Czym jest program Best Western Business Advantage?

Czym jest program Best Western Business Advantage?

Jeśli jesteś właścicielem firmy, na pewno wiesz jak ważne jest oszczędzanie pieniędzy. Po prostu tak mamy, że lubimy oszczędzać tam, gdzie jest to logicznie uzasadnione. To pozwala nam kontrolować koszty prowadzenia działalności, a także optymalizować zyski.

Jednym z takich kosztów, które ponosi każda firma są wyjazdy służbowe. Okazuje się, że można je w łatwy sposób ograniczyć. Wystarczy skorzystać z programu Best Western Business Advantage, który został stworzony specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Co zyskują uczestnicy programu Best Western Business Advantage?

Pracownicy i kadra zarządzająca firm przystępujących do programu otrzymują najwyższy status Best Western Rewards Gold i tym samym 10% zniżki na każdy pobyt w hotelach Best Western. Co więcej, za każdy pobyt otrzymują punkty, które potem mogą wymienić m.in. na powitalny upominek, który otrzymają podczas meldunku w hotelu. Oprócz tego, właściciele firm zyskują dodatkowo 10% punktów bonusowych za każdym razem, gdy ktoś zarejestrowany w programie przez jego firmę rezerwuje pobyt w hotelu w celach służbowych.

Program Best Western Business Advantage jest uznawany przez hotele Best Western na całym świecie, co daje nieograniczone możliwości w podróżowaniu zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych.  Firma uczestnicząca w programie staje się też członkiem programu Avis Preferred®, dzięki któremu proces wypożyczenia samochodu jest jeszcze prostszy.

Best Western Hotel Edison Hotele w Poznaniu Travel Card

Czy program Best Western Business Advantage jest bezpłatny?

Firma, która jest członkiem programu Business Advantage może tylko zyskać. Program Best Western Business Advantage jest bezpłatny. Oszczędzone na podróżach służbowych pieniądze możesz przeznaczyć na rozwój firmy, premię dla pracowników lub imprezę integracyjną. Aby zgłosić firmę do programu Best Western Business Advantage wystarczy wypełnić formularz dostępny pod adresem https://www.bestwestern.pl/rewards/join


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • Tor Wyścigów Konnych Służewiec
    Ekscytacja, adrenalina i niezwykłe rekordy - to codzienność Toru Wyścigów Konnych Służewiec, jednego z najbardziej rozpoznawalnych tego typu obiektów w Polsce. Czerwona kula wznosząca się w górę podczas rozpoczęcia biegu, zdrobniale nazywana bombą, dla wielu stanowi symbol sięgających zenitu emocji i niezwykłego widowiska.
  • Opolski Festiwal Piosenki
    Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to wydarzenie, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Ta kultowa impreza na stałe wpisała się w kalendarz polskiego życia artystycznego i muzycznego, a Amfiteatr 1000-lecia był świadkiem narodzin niejednej gwiazdy.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu