HOT DEAL

MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
  • 0 Noce

Best Western Hot Deal

- twoj ulubiony hotel w jeszcze lepszej cenie.

 

Jak otrzymać pokój
w niższej cenie?

1. Wybierz hotel, pokój i termin.

2. Załóż lub zaloguj się na konto Best Western

3. Opłać rezerwację.
 

2019 01 08 1
2019 01 08

Co zyskujesz wybierając
ofertę Hot Deal?

✔ Do 30% zniżki na pokój.

✔ Wygodny i prosty system rezerwacji.

✔ Największą sieć hoteli na świecie.

 

 

Warto wiedzieć

✔ Oszczędzisz rezerwując stawkę Best Western Hot Deal - od stawki naliczane są punkty dla członków klubu Best Western Rewards.

✔ Rezerwując stawkę Hot Deal oszczędzisz do 30% od najlepszej dostępnej ceny.

✔ Specjalna stawka Hot Deal jest możliwa do zarezerwowania do 3 dni przed datą przyjazdu i być opłacona z góry za cały pobyt.

✔ Potwierdzając rezerwację zgadzasz się na obciążenie od razu Twojej karty kredytowej kwotą za cały pobyt.

✔ Przy rezerwacjach po stawce Hot Deal nie można dokonywać zmian.

✔ W przypadku anulacji lub skrócenia długości pobytu, nie ma refundacji całości lub części kwot związanych z dokonaną rezerwacją.

 

znajdź mój hotel

wypełnij formularz widoczny u góry

 


O sieci hoteli Best Western

Marka hoteli Best Western Hotels and Resorts posiada ponad 4100 hoteli na całym świecie. Gwarantuje to naszym gościom właściwie nieograniczone możliwości podróżowania. Sieć hoteli Best Western Hotels and Resorts posiada wiele marek hoteli o zróżnicowanym standardzie: Best Western, Sure Hotel, Vīb®, Best Western Premier, Executive Residency, Sadie Best Western, Best Western Plus, BW Premier Collection, Sure Hotel Plus, Sure Hotel Collection, Aiden. Dzięki temu każdy z naszych gości może dopasować hotel do własnych potrzeb. Wszystkie hotele Best Western gwarantują swoim gościom dostęp do szybkiego Internetu, codzienne smaczne oraz śniadanie wliczone w cenę noclegu w większości obiektów. W pokojach większości hoteli znajdują się także: zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini-lodówki, a także telewizor, biurko do pracy i wiele innych udogodnień. Wysoką jakość obsługi klientów w naszych hotelach potwierdzają opinie naszych gości. Na jednym z najbardziej popularnych portali turystycznych - Trip Advisor hotele Best Western Hotels and Resorts otrzymują najwyższe oceny.

Rezerwuj pobyty w hotelach Best Western Hotels and Resorts w atrakcyjnej stawce Hot Deal – Gorące oferty i zaoszczędź aż do 30% od Najlepszej Dostępnej Ceny. Rezerwując hotel Best Western po stawce promocyjnej Hot Deal – Gorące oferty, członkom Best Western Rewards naliczane są punkty, które mogą później zamienić na zniżki, darmowe noclegi i mile lotnicze. Specjalna stawka Hot Deal – Gorące Oferty. Stawki Hot Deal – Gorące oferty można łączyć ze zniżkami dostępnymi po zalogowaniu się na konto członka Best Western Rewards. Jeśli nie masz jeszcze konta członka programu Best Western Rewards, zarejestruj się. Specjalna stawka Hot Deal jest możliwa do zarezerwowania do 3 dni przed datą przyjazdu i musi być opłacona z góry za cały pobyt. Potwierdzając rezerwację, zgadzasz się na obciążenie od razu Twojej karty kredytowej kwotą za cały pobyt. Przy rezerwacjach po stawce Hot Deal nie można dokonywać zmian. W przypadku anulacji lub skrócenia długości pobytu, nie ma refundacji całości lub części kwot związanych z dokonaną rezerwacją.

 

Menu

 Polski
Menu