Russia

Hotele w Rosji

Rosja jest największym krajem na świecie, obejmującym dziewięć stref czasowych. Większa część kraju posiada ogromne rezerwy jednych z najważniejszych zasobów na świecie, takich jak ropa naftowa, gaz, węgiel, platyna i złoto. Rosja posiada zarówno rozległe wybrzeża graniczące z Oceanem Arktycznym i północno - zachodnim Pacyfikiem, jak i mniejsze wybrzeża na Morzu Bałtyckim, Czarnym i Kaspijskim

Rosja jest ogromna i niezwykle wypełniona atrakcjami dla wszystkich typów gości. Najbardziej znane zabytki znajdują się w stolicy kraju - Moskwie, gdzie nie brakuje spektakularnej architektury i historycznych budowli. Znajduje się tu niezliczona ilość muzeów, pięknych starych klasztorów i kościołów. Historia Rosji jest jednym z powodów, dla których turyści przyjeżdżają do tego kraju, przyciągani przez jej fascynującą, czasem surrealistyczną, a czasem brutalną sagę.

Do głównych szlaków turystycznych w Rosji należą podróże po Złotym Pierścieniu starożytnych miast, rejsy po dużych rzekach, w tym Wołdze, oraz długie przejazdy słynną Koleją Transsyberyjską. Różnorodne regiony  i etniczne kultury Rosji oferują wiele różnych potraw i pamiątek oraz pokazują  różnorodne tradycje, w tym rosyjską banię, tatarskie Sabantuj czy syberyjskie rytuały szamańskie.

Przeglądaj pobliskie miejsca docelowe
  • 1 Noc


Menu

 Polski
Menu