Hotele w Sulejowie
MOD_SEARCH_HOTELS_COLLAPSE
  • 1 Noc

Hotele w Sulejowie

Sulejów otrzymał prawa miejskie w 1296 roku. Znajduje się on w województwie łódzkim i stanowi siedzibę gminy Sulejów. Do miasta można dostać się drogą lądową, za pośrednictwem pociągów lub autobusów. Przez Sulejów przebiegają drogi krajowe, w związku z czym w łatwy sposób można do niego dotrzeć samochodem.

Do głównych atrakcji Sulejowa należą m.in. Arsenał, który został wzniesiony na przełomie XVI i XVII wieku, jako dobudówka do Wieży Opackiej. Klasztor Cystersów oraz Opactwo Cystersów. Wzgórze Pamięci, które stanowi miejsce, gdzie można spędzić przyjemnie czas na łonie natury. Na wzgórzu znajduje się również pomnik upamiętniający poległych w obozach koncentracyjnych w okresie II Wojny Światowej. Głaz upamiętniający 860-lecie Sulejowa, który został odsłonięty w 2005 roku. Poza odwiedzeniem miejsc historycznych warto również wybrać się na spacer po Sulejowie. To klimatyczne miasto ma wiele do zaoferowania zarówno pod względem architektonicznym, jak i przyrodniczym. Jest to dobre miejsce, aby wybrać się na krótki wypad w gronie rodzinnym. Jeśli szukasz hotelu w Sulejowie sprawdź koniecznie obiekty Best Western.

Ikona walizkiDowiedz się więcej o Sulejów

Powiązane artykuły z Sulejowem:

Dzień Z Życia Biznesmena
Organizacja spotkania biznesowego w hotelu zazwyczaj związana jest z wieloma czynnikami wpływającymi na jakość pracy. Poza przestrzeniami konferencyjnymi oraz pomieszczeniami do warsztatów w grupach, hotele klasy biznes oferują szereg udogodnień, które sprawiają, że efektywna praca podczas wyjazdu służbowego jest nie tylko możliwa, lecz także bardzo komfortowa. Jak zaplanować prowadzenie biznesu z hotelu podpowiada sieć Best Western.

Weekend W Podklasztorzu
Weekendowy wypad dla smakoszy, poszukiwanie aktywnych form spędzania czasu, a może weekend z rodziną? Best Western podpowiada jak spędzić czas w średniowiecznym opactwie zarówno tym poszukującym kojącego relaksu, jak i tym, którzy są fanami pełnych emocji aktywności. Jak się bowiem okazuje, hotel ulokowany w historycznych murach może być doskonałą bazą wypadową dla wszystkich.

Dostępne hotele Best Western w Sulejowe:

Best Western Plus Hotel Podklasztorze, ul. Władysława Jagiełły 1, Sulejów


Ikona mapy z pinem lokalizacjiAtrakcje Sulejów
  • Kościół Św. Tomasza, ul. Opacka 13 - piękna romańska budowla, wchodząca w skład opactwa cysterskiego sięgającego XII wieku
  • Kościół Św. Floriana w Sulejowie - neogotycka świątynia z 1903 roku
  • Kaplica Ligięzów NMP w Sulejowie - obiekt z XVII wieku
  • Klasycystyczna kaplica cmentarna z XIX wieku
  • Barokowy kościół Św. Małgorzaty w Witowie
  • Klasztor Norbertanów w Witowie z XVII wieku oraz wieża bramna z XV wieku
  • Zalew Sulejowski

Hotele w Sulejowie

Filtr
 Filtr
FiltrBest Western

45.9 Mile / 73.8 km

pl

PLN

260.00

Wybierz hotel

Best Western Plus

0.9 Mile / 1.4 km

pl

PLN

203.00

Wybierz hotel

Best Western

9.4 Mile / 15.1 km

pl

PLN

190.00

Wybierz hotel

Menu

 Polski
Menu