożeraczem energii. Jak sprawić, aby podróże nie były takie nużące? Oto krótka lista 5 porad.
  • 4 Sposoby Na Oszczędzanie Pieniędzy Z Best Western Rewards
    Osoby podróżujące w interesach to chyba najbardziej wymagająca grupa osób na świecie. Właścicielom firm zależy nie tylko na wysokiej jakości usług hotelowych, ale także na możliwości optymalizacji kosztów podróży.

Popularne artykuły

 
 
 

Menu

 Polski
Menu