Jak pozostać pełnym energii w podróży?

Niezależnie od tego, czy korzystasz z pociągu, samolotu, czy samochodu, podróżowanie może okazać się dla Ciebie prawdziwym pożeraczem energii. Jak sprawić, aby podróże nie były takie nużące? Oto krótka lista 5 porad.

Jak Pozostać Pełnym Energii W Podróży?

Jak zachować siły i energię w podróży?

 1. Zapakuj zdrowe jedzenie - Będąc w podróży biznesowej załatwiamy wiele spraw w biegu, m.in. kwestię jedzenia. Zmęczenie, które odczuwamy w podróży jest często tego wynikiem. Fast food’y to kiepski sposób na uzupełnienie energii. Choć posiłki te są wygodne do jedzenia, a poziom energii po nich wzrasta gwałtownie, w ciągu godziny po ich spożyciu, stajemy się jeszcze bardziej senni. Oprócz zjedzenia pełnowartościowego posiłku przed wyjazdem, nie zapomnij o zabraniu ze sobą zdrowych przekąsek, takich jak batony musli owoce. Dadzą Ci one więcej energii, którą będziesz czuć znacznie dłużej.
   
 2. Podróżuj w komfortowych warunkach - Niezależnie od wybranego środka transportu – samolot, samochód, pociąg - w każdym z nich jest mało przestrzeni na nogi. Nie utrudniaj sobie dodatkowo podróży w takich warunkach, ubierając się w sztywny warstwowy strój. Wygodna koszula, trampki i dresowe spodnie – to idealny strój dla Ciebie, chyba, że współtowarzyszami Twojej podróży są partnerzy biznesowi firmy. Pozostaw swoją odzież służbową na wierzchu, aby móc szybko zmienić strój po przyjeździe.
   
 3. Pij wodę regularnie - Nawodnienie jest ważne, zwłaszcza podczas podróży. Łatwo zapomnieć o piciu wody, gdy Twoją uwagę absorbuje szukanie Twojego gate’u na lotnisku lub hotelu na Google Maps. Trzymaj butelkę z wodą przy sobie, najlepiej w górnej części torby podręcznej. Dzięki temu, będziesz sobie przypominać o piciu wody za każdym razem, gdy ją otworzysz. Dobre nawodnienie zwiększa twoją energię, zapewniając gotowość na podejmowanie wyzwań w ciągu dnia.
   
 4. Poświęć czas na poruszanie się - W dniu, w którym czeka Cię długa podróż, warto wcześniej zarezerwować godzinę na ćwiczenia. Rozpoczęcie dnia od szybkiego treningu, uwolni Cię od napięcia i stresu oraz bardzo Cię pobudzi. 

 5. Zadbaj o rozrywkę - Spróbuj urozmaicić sobie czas podróży, dając sobie dostęp, podczas jej trwania, do różnych rozrywek. Przed podróżą - albumy, podcasty, filmy, ebooki, które będziesz chciał odtworzyć ściągnij na smartfon, tablet lub laptop. Pamiętaj, że w czasie podróży możesz nie mieć dostępu do Internetu. Nie zapomnij o zabraniu słuchawek. Nie skupiaj się tylko na rozrywkach w digitalu. Podczas bardzo długich podróży sięgnij po krzyżówki lub sudoku. 

Best Western Hotel Opole Centrum Hotele w Opolu Travel Card

Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami. To pomoże Ci dotrzeć do hotelu odświeżonym i wypoczętym. Sprawdź pokój w hotelu Best Western Hotels & Resorts i przygotuj się na spotkania następnego dnia, dzięki bezpłatnemu Wi-Fi. Obudź się rano i zjedz pyszne śniadanie. Dzięki tym wskazówkom podróżnym i naszym udogodnieniom możesz pożegnać się z jet lagiem!


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
 • 4 Sposoby Na Oszczędzanie Pieniędzy Z Best Western Rewards
  Osoby podróżujące w interesach to chyba najbardziej wymagająca grupa osób na świecie. Właścicielom firm zależy nie tylko na wysokiej jakości usług hotelowych, ale także na możliwości optymalizacji kosztów podróży.
 • Jak Się Spakować Do Krajów O Różnych Klimatach?
  Podróżując służbowo lub prywatnie do krajów położonych w różnych strefach klimatycznych, musimy zadbać oto, aby w naszej walizce znalazły się rzeczy na każdą pogodę. Jest to niezwykle trudne, szczególnie wtedy gdy możemy wziąć ze sobą tylko jedną walizkę.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu