Hotele w Kielcach
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
 • 1 Noc

Hotele w Kielcach

Kielce to największe pod względem ludności miasto w województwie świętokrzyskim. Aglomeracja kielecka obejmuje blisko 350 tysięcy mieszkańców. Miasto położone jest w sercu Gór Świętokrzyskich, nad niewielką rzeką Silnicą. Według legendy miasto powstało za sprawą Bolesława Szczodrego, który w trakcie polowania znalazł białe, duże kły nieopodal krystalicznie czystego strumienia. Miejsce tak się spodobało księciu, że postanowił założyć osadę, którą nazwano Kiełce (od kłów).

Hotel Kielce

Obecnie Kielce oferują turystą ogromną bazę hotelową oraz liczne atrakcje. Od Pałaców i bazylik przez kościoły oraz dworki czy muzea. Miasto stanowi również początkowy punkt szlaków turystycznych m.in. do Chęcin, Cedzyny i Podzamcza Piekoszowskiego. Do Kielc najwygodniej dotrzeć samochodem wybierając drogi numer 7, 73 i 74 lub koleją trasami Warszawa – Kielce – Kraków lub Kielce – Fosowskie. Jeśli szukasz hotelu w Kielcach, sprawdź koniecznie obiekty Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Kielce

Powiązane artykuły z Kielcami

Kielce – Miasto Wspaniałych Zabytków, Rezerwatów Przyrody I Centrum Pysznej Kuchni
Kielce to dla wielu przede wszystkim „miasto scyzoryków”, jednak Ci którzy naprawdę je poznali, kojarzą je przede wszystkim z pięknem Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego, z listą wspaniałych zabytków, a także bardzo smaczną kuchnią. Warto się przekonać na własnej skórze, jak wiele do zaoferowania ma stolica województwa świętokrzyskiego.

Dzień Z Życia Biznesmena
Organizacja spotkania biznesowego w hotelu zazwyczaj związana jest z wieloma czynnikami wpływającymi na jakość pracy. Poza przestrzeniami konferencyjnymi oraz pomieszczeniami do warsztatów w grupach, hotele klasy biznes oferują szereg udogodnień, które sprawiają, że efektywna praca podczas wyjazdu służbowego jest nie tylko możliwa, lecz także bardzo komfortowa.

Przygotowanie I Obsługa Konferencji
Odpowiednie miejsce może stanowić podstawę udanej konferencji i w znaczący sposób wpłynąć na jej jakość oraz odbiór wśród gości. Tym, dla których przygotowanie i obsługa spotkań biznesowych stanowią wyzwanie, z podpowiedzią przychodzi sieć Best Western Hotels & Resorts.

Program Lojalnościowy Best Western Rewards®
Program lojalnościowy Best Western Rewards® zajął drugie miejsce w rankingu portalu WalletHub, który co roku wyróżnia najlepsze programy lojalnościowe w branży hotelowej. Jak podkreśliło jury konkursu Best Western Rewards® jest idealnym wyborem dla osób podróżujących i szukających programu z punktami, które nie wygasają.

Jak Podróżować Taniej, Nie Rezygnując Z Wysokiego Standardu?
Nie musisz rozbijać banku, aby podróżować w wysokim standardzie. Przestrzegaj poniższych zasad, a oszczędzić trochę pieniędzy, nie musząc jednocześnie rezygnować z przeżywania wyjątkowych chwil.

Pięć Aplikacji Niezbędnych W Podroży
Planując podróż nie skupiaj się tylko na tym, co zabierzesz do walizki ale także, w jakie aplikacje możesz wyposażyć swój telefon, aby nadchodzący trip był łatwiejszy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę aplikacji, które powinieneś mieć na swoim urządzeniu podczas podróży.


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Kielce
 • Rynek
 • Ratusz
 • ul. Sienkiewicza
 • Teatr im. Stefana Żerowmskiego
 • Pałac Biskupów Krakowskich
 • Pałacyk Zielińskiego
 • Kościół św. Wojciecha
 • Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
 • Karczówka
 • Kadzielnia
 • Jaskinia Raj
 • Checiny
 • Skansen w Tokarni

Hotele w Kielcach

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western

0.6 Mile / 1.0 km

pl

PLN

216.00

Wybierz hotel

Best Western Plus

47.1 Mile / 75.9 km

pl

PLN

252.00

Wybierz hotel

Menu

 Polski
Menu