Stadion Narodowy - przewodnik wydarzeń kulturalnych i sportowych

Rozsuwany dach, podświetlana biało-czerwona fasada i aż 58 500 siedzących miejsc na trybunach. Stadion Narodowy w Warszawie – od 2015 roku funkcjonujący jako PGE Narodowy – to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc tego typu w regionie. Stadion Narodowy w Warszawie to wielofunkcyjny obiekt sportowy zbudowany w miejscu dawnego Stadionu Dziesięciolecia. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło w styczniu 2012 roku i od tego czasu niezmiennie przyciąga tłumy gości zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Stadion Narodowy

Wydarzenia na PGE Narodowy

Narodowy to obiekt, który gromadzi fanów sportu, widowisk muzycznych i artystycznych, ale nie tylko. Poza wydarzeniami, podczas których widownia może podziwiać gwiazdy popkultury, jak np. koncert Eda Sheerana (11.08.2018), stadion gości też szereg wystaw i targów, jak np. Snow Expo, czy wydarzeń specjalnych.

Ciekawostki o Stadionie Narodowym

PGE Narodowy niezaprzeczalnie stanowi bardzo popularne miejsce, zakorzenione w świadomości wielu Polaków. Nie oznacza to jednak, że brak jest ciekawostek, które mogą zaskoczyć niejedną osobę. Przykładowo, na stadionie można zorganizować ślub oraz wesele, urodziny dla najmłodszych członków rodziny czy spotkania i konferencje służbowe.

Baza noclegowa w pobliżu

Tym, którzy decydują się na połączenie jednego z odbywających się na stadionie wydarzeń z pobytem w Warszawie, z pewnością przyjdą z pomocą hotele Best Western. Noclegi w pobliżu PGE Narodowego proponują m. in. Best Western Hotel Felix oraz Best Western Hotel Portos, które dzięki dogodnej komunikacji będą stanowić doskonałą bazę noclegową dla tych, którzy planują pobyt na PGE Narodowym.

Sprawdź więcej wydarzeń kulturalnych w naszym poradniku podróżnika:

Menu

 Polski
Menu