Koniec lata w mieście? Najciekawsze wydarzenia

Jak co roku wakacje i sezon urlopowy minęły w mgnieniu oka. Na letnie wypady za miasto czy długie, ciepłe wieczory spędzone na świeżym powietrzu trzeba będzie długo poczekać. Sieć hoteli Best Western podsuwa pomysły na przyjemne wykorzystanie ostatnich chwil pięknej pogody i podpowiada, gdzie będą organizowane najciekawsze eventy na koniec lata.

Koniec Lata W Mieście? Najciekawsze Wydarzenia We Wrześniu

Ruch to zdrowie

Atrakcji z pewnością nie zabraknie dla miłośników sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Best Western przedstawia eventy we wrześniu, któredostarczą dawki pozytywnej energii na nadchodzące jesienne i zimowe miesiące. W kilku większych miastach mieszkańcy zdążyli już pożegnać lato. W warszawskim barze La Playa w niedzielę, 16 września, zakończono wakacyjny sezon w iście gorących, latynoskich rytmach. Podczas wydarzenia Zumba Salsa Warszawa, mieszkańcy stolicy tanecznym krokiem i z dużą dawką pozytywnej energii, do późnego wieczora celebrowali ostatnie już chwile lata. W Poznaniu zaś, w minioną niedzielę, 23 września odbyła się już piąta edycja największego amatorskiego wydarzenia kolarskiego w Polsce – Poznań Bike Challange. Wyścig rowerowy to zawsze doskonała okazja na zabawę, nie tylko dla zawodowych kolarzy czy rekreacyjnych rowerzystów, ale również dla całych rodzin z dziećmi. Z kolei w niedzielę, 30 września br., organizowany będzie bieg w Krakowie, wydarzenie które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród biegaczy. PZU Bieg 3 kopców to wydarzenie wyjątkowe na ogólnopolską skalę, ponieważ jest to jedyny bieg górski, którego trasa wiedzie przez ulice dużego miasta. Podczas 13-kilometrowego wyścigu, uczestnicy będą biec pomiędzy 3 krakowskimi kopcami - Krakusa, Kościuszki i Piłsudzkiego - co z pewnością przekona wielu, że stolica Piastów oprócz pięknej architektury oferuje zapierające dech w piersi krajobrazy.

 Hotele we Wrocławiu Travel Card

Muzyczna stolica Dolnego Śląska

Wrocław to miasto pełne historii, zachwycające kolorowym rynkiem oraz krasnalami, na które można natrafić w najbardziej nieoczekiwanych zakątkach. Również jako Europejska Stolica Kultury 2016, Wrocław od lat niezmiennie dba o bogaty program wydarzeń kulturalnych, takich jak wystawy, pokazy filmowe czy koncerty. Ci, którzy kochają jazz, powinni wybrać się na koncerty cyklu Ethnojazz Festival Wrocław, które odbywają się w stolicy Dolnego Śląska od początku września i potrwają do początku grudnia. Bez wątpienia to impreza dla osób ceniących sobie muzyczną jakość. Fani nieco mocniejszych brzmień, również mogli znaleźć coś dla siebie. Po zeszłorocznym sukcesie koncertów w Warszawie i Krakowie, zespół The Rasmus ponownie odwiedził Polskę - tym razem Wrocław. Fani fińskiego rockowego zespołu zebrali się w poniedziałek, 24 września, w Centrum Koncertowym A2, gdzie odbył się koncert.


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • Sezon Festiwali Muzycznych… Czas Start!
    Każdy prawdziwy fan muzyki wyczekuje na ten czas z wytęsknieniem. Niezapomniana zabawa, nowe znajomości i odpoczynek. W Polsce najgorętsza pora roku może oznaczać tylko jedno - sezon na letnie festiwale muzyczne w pełni wystartował.
  • Sztuka Na Leżaku, Czyli Letni Teatr Plenerowy
    Mimo że sezon wakacyjny nie rozpieszcza koneserów sztuki liczbą spektakli i premier, to lato w mieście potrafi dostarczyć ogrom wrażeń artystycznych. We wszystkich większych miastach, takich jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków czy Gdańsk, kultura triumfuje podczas plenerowych festiwali teatralnych.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu