HOT DEAL

  • 1 Noc

Best Western Hot Deal

- twoj ulubiony hotel w jeszcze lepszej cenie.

 

Jak otrzymać pokój
w niższej cenie?

1. Wybierz hotel, pokój i termin.

2. Załóż lub zaloguj się na konto Best Western

3. Opłać rezerwację.

 

 


Jak otrzymać pokój
w niższej cenie?

1. Wybierz hotel, pokój i termin.

2. Załóż lub zaloguj się na konto Best Western

3. Opłać rezerwację.

 

 

 


O sieci Best Western Hotels & Resorts

Best Western® Hotels & Resorts z siedzibą w Phoenix (Arizona) jest prywatną marką hotelarską z globalną siecią 4500* hoteli w ponad 100* miejscach na całym świecie. Hotele sieci Best Western działają pod 16 markami, które są odpowiedzią na oczekiwania inwestorów i gości: Best Western®, Best Western Plus®, Best Western Premier®, Executive Residency by Best Western®, Vīb®, GLō®, AidenSM, SadieSM, BW Premier Collection® i BW Signature Collection®. W wyniku niedawnego przejęcia Best Western wzbogacił swoją ofertę o marki: WorldHotels® Luxury, WorldHotels Elite i WorldHotels Distinctive. Portfolio uzupełniają marki franczyzowe SureStay®, SureStay Plus® oraz SureStay Collection®**. Działająca od ponad 70 lat Best Western udziela wsparcia logistycznego, sprzedażowego i marketingowego właścicielom hoteli ze swojej sieci, oferuje również wielokrotnie nagradzany system rezerwacji online i przez smartfony.

Best Western nieustannie bije rekordy branży w obszarze zdobywanych nagród i wyróżnień, wśród których są m. in. TripAdvisor® Certificate of Excellence uzyskany przez 66% hoteli sieci w Ameryce Północnej w 2018 roku, Business Travel News® plasująca drugi rok z rzędu Best Western Plus i Best Western na pierwszym miejscu marek hotelowych z segmentu upper-mid-price oraz mid-price, a także wyróżnienie Best Western Hotels & Resorts przez Fast Company miejscem w pierwszej dziesiątce najbardziej innowacyjnych firm w kategorii Augmented Reality/Virtual Reality. Od 10 lat Best Western zdobywa także nagrodę AAA® / CAA® Lodging Partner of the Year, uznającą zaangażowanie marki w świadczenie wyjątkowych usług dla blisko 60 milionów członków AAA / CAA w USA i Kanadzie. Hotele działające pod szyldem Best Western znalazły się też na wysokich miejscach rankingu J.D. Power’s 2018 North America Hotel Guest Satisfaction Index Study – zajmując pierwsze miejsce pod względem śniadań (kategoria żywności i napojów) dla obiektów mid-scale oraz drugie miejsce dla obiektów upper midscale.

Już ponad 40 milionów podróżujących należy do wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Best Western Rewards®, jednego z nielicznych programów, w których zebrane punkty nigdy nie tracą ważności i mogą być wymieniane na pobyt w każdym hotelu sieci na całym świecie. Współpraca z AAA / CAA i Google® Street View otworzyła przed podróżnymi nowe możliwości interakcji z marką. Poprzez partnerstwo z Google® Street View, Best Western stała się także pierwszą firmą tej wielkości i skali, która wykorzystuje wirtualną rzeczywistość w udogodnieniach dla swoich klientów, ustanawiając nowy standard w branży i zmieniając sposób, w jaki goście oglądają hotele. * Liczby podane są w przybliżeniu, mogą ulegać zmianie i dotyczą również hoteli obecnie znajdujących się w budowie. ** Wszystkie hotele Best Western i SureStay mają własnych właścicieli i są niezależnie zarządzane.

 


Rezerwuj pobyty w hotelach Best Western Hotels and Resorts w atrakcyjnej stawce Hot Deal – Gorące oferty i zaoszczędź aż do 30% od Najlepszej Dostępnej Ceny. Rezerwując hotel Best Western po stawce promocyjnej Hot Deal – Gorące oferty, członkom Best Western Rewards naliczane są punkty, które mogą później zamienić na zniżki, darmowe noclegi i mile lotnicze. Specjalna stawka Hot Deal – Gorące Oferty. Stawki Hot Deal – Gorące oferty można łączyć ze zniżkami dostępnymi po zalogowaniu się na konto członka Best Western Rewards. Jeśli nie masz jeszcze konta członka programu Best Western Rewards, zarejestruj się. Specjalna stawka Hot Deal jest możliwa do zarezerwowania do 3 dni przed datą przyjazdu i musi być opłacona z góry za cały pobyt. Potwierdzając rezerwację, zgadzasz się na obciążenie od razu Twojej karty kredytowej kwotą za cały pobyt. Przy rezerwacjach po stawce Hot Deal nie można dokonywać zmian. W przypadku anulacji lub skrócenia długości pobytu, nie ma refundacji całości lub części kwot związanych z dokonaną rezerwacją.

 

Menu

 Polski
Menu