Hotele we Wrocławiu
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
 • 1 Noc

Hotele we Wrocławiu

Wrocław to jedno z najstarszych miast, które znajduje się na terenie Polski. Położone jest w województwie dolnośląskim, powiecie wrocławskim. Wrocław otrzymał prawa miejskie w 1214 roku, po czym niestety je stracił na blisko 30 lat. W 1242 roku otrzymał prawa miejskie ponownie. To wspaniałe miasto położone jest w trzech jednostkach podziału fizycznogeograficznego przestrzeni, takich jak: Równina Wrocławska, Pradolina Wrocławska, Równina Oleśnicka. Do Wrocławia można dostać się samochodem, pociągiem i samolotem wykorzystując wygodną siatkę połączeń.

Do głównych atrakcji Wrocławia należą przede wszystkim dwa ratusze na Rynku – gotycki Stary Ratusz oraz Nowy Ratusz w stylu historyzmu. Te wspaniałe obiekty zachwycą swoją architekturą niemalże wszystkich turystów. Trzeba również wspomnieć, że we Wrocławiu znajduje się Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego - na jego terenie można podziwiać wiele przepięknych gatunków roślin. Miasto Wrocław to wspaniałe miejsce, które dla turystów jest nie tylko atrakcyjne, ale również bardzo ciekawe. Jeśli szukasz hotelu we Wrocławiu sprawdź koniecznie obiekty Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Wrocław

Powiązane artykuły z Wrocławiem:

Weekend Nad Odrą Z Hotelami Best Western
Długi weekend w Polsce? Hotele Best Western podpowiadają, gdzie wybrać się na zwiedzanie samochodem. Jedną z ciekawych inspiracji może być wyprawa wzdłuż odcinka drugiej po Wiśle najdłuższej rzeki Polski – Odry. W ramach weekendowego zwiedzania zainspirowanego przez sieć Best Western można odwiedzić trzy wyjątkowe miejsca, których prawa miejskie sięgają XIII wieku – Opole, Brzeg i Wrocław.

Koniec Lata W Mieście? Najciekawsze Wydarzenia We Wrześniu
Jak co roku wakacje i sezon urlopowy minęły w mgnieniu oka. Na letnie wypady za miasto czy długie, ciepłe wieczory spędzone na świeżym powietrzu trzeba będzie długo poczekać. Sieć hoteli Best Western podsuwa pomysły na przyjemne wykorzystanie ostatnich chwil pięknej pogody i podpowiada, gdzie będą organizowane najciekawsze eventy na koniec lata.

Sztuka Na Leżaku, Czyli Letni Teatr Plenerowy
Mimo że sezon wakacyjny nie rozpieszcza koneserów sztuki liczbą spektakli i premier, to lato w mieście potrafi dostarczyć ogrom wrażeń artystycznych. We wszystkich większych miastach, takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków czy Gdańsk, kultura triumfuje podczas plenerowych festiwali teatralnych. Hotele Best Western podpowiadają, które można odwiedzić jeszcze w tym roku, a które należy wziąć pod uwagę planując przyszłoroczny sezon.

Dzień Z Życia Biznesmena
Organizacja spotkania biznesowego w hotelu zazwyczaj związana jest z wieloma czynnikami wpływającymi na jakość pracy. Poza przestrzeniami konferencyjnymi oraz pomieszczeniami do warsztatów w grupach, hotele klasy biznes oferują szereg udogodnień, które sprawiają, że efektywna praca podczas wyjazdu służbowego jest nie tylko możliwa, lecz także bardzo komfortowa. Jak zaplanować prowadzenie biznesu z hotelu podpowiada sieć Best Western.

5 Powodów, Dla Których Podróżowanie Solo Jest Fajne
Zastanawiasz się czy warto pojechać w podróż solo? Przedstawiamy kilka powodów podróżowania w pojedynkę, które przekonają Cię, że wyjazdy w solo nie tylko dostarczają niezapomnianych wrażeń, ale uczą czegoś nowego.

Dostępne hotele Best Western we Wrocławiu:

Best Western Premier Hotel City Center, ul. Gwarna 12, Wroclaw

Best Western Prima Hotel Wroclaw, ul. Kiełbaśnicza 16-19, Wrocław


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Wrocław
 • Wrocławski Rynek
 • Stary Ratusz
 • Muzeum Narodowe
 • Ostrów Tumski
 • Wieża widokowa Archikatedry pw. św. Jana Chrzciciela
 • Dzielnica Czterech Wyznań
 • Synagoga Pod Białym Bocianem
 • Panorama Racławicka
 • Hala Stulecia
 • Opera Wrocławska
 • Afrykarium
 • Kolejka linowa Palinka
 • Wrocławskie Zoo

Hotele we Wrocławiu

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western

49.6 Mile / 79.8 km

pl

Best Western Premier

0.9 Mile / 1.5 km

pl

Best Western

0.5 Mile / 0.8 km

pl

Menu

 Polski
Menu