Jak optymalizować wydatki na podróże służbowe?

Optymalizacja podróży służbowych Podróżowanie w celach biznesowych jest nieodłącznym elementem rozwijania biznesu, ale nie musi oznaczać konieczności rozbijania banku. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby zoptymalizować budżet podróży służbowych. 

Unikaj taksówek

Poruszanie się po mieście tradycyjną taksówką jest drogie. Poszukaj bardziej przyjaznych dla budżetu opcji. Możesz np. skorzystać ze środków transportu publicznego. Jeśli jesteś w pobliżu miejsca docelowego, poświęć czas na krótki spacer.

Wprowadź diety

Określ wielkość diet – czyli kwot przysługujących na podróże służbowe w Twojej firmie. Określona kwota powinna umożliwiać pokrycie wydatków na jedzenie, parkowanie, transport oraz nocleg. Dzięki dietom będziesz miał pod kontrolą wydatki na podróże służbowe.

Skorzystaj ze śniadania

Zarezerwuj nocleg w jednym z hoteli Best Western i korzystaj z oferowanych  przez nie bezpłatnych udogodnień. Hotele BW na całym świecie zapewniają gościom wspaniałe śniadania każdego ranka.

Lataj jedną linią lotniczą

Tak często, jak to możliwe korzystaj z jednej linii lotniczej. Programy lojalnościowe linii lotniczych pozwalają stałym klientom „zbierać” mile lotnicze i wymieniać je na ekskluzywne oferty. Oszczędzanie na przelotach jest jeszcze łatwiejsze z programem Best Western Rewards. Dowiesz się więcej tutaj.

Best Western Hotel Trybunalski Hotele w Piotrkowie Travel Card

Podróż w środku tygodnia

Jeśli to możliwe, szukaj biletów na loty w środku tygodnia. Przeloty samolotowe we wtorek lub w środę są zazwyczaj dostępne po niższej stawce niż te w poniedziałki i piątki.

Dzięki programowi Best Western Rewards zdobywasz punkty podczas podróży służbowych i rekreacyjnych. Wielu podróżujących służbowo korzysta z punktów zdobytych podczas podróży służbowych, aby sfinansować wycieczki rekreacyjne z rodziną. Zacznij planować swoją kolejną podróż już dziś na bestwestern.pl.


Hotele powiązane z artykułem
Zobacz również pozostałe artykuły
  • 4 Trendy, Które Zmieniają Branżę Hotelową
    Postępy w branży technologicznej i nowoczesnym designie zmieniają wygląd obecnego świata. Dotyczy to także branży hotelarskiej. Zbadaliśmy cztery ważne trendy, które ostatnio mocno wpływają na branżę hotelarską, oraz które zdążyły już doprowadzić do istotnych zmian na tym rynku.
  • Czym Jest Program Best Western Business Advantage?
    Jeśli jesteś właścicielem firmy, na pewno wiesz jak ważne jest oszczędzanie pieniędzy. Po prostu tak mamy, że lubimy oszczędzać tam, gdzie jest to logicznie uzasadnione. To pozwala nam kontrolować koszty prowadzenia działalności, a także optymalizować zyski.

 
 
 

Menu

 Polski
Menu