Program lojalnościowy Best Western Rewards® zajął drugie miejsce w rankingu WalletHub

Program lojalnościowy Best Western Rewards® zajął drugie miejsce w rankingu portalu WalletHub, który co roku wyróżnia najlepsze programy lojalnościowe w branży hotelowej. Jak podkreśliło jury konkursu Best Western Rewards® jest idealnym wyborem dla osób podróżujących i szukających programu z punktami, które nie wygasają. Przyznanie drugiego miejsca to także wynik ciągłych ulepszeń, które sieć hoteli Best Western Hotels & Resorts wprowadza do programu.

Program lojalnościowy Best Western Rewards® zajął drugie miejsce w rankingu WalletHub

Dorothy Dowling, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w Best Western Hotels & Resorts tak komentuje wygraną - Best Western nieustannie dba o to, aby być najlepszym wyborem dla nowoczesnych podróżników. Dużą część tego sukcesu zawdzięczamy naszemu nieszablonowemu podejściu, którym kierowaliśmy się wprowadzając odświeżone usługi i oferty dla członków BWR®. Cieszymy się, że ponownie zostaliśmy docenieni przez WalletHub, ale przede wszystkim cieszy nas fakt, że możemy oferować podróżnym bogaty program lojalnościowy z punktami, które nigdy nie wygasają, a także szereg innych korzyści.

Badanie WalletHub porównało programy lojalnościowe oferowane turystom przez 12 największych sieci hotelowych w USA. Warunki poszczególnych programów lojalnościowych zostały ocenione na podstawie publicznie udostępnionych informacji, m.in. w Internecie. Branych pod uwagę było 21 wskaźników, takich jak: zasięg geograficzny, wartość punktów i ograniczenia w ich zdobywaniu.

Best Western Premier Kraków Hotel Hotele w Krakowie Travel Card

Korzyści z programu Best Western Rewards

Best Western RewardsBest Western Rewards®  to program lojalnościowy, będący jednym z programów, które oferują najwięcej możliwości turystom i osobom odbywającym podróże służbowe. Co więcej, można z nich skorzystać w ponad 4100 hotelach na całym świecie. Klienci, którzy dołączyli do programu lojalnościowego sieci Best Western Hotels & Resorts: zdobywają punkty, które mogą wymienić np. na bezpłatne noclegi, zyskują dostęp do wielu atrakcyjnych ofert i promocji, a także mają możliwość przejścia z innego programu lojalnościowego do programu Best Western Rewards®  na podobnych lub lepszych warunkach (Status Match…No Catch®). Co więcej, zdobywane przez gości punkty nigdy nie wygasają, a udział w programie Best Western Rewards®  jest bezpłatny. Zbierane w ramach programu Best Western Rewards® punkty, członkowie programu mogą wymieniać także na karty podarunkowe od sklepów, linii lotniczych i nie tylko.

Status Elite w programie Best Western Rewards

W Best Western Rewards obowiązują różne poziomy członkostwa: Blue, Gold, Platinum, Diamond, Diamond Select, Elite. Członkowie ze statusem Elite po zarezerwowaniu pobytu i przybyciu do hotelu Best Western mogą wybrać podarunek lub dodatkowe punkty. Co więcej, hotele Best Western oferują członkom ze statusem Diamond i Diamond Select darmowe noclegi w obiektach z dostępnymi wolnymi terminami.


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły

 
 
 

Menu

 Polski
Menu