4 trendy, które zmieniają branżę hotelową

4 trendy, które zmieniają branżę hotelową

Postępy w branży technologicznej i nowoczesnym designie zmieniają wygląd obecnego świata. Dotyczy to także branży hotelarskiej. Zbadaliśmy cztery ważne trendy, które ostatnio mocno wpływają na branżę hotelarską, oraz które zdążyły już doprowadzić do istotnych zmian na tym rynku.

  1. Programy lojalnościowe powinny odpowiadać na potrzeby wszystkich Klientów
   W ostatnich latach nastąpiła duża zmiana wśród członków programów lojalnościowych w podejściu do usług hotelowych. Niegdyś, najważniejszym powodem do przyłączenia się do tego typu programów był dostęp do ekskluzywnych ofert. Teraz, kluczowym argumentem stała się elastyczność oferty, która powinna być dostosowana do potrzeb wszystkich klientów. Best Western Rewards oferuje trzy poziomy członkostwa: Blue, Gold oraz Platinum, a każdy z nich gwarantuje inny zakres usług. Zapoznaj się z nimi i wybierz ten najbardziej pasujący do Ciebie.
    
  2. Zintegrowane technologie sprawiają, że goście hotelowi czują się bardziej jak w domu
   W czasach gdy nasze domy stają bardziej zintegrowane z nowoczesną technologią, tego samego wymagamy od hoteli, w których wypoczywamy. W hotelach Best Western Hotels & Resorts nowoczesne technologie łączą się z wystrojem i ułatwiają gościom odpoczynek. Dodatkowo, w każdym z hoteli Best Western goście mogą skorzystać z bezpłatnego Internetu.
    
  3. Milenijni podróżnicy szukają hoteli, które wyrażają ich wartości
   Współczesne pokolenie mediów społecznościowych nie jest już zainteresowane usługami o wysokim poziomie standaryzacji. Przedstawicieli tego pokolenia interesuje bardziej spersonalizowanych doświadczeń, które pasują do ich zainteresowań i stylu. Best Western Hotels & Resorts ma 11 marek hotelowych, które pasują do każdego stylu podróży. Każdy Best Western jest również niezależną własnością, która pozwala ich właścicielom dostosować swój klimat np. do specyfiki regionu, w którym się znajdują. Stwarza to bardziej autentyczne doświadczenie, które oddaje wartości gości i charakter wybranego przez nich miejsca docelowego. Co więcej, hotele Best Western należą do 11 marek zapewniające zróżnicowany zakres udogodnień dla gości. Sieć hotelowa Best Western gwarantuje również dedykowane usługi dla osób powyżej 65 roku życia oraz dla turystów podróżujących ze zwierzętami.

  4. Podróże służbowe mogą być bardziej atrakcyjne niż kiedykolwiek
   Dzisiejszy podróżujący służbowo szukają dodatkowych doświadczeń. Nawet jednodniowa wycieczka do nowego miasta może składać się z wizyt w gorących punktach gastronomicznych, lokalną rozrywkę i zwiedzanie. Trend ten można w dużej mierze przypisać pojawieniu się mediów społecznościowych i pomocnych aplikacji, takich jak TripAdvisor i Yelp. Jeśli podróż służbowa odbywa się przed weekendem, można rozszerzyć swoją podróż, zostając jeden dodatkowy dzień w hotelu. Z kartą Best Western Rewards ta noc może być bezpłatna.

Best Western Hotel Mariacki Hotele w Katowicach Travel Card


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
 • Czym Jest Program Best Western Business Advantage?
  Jeśli jesteś właścicielem firmy, na pewno wiesz jak ważne jest oszczędzanie pieniędzy. Po prostu tak mamy, że lubimy oszczędzać tam, gdzie jest to logicznie uzasadnione. To pozwala nam kontrolować koszty prowadzenia działalności, a także optymalizować zyski.
 • Tor Wyścigów Konnych Służewiec
  Ekscytacja, adrenalina i niezwykłe rekordy - to codzienność Toru Wyścigów Konnych Służewiec, jednego z najbardziej rozpoznawalnych tego typu obiektów w Polsce. Czerwona kula wznosząca się w górę podczas rozpoczęcia biegu, zdrobniale nazywana bombą, dla wielu stanowi symbol sięgających zenitu emocji i niezwykłego widowiska.

 

 
 
 

Menu

 Polski
Menu